2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar yaaa şuan hamile olan arkadaşlarıma soruyorum ya da daha önce hamilelik deneyimi olanlara; benim gün aşırı böyle en fazla 20 saniyelik belki daha az bir sancım oluyor varya anlatamam o acıyı.. Doktorum kanaman olmadığı müddetçe problem yok dedi ama sizde de var mı bu durum?? 2 ocakta keseyi göreceğim inşallah ama biraz bı duruma canım sıkılıyor canım çok yanıyor..

11. Günüm 3. Gün embriyosu hayır lekelenmem olmadı canm sizde değer normal mi
2 gün sonra ver 2 kat artarsa sorun yoktur. Şimdi de pozitif düşün kötüğü çağırma. Değer çok düşük değil geç tutunmuş 3. Gün embriyosunda değer daha az çıkıyor 5 ci günden. Hamile olduğunu önce kendine kabullandir stresten uzak dur kimseyi de ciddiye alma

Güzel haberlerini bekliyorum

Kaçıncı gün 40 çıktı

Kızlar az önce ilaç aldım geçen haftadan bu haftaya ilaçlara zam gelmiş.prolutex iğne kutusu 850 alıyordum smdi 1000 olmuş bı kutusu sadce 3 gün yetiyor. İntralipid serum da 1140 tı oda 1400 olmuş serumuda 12 haftaya kadr kullanıcakmısım

Bende estrofem aldım 212 ye alıyordum 266 olmuş 3 gün önce zam gelmiş

İşte o ağrılar erken gebelik belirtisi böyle bıçak saplanmasi gibi bir sancı giriyor nefesin kesiliyor sonra geçiyor hemen dimi benimki bu şekildeydi ve transfer döneminde gebe olduğumu düşünmüştüm bu ağrılar 5.haftaya kadar devam etti bende korkma yani inşaallah keseyi sagliklica görürsün sonrada kalp atışı duydugunda içinde bir rahatlama olacak

İnşallah canım ama gerçekten çok zorluyor anlık bile olsa bide nasıl bir mucizeyse gelen o ağrı kesildikten sonra hiçbirşeyin yok rabbim nelere kadirsinnn

Benim 22 Aralık transfer oldu. Şuan sancı istiyorum en büyük belirtilerden biri bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…