2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende de öyle ne gelen var nede giden yok canım herkeste yerleşme kanaması olacak diye birşey yok güzel düşünelim güzel olsun

Kızlarım ya opu da fazla yumurta toplanıp sıvı biriken var mı ? Bugün üçüncü gündü benim çok ağrım var normal mi bu sıvı birikimi kötü bisey mi tecrübesi olan var mı bu konuda ? Bayağı ağrı çekiyorum

Ben Ohss olmadım çok şükür ama yumurta iyi geliyormuş sıvı birikimine. Protein açısından zengin ürünler tüketmeye çalışın dayanamayacak boyutta ağrınız varsa hemen hastaneye gidin ama. Önemli bir durum çünkü.

Doktorum yarın kontrole çağırdı ağrı için aradığımda da hafif bir sıvı toplandı yumurta çok fazla olduğu için dedi transferi yapmayacağız bu ay adet ol öyle yapıcaz dedi ama tabi ki ben şuan çok korktum ciddi bir şey mi bu kendiliğinden geçer mi bir işlem gerekir mi acaba

Kötü bişey değil ama taze transfer yapılmaz rahminizin dinlenmesi gerekecek. Doktor ona göre bir tedavi belirleyecektir

Taze ve dondurulmuş transfer arasında fark oluyor mu peki
Benim dondurulmuş transfer oldu. Bana göre çok tecrübe ollmasada doktor açısından fark yok. Sadece taze transferde rahim daha hazır olduğu için önce bebek için yatak hazırlama süreci olmuyor. Yani rahim duvarı kalınlaşması için ekstra ilaç Transfere yakın fitil iğne vs kullanıyorsunuz ve bu 3.aya kadar devam ediyor. Taze transferde ise arkadaşım sadece fitil kullandı ve coraspin. Bizim kadar ilaç bağımlısı olmadı

Canım enerji içeceği iç ohss için doktorum günde 1 iç kesinlikle demişti benimde çok fazla yumurtam toplanmıştı

Benim 65 çıkmıştı onlar adeti 10-20 gün geçip kan veren kendiliğinden hamile kalan prenses ablalara alışık ondan bizim düşük geliyordur
Ben de kalçadan iğne için gidiyorum her defasında Farklı hemşireye denk geliyorum hepsi de aynı şeyi soruyor
Hekiminde kaydın var mı?
Neden gebelik kaydın yok ?
Çünkü tedavi bebeği daha keseyi bile göremedim deyince duruyorlar

Sen onlara bakma değerin normal adet günümüzde hatta öncesinde öğrendiğiniz bir değer..

Ya evet benimde 17.30 civarndaydı tuvalete gitmek istiyorum diye ağlamak üzereydmNe güzel tesadüf oldu inşallah olumlu somuçta alırızzzz
Yaa sen benden önce girdin sanırım hemşireye birkaç sefer kaç kişi kaldı burada tuvalet var mı fln diye soran sen miydin hemşire de burada tuvalet yok az kaldı fln demişti inşallah inşallah ya

Sirkeyi azcık sulandır pamukla sil canım. Kendim için olsa sulandırmadan yapıyorum ancak herkesin bünyesi farklı hemen alır kaşıntını tabi vajina dış bölgesine sür içeri değil elma sirkesi
Çok teşekkür ederim transferden sonra yaşamış mıydın sende kaşıntıyı? Şuan hafifledi biraz tekrar kaşıntı başlarsa denerim. doktoruma mantar demiştim ama bugün iğnemi yaptıktan sonra başlıcak gibi oldu yan etkilerine baktıktan sonra anladım ki prolutex yapıyor kaşıntıyı mantar değil yüksek ihtimalle. Mantar olsa sürekli kaşınır daha önce çok yaşadım. Prolutex kullanıp böyle bir yan etkiyi gören var mı arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…