2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhabalar, 38,5 yaşındayım 2 embriyom donduruldu, 2024 ocak ayında transfer yapılacak, doktorum 2 embriyo transferi önerdi. Ben ikiz olmasından çok korkuyorum, bunun olasılığı ne kadar acaba? İkize maddi manevi fiziksel psikolojik olarak gücüm yok. İstatistiksel bir bilgisi olan var mıdır acaba? Yoksa 2 transfer edilip genelde tekil gebelik çoğunlukta mıdır?

Merhabalar, 38,5 yaşındayım 2 embriyom donduruldu, 2024 ocak ayında transfer yapılacak, doktorum 2 embriyo transferi önerdi. Ben ikiz olmasından çok korkuyorum, bunun olasılığı ne kadar acaba? İkize maddi manevi fiziksel psikolojik olarak gücüm yok. İstatistiksel bir bilgisi olan var mıdır acaba? Yoksa 2 transfer edilip genelde tekil gebelik çoğunlukta mıdır?
Merhaba,Bunu doktorunuza söyleyin dediğinizi dikkate alır bence.
Ben ikiz annesi olarak söylüyorum evet çok yorucu maddi manevi çok yıpratıcı hele ki çalışıp evde bırakmak zorunda kalacaksanız..Ama hayatımdaki en büyük iyikim onlar🥰🙏🏼🧿🧿çok çok güzel bir duygu,aynı anda iki Farklı surat iki farklı kişilik büyütüyorsunuz müthiş ötesi🧿🧿 🤩 Allahım dileyenlere nasip etsin 🤲🏻 2 yaşından sonra geçiyor hepsi..
Ama tabii ki kendi kararınızı doktorunuza iletin olasılık yüksek kalitesine de bağlı tabii ki.
İkisinin de olmama ihtimali de var bunu da bilin 🤔

Arkadaşlar merhaba, 14 aralıkta transfer oldum ancak transferden sonra ara ara kaşıntım oluyor mantar problemim de vardı daha önceden. Bugün doktoruma söylediğimde gynomax fitil ve travocort krem yazmış ama korkuyorum kullanmaya. Transfer sonrası kaşıntı yaşayan oldu mu? Bu fitil tutunmaya engel olur mu ki bilen var mı 😞😞
Arkadaşlar yaşayan yok mu hiç? Yardımcı olabilecek biri? 😔😔

X