2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Canım beni de ekler misin.Haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim.Polikistik over var bende İnşallah bu ay olur ya.Sat 2 Ağustos bat 2 Eylül canım

Ben bu aydan hiç umutlu değilim demir depolar boşalmıştı ben bu ay damardan vs demir takviyesi aldım ettim ilclar kullandım pek umudum yok olurs da supriz olur elimde lh testi vardı onu yaptım 🤣🤣
Ben de ovülasyon testi yaptım sürekli tamamen silikleşmişti bi kaç gün önce tekrar çizgi koyulasmaya başladı dün bu testi yaptıktan sonra erken gebelik testi yaptım hafif çizgi gördüm kaset testte ise aşırı silik bi çizgi gözüktü şimdi akşam olmasına rağmen tekrar kaset test yaptım net çift çizgi çıktı bu ovülasyon hamilelik gösteriyor mu bilmiyorum ama ben böyle çıktığı için hamilelik testi yapmıştım kesin sonucu artık yarın öğrenirim

Eklentiler

• 20230805_213253.jpg
    20230805_213253.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 50
Ben de ovülasyon testi yaptım sürekli tamamen silikleşmişti bi kaç gün önce tekrar çizgi koyulasmaya başladı dün bu testi yaptıktan sonra erken gebelik testi yaptım hafif çizgi gördüm kaset testte ise aşırı silik bi çizgi gözüktü şimdi akşam olmasına rağmen tekrar kaset test yaptım net çift çizgi çıktı bu ovülasyon hamilelik gösteriyor mu bilmiyorum ama ben böyle çıktığı için hamilelik testi yapmıştım kesin sonucu artık yarın öğrenirim
Sanırım hamilelik olması için biraz daha koyu olması gerekiyor kaç gün var reglinize belki koyulaşmaya başlamış olabilir

Bende de öyle koyu çıkınca yaptım negatif çıktı şuan test yapmadım yarın tekrar yapacağım ama lh bir tane daha yapabilirim koyulaşma varmı diye

hoşgeldin balım, eklerim tabii ki :KK200: Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallaaaahhh
bata çok az kalmış, belirtin var mı, yumurtlamanı değerlendirdin mi
ilk bebeğine mi hamile kalacaksın inşallah
Insallah canim, mart ayinda 8 haftalikken kalbi durdugu icin kurtaj oldum. Sonrasinda da hep kist cikti ovulasyonda hic pik goremedim, bu ay kistlerim gitmisti ovulasyonda pik gordum bugun 7. Gunu, regl olacak gibi karnim agridi tum gun insallah olmam🥹

gel bakalım uykusuz :KK200: uyku girmiyor dimi gözümüze
ekledim canım seni de listeye
ilk bebeğin mi olacak inşallah
Evet ilk bebeğim olacak, inanın yattım ama geri kalktım gözüme uyku girmiyor 3 tüp bebek bir sürü şey kullandım... Biraz dinlendim yeniden başlıyorum Allah'ın izni ile inşallah mutlu haberi alırız hepimiz

X