2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim kızlar iyi sayılırım ama kanamam hala var doktorum başka şehirde olduğu için yarın çağırdı kanama artmasın diye iğne verdi kan sonucum da çıkmış iki gün önce 900 dü şuan 2500 olmuş düşşe bebek kanda düşerdi değil mi hiç bu şekilde birşey yaşamadım ben
Ben yaşadım kuzum bildiğin kanamam vardı ama bebeğin kalp atışını göstermişti doktor çok sukur sağlıklı bir evladım oldu🤗 6 haftalıkta baslamıstı ama benim kanama olabilir yani normal hele beta düşmemişse süper zaten bana beta testi de yapılmamıstı sadece kalp atışını göstermişti doktor

Bende ilk günden beri göğüs hassasiyeti vardı ara ara kasık ağrısı ve gaz vardı ama az önce erken gebelikte negatif gördüm moralim çok bozuldu veçen sefer 5.gün çıkmıştı 4.denemem artık çok bunaldım
Seni öyle iyi anlıyorum ki benim durumda senden farksız değil 5. Deneme 7. Gün sabah test yaptım yine negatif 😞 bende çok yoruldum bunaldım ama elden ne gelir.
kanda değeri görelim netleşsin bakalım ne yapacağımıza.

Ben yaşadım kuzum bildiğin kanamam vardı ama bebeğin kalp atışını göstermişti doktor çok sukur sağlıklı bir evladım oldu🤗 6 haftalıkta baslamıstı ama benim kanama olabilir yani normal hele beta düşmemişse süper zaten bana beta testi de yapılmamıstı sadece kalp atışını göstermişti doktor
Beta düştüyse gelme dedi zaten cnm o yüzden yaptırdı çok şükür düşme olmamış yarın sabah belli olur artık😓

Seni öyle iyi anlıyorum ki benim durumda senden farksız değil 5. Deneme 7. Gün sabah test yaptım yine negatif 😞 bende çok yoruldum bunaldım ama elden ne gelir.
kanda değeri görelim netleşsin bakalım ne yapacağımıza.
İnşallah kanda pozitif sonuç görürüz herkes görür inşallah çok yorucu bi yol isteyen herkes evladını kucağına alsın inşallah

Eşim şok oldu tabi 🤣 ilaçlarımı bırakmadım inatla, şimdi de artacak mı bakalım diyor deli edecek beni bu adamın garanticiliği 🤦‍♀️
Canim onu da düşünüp strese sokma kendini. Daha önce benim de eşim 2 kere hamile kaldım sonucunu göremedik diye sevinemiyor. Ben beklemek istemeyip tüp bebek yaptirdim karnın buyuyene kadar sevinmeye korkuyorum dedi. İlk 3 ay riskli ya kimseye de söylemedik. Senin eşin de sevinmeye korkuyor garanticilik değil kötü söylüyor ki sonu iyi olsun

Kızlar testim 196 çıktı inanamıyorum
Canimmmmmmmm ya bak bak görüyorsun dimi Allah’ı ben ne dedim sana ilaçları kullan Allah büyüktür 40 yılda olmayanı bir gece de olu verdirir sonucun zaten pozitifdi çok şükür inancının karşılığını aldın Rabbim sağlıkla kucağına alacağın günü göstersin 🙏💓

X