2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar güzel kızlar 🩷 yarın transfer günü hariç 6. Günüm olucak.
Erken testlerden yapsam çıkar mı ?
Test yapmalı mıyım ?
Meraktan çatlıcam.
Hadi bana fikir verin :)
Yaparsan bile negatif çıkarsa üzülme ben aklına geleyim 🤣🤣 kanda gördüğüm halde test negatif vermişti

Kızlar güzel kızlar 🩷 yarın transfer günü hariç 6. Günüm olucak.
Erken testlerden yapsam çıkar mı ?
Test yapmalı mıyım ?
Meraktan çatlıcam.
Hadi bana fikir verin :)
Canım transfer günü hariç yarın 6olacak demişsin bence bekle en azından 8.günü gör bence boşuna üzülme cunku erken yapıp negatif gören kanda pozitif görüyor boşuna üzülmeye değmez en güzeli beklemek hem yüksek çıkar insallah değerin

İşe döndüm ameliyathanede işler çok yoğun değilmiş. Sorumlum sonucu al öyle gel dedi 🤩
Oooo ballı bu kız yaaa ben biliyordum tablodan da belli 😂😂 sakın idrarda yapma 6. Günde kesin çıkmaz kuşum sen direk kanda baktır hastaneden onuda 7. Günde çıkar bence varsa ama sen bilirsin etkilemek istemem 💃🏼💃🏼💃🏼

Hayrlı uğurlu olsun bende mustafa hocamın hastasıyım 12sinde iki adet 5Aa 4Aa transfer oldum 9yaşnda bir kızım var Rabbim uzun ömür versin.36 yaşındaym mustafa hoca transfer annda sorunca 2 diyiverdim 🙈ama inşallah sağlıklı ne ise öyle olsun.Banada dua edin nolurr
Aaa aynı gün orada transfer olmuşuz 😅 görmüşüzdür muhakkak birbirimizi 17.30 gibiydi

İyi akşamlar kızlarrrr nasılsınız? Ben bugün sağlık ocağına gittim iğnemi yaptırmaya oradaki hemşire değerimi çok düşük buldu modum düştü endişelenmeye başladım. Transfer dahil 12. Gün yapmıştım 157 çıkmıştı. Of acaba düşük mü değer gerçekten 😔😔

En iyisini yapmışsınız beklemenin hiç anlamı yok. İnşallah herşey sorunsuz ilerler İnşallah sağlıkla alırsın kucağına ♥️

Benimde 5. Denemem yaş 39 oldu. Yaşta stres nedeni olmaya başladı ama haklısınız her sonuca hazırlıklı olup hayata küsmemek gerekir
İnşallah sizin sonucunuz pozitif çıkar ♥️bu arada sonuç çıkmadımı hala

Tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah ♥️Proxeed plus dışında kullandığımız diğer vitaminler pek işe yaramadı size hangi vitaminleri verdi atarmısınız bana zamanınız olursa
Menupın ve nutfeks canım

Arkadaşlar merhaba, 14 aralıkta transfer oldum ancak transferden sonra ara ara kaşıntım oluyor mantar problemim de vardı daha önceden. Bugün doktoruma söylediğimde gynomax fitil ve travocort krem yazmış ama korkuyorum kullanmaya. Transfer sonrası kaşıntı yaşayan oldu mu? Bu fitil tutunmaya engel olur mu ki bilen var mı 😞😞
Sirkeyi azcık sulandır pamukla sil canım. Kendim için olsa sulandırmadan yapıyorum ancak herkesin bünyesi farklı hemen alır kaşıntını tabi vajina dış bölgesine sür içeri değil elma sirkesi

İyi akşamlar kızlarrrr nasılsınız? Ben bugün sağlık ocağına gittim iğnemi yaptırmaya oradaki hemşire değerimi çok düşük buldu modum düştü endişelenmeye başladım. Transfer dahil 12. Gün yapmıştım 157 çıkmıştı. Of acaba düşük mü değer gerçekten 😔😔
Canım hemşire tüp bebek hemşiresi bile değil nerden bilecek o. Benimki de 196 çıktı doktorum çok güzel dedi takma herkesi

Kızlar heyecan mı stres mü bilmiyorum zaman geçmiyor bi an korku sarıyor bi an umut acaba keseyi görecekmiyim o minik kalbi duyacakmıyım bu defa geçmişteki yaşadıklarım sevinmeme bile engel oluyor 😥aranızda ilk doktor kontrolüne giden var mı
Bende aynı durumdayım daha öncede boş gebelik geçirdim birde bu sefer arada yanlış kan tahlili olunca eşimde çok stres yaptı çarşamba günü gideceğiz inşallah kese için inşallah güzel haberi veririz hepimiz

X