2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim oldu 10. Günde kan testini öğrendikten sonra 2 damla çok açık renk pembe gibi baskada gelmedi. Ayaklarım benim hala üşüyor halaaaaa

Canım bende çok ağrı çektim ilaçları kullan mutlaka tetra antibiyotik ve parol verilmişti bana. Çok çabuk toparladı onlar beni

GÜNAYDIN FISTIKSSSSLAR
Bugün yeni bir gün yeni pozitifler demek Bende bugün akşam 8 gibi falan 2. Kanı vericem. Onuda görsem rahatlıcam diyorum ama nooooooo ben Rabbim nasip etsinde kanlı canlı kucağıma almadan rahatlayamıcam sanırım. Eşimi zor tutuyorum 2. Kan çıkınca söyleyelim mi herkese diyor bende dur keseyi bekliyelim diyorum ahahaha keseyi görünce de kalp atışını derim kesin cinsiyete kadar yolu var Sizde durumlar nedir bakalım

Kızlar ben başka bir ilçede çalışıyorum orda herhangi bir aile hekimliğinde bhcg berebiliyor muyuz bilen var mı

Cnm bu topikte bi bende oldu sanırım
5-7. Gün oldu

Günaydın cnm,Kaçıncı günün ? ben de yarın son testi vereceğim cuma da kese görmeye Allah nasip ederse.
Sen kese için ne zaman gideceksin ?

Kızlar merhaba gebe olanların adına çok sevindim umarım herşey yolunda gider kavuşursunuz rabbim bu defa olumsuz olanlarında diğer seferde yüzlerinin gülmesini dilerim bende pazar günü transfer olacağım ama açıkçası çok umudum olmadığı için rabbimden kendi adıma.hayrlisini diliyorum

Canım teşekkür ederiz. Ancak neden umutsuzsun inanmak en önemlisi lütfen böyle olma olacağına inandır kendini olmuş gibi düşüncelere gir olmayacak zaten olmadı dersen negatifi çekmiş olursun

Oh maşallah Allah sağlıklı ömürler versin ne güzel ben 26 yaşındayım ilk denme olumsuzdu 2. Önce histereskopi oldum çok şükür tuttu ya Allah sizede 2. Evladı nasip etsin inşallah hayırlısıyla

Günaydııın :) valla ben söyledim bile daha 2. Kanı vermeden ama tutamadım içimde herkes bu haberi bekliyordu Allah sağlıkla huzurla inşallah kucağımıza almayı da nasip etsin

Yaa sen benden önce girdin sanırım hemşireye birkaç sefer kaç kişi kaldı burada tuvalet var mı fln diye soran sen miydin hemşire de burada tuvalet yok az kaldı fln demişti inşallah inşallah ya
Yok o benden sonrakiydi galiba ben işlemdeyken çok sıkışmş falan diye söylüyorlardı çnkü.ama kesin karşılaşmışızdır☺Rabbim emeklerimizin karşılığını versin

Haber vermeyi unutma bizeeee ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…