2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canim onu da düşünüp strese sokma kendini. Daha önce benim de eşim 2 kere hamile kaldım sonucunu göremedik diye sevinemiyor. Ben beklemek istemeyip tüp bebek yaptirdim karnın buyuyene kadar sevinmeye korkuyorum dedi. İlk 3 ay riskli ya kimseye de söylemedik. Senin eşin de sevinmeye korkuyor garanticilik değil kötü söylüyor ki sonu iyi olsun
Evet onu da anlıyorum kötüye hazırlar her zaman kendini inşallah bu sefer güzel biter bizim de tedavimiz.

Canimmmmmmmm ya bak bak görüyorsun dimi Allah’ı ben ne dedim sana ilaçları kullan Allah büyüktür 40 yılda olmayanı bir gece de olu verdirir sonucun zaten pozitifdi çok şükür inancının karşılığını aldın Rabbim sağlıkla kucağına alacağın günü göstersin 🙏💓
Evet canım Allah razı olsun hepinizden çok şükür inşallah kucağımıza da alırız hepimiz bebeklerimizi

Arkadaşlar merhaba, 14 aralıkta transfer oldum ancak transferden sonra ara ara kaşıntım oluyor mantar problemim de vardı daha önceden. Bugün doktoruma söylediğimde gynomax fitil ve travocort krem yazmış ama korkuyorum kullanmaya. Transfer sonrası kaşıntı yaşayan oldu mu? Bu fitil tutunmaya engel olur mu ki bilen var mı 😞😞

Bende bugun aynisini yasadim. 7.gun erken gebelikte negatif kanda negatif
Toparlanirsin üzülürsün ağlarsın ama mücadele ettikçe öncekilerden daha güçlü olmak zorunda kaliyorsun. Bir de şöyle bir durum var bunu 5.gun embriyosu için söylüyorum : evde test yapan olursa ikinci çizgi bulanık silik gölge her neyse kanda mutlaka pozitif çıkıyor. Ama negatif idrarda görmek kanda hiç poztife dönmüyor. Erken test yapma durumunda. Umarım ki herkes ilk denemesinde mucizesine kavuşur. Ben de şahsen yorgunum çok yorgunum. Yani acımı özlemimi mucadelemimi benim gibi mücadele veren hiç bir kadınla yaristiramam. Herkesin bedeni psikolojisi yaşantısı çok farklı. Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲

Teşekkür ederim kızlar iyi sayılırım ama kanamam hala var doktorum başka şehirde olduğu için yarın çağırdı kanama artmasın diye iğne verdi kan sonucum da çıkmış iki gün önce 900 dü şuan 2500 olmuş düşşe bebek kanda düşerdi değil mi hiç bu şekilde birşey yaşamadım ben
Canım hiç bir şekilde kendini yorma ayakta dolaşma. Uzan dinlen inşallah bir şey yok. Devam etmesin önemli olan o. Ve stresten uzak dur.

Canım hiç bir şekilde kendini yorma ayakta dolaşma. Uzan dinlen inşallah bir şey yok. Devam etmesin önemli olan o. Ve stresten uzak dur.
Hayırlısı olur inş cnm uzanıyorum ama insan stresten uzak kalmıyor malesef sürekli aklı orda oluyor yarın güzel haberler alırım inş

Bende ilk günden beri göğüs hassasiyeti vardı ara ara kasık ağrısı ve gaz vardı ama az önce erken gebelikte negatif gördüm moralim çok bozuldu veçen sefer 5.gün çıkmıştı 4.denemem artık çok bunaldım
Bence 5. Gün çok erken 5. Günden sonra kana karışıyor diye biliyorum sen umudunu yitirme pozitif düşünelim iyi olsun inşallah bende de aman aman göğüs hassasiyeti yok ama karnım kasıklarımda bir baskı var arada iğne batması oluyor ama bakalım

Yani vardı ama ben gebeliğe yormadım kasık ağrılarım ve gögüs acısı vardı. Başka yoktu ki testte çıktı ama kan testi sonuçları en önemliai diye düşünüyorum🥺
Tabi ki öyle ama çıktıysa kanda da öıkar olumsuzu çağırma güzel düşünelim inşallah bende de göğüs acısı çok yok ya ama kasıklarımda baskı ve karnımda iğne batması var

Yazdım canım, çok mutlu oldum demiş, ilaçlara devam demiş. Şimdi de eşim yarın bi daha verelim diyor 🤣 benim bu eşim garip biraz yarın tekrar vericez
Canım aslında carsamba versen iki katı katlanır eşini de anlıyorum aslında ümitlenip üzülmek istemiyor gerçekten bizim yaşadıklarımızı anlayamazlar ama sende vermek istiyorsan yarın yine sonucunu yaz bize kat kat katlansın inşallah 🙏💓

Tabi ki öyle ama çıktıysa kanda da öıkar olumsuzu çağırma güzel düşünelim inşallah bende de göğüs acısı çok yok ya ama kasıklarımda baskı ve karnımda iğne batması var
öyle ne geliyorsa rabbimden🤲🏻 bende öyleydim fena kasıkta batma ağrı oluyodu ama sürekli değil arada vuruyordu ve doluluk hissediyordum

Canım aslında carsamba versen iki katı katlanır eşini de anlıyorum aslında ümitlenip üzülmek istemiyor gerçekten bizim yaşadıklarımızı anlayamazlar ama sende vermek istiyorsan yarın yine sonucunu yaz bize kat kat katlansın inşallah 🙏💓
Çarşamba gidicem canım sanırım her gün her gün vermek de mantıklı gelmiyor. Çarşamba görmek en iyisi.

Toparlanirsin üzülürsün ağlarsın ama mücadele ettikçe öncekilerden daha güçlü olmak zorunda kaliyorsun. Bir de şöyle bir durum var bunu 5.gun embriyosu için söylüyorum : evde test yapan olursa ikinci çizgi bulanık silik gölge her neyse kanda mutlaka pozitif çıkıyor. Ama negatif idrarda görmek kanda hiç poztife dönmüyor. Erken test yapma durumunda. Umarım ki herkes ilk denemesinde mucizesine kavuşur. Ben de şahsen yorgunum çok yorgunum. Yani acımı özlemimi mucadelemimi benim gibi mücadele veren hiç bir kadınla yaristiramam. Herkesin bedeni psikolojisi yaşantısı çok farklı. Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲
7. Gun erken gebelik testi yaptigimda bugune hazirlamistim kendimi. Simdi biraz temizlik yaparak kafayi dagittim. Kendini diger transfere hazirlayacagim 😊

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ilkinin tutmamama nedeni neymiş bende korkuyorum 1. Denemem başarısız oldu :KK43:
İlk denemem olumsuz değildi aslında ben enfeksiyon kaptım sanırım 5. Günü transferin aşırı kusma öğürerek acillik oldum kanda pozitifi gördüm 31 ile ama o günden sonra düştü. Şimdi ikinci sonucum pozitif. İnşallah sizin de ikinci denemeniz olumlu olur korkmayın

X