2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Taze transfer mi olacaksın
Canım taze olur diye konuşmuştuk doktorla oluşan sonra dün aradım sordum beklediğimden fazla yumurta topladık bir tık azalıyor gebe kalma ihtimali rahim yoruluyor onun için regl ol sonra transfer gerçekleştiririz dedi iyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim taze yada dondurulmuş transfer yapılması hiç bi bilgim yok gerçekten

Düşündüğünden fazla yumurta toplamış olabilir. Rahim için bu sırada biraz hasar görmüş olabilir. Rahim dinlendirme yapacak demekki bir ay canım. Ondan öyle demiştir.
Evet canım hastaneden çıkınca aradım aklıma takıldı hocam taze transfer yapacaktık dedim düşündüğüm den fazla topladık dedi gebelik ihtimali bir tık azalıyor onun için adet ol sonra transfer yapalım dedi salı da kontrole çağırdı ilaçlar verdi işte hakkımızds hayırlısı olsun cevabınız için çok teşekkür ederim ❤

Vallahi arttmış 🤩❤️❤️💐🤭🤣🤩🧿
10.gün 65
13.gün 396🤭🤩
Lekelerim artmıştı adet belirtilerim de gitmişti ama nasip eden Rabbim ediyor ümidinizi yitirmeyin Allahım isteyen herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatlar 🤲🏻🍀🩵🤍

Ayrıca❗️ hiçbir belirtim yok lütfen belirti arayıp üzmeyin kendinizi.💐
Hayırlı olsun canım darısı bizim başımıza inşallah. İlk aşamaları atladın darısı keseyi kalp atışını görmekte inşallah 🤲🏻🫶🏻🥳

Canım taze olur diye konuşmuştuk doktorla oluşan sonra dün aradım sordum beklediğimden fazla yumurta topladık bir tık azalıyor gebe kalma ihtimali rahim yoruluyor onun için regl ol sonra transfer gerçekleştiririz dedi iyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim taze yada dondurulmuş transfer yapılması hiç bi bilgim yok gerçekten

Tamam çok güzel rahim opu dan önce çok yoruluyor bu yüzden dinlendirilmesi hem senin hemde transferin güzel tutması için çok önemli. Hayırlısı olsun. Geç olsun güç olmasın inşallah 🤲🏻💕

X