2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

hoşgeldin balım, eklerim tabii ki :KK200: Rabbim kucaklarımızı doldursun inşallaaaahhh
bata çok az kalmış, belirtin var mı, yumurtlamanı değerlendirdin mi
ilk bebeğine mi hamile kalacaksın inşallah
İlk gebeliğim değil canım 3 buçuk yaşında bir kızım var. Ona ilk denemede hamile kalmıştım ama bunda 1 buçuk senedir hamile kalamıyorum pcos başlangıcı var dedi doktorum bide hiç olmadığım bir kilodayım şuanda hem kilo veriyorum hem hamile kalmaya çabalıyorum 😂 hepimizin gönlüne göre versin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 💚💚

Kizlar bu ay negooo yeni yaptım silik olan lh diğeri HCG olsun adet olayım hemen de tedaviye baslaym

Eklentiler

• IMG_20230807_084930.jpg
    IMG_20230807_084930.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20230807_084957.jpg
    IMG_20230807_084957.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 46
hoşgeldin pamuğum :anne: tabii ki eklerim listeye
listedeki herkes için de adetim bitsin namaz kılıp dua okuyacağım
inşallah hepimiz bu ay bebeklerimizi hissederiz
ilk kez mi aşılama oluyorsun, nasıl bir süreç
Rabbim tekrar nasip etmesin inşallah gerek duymayın,
hoşbuldumm 💕
Allah kabul etsin inşallah bende dualarımda herkesi geçiriyorum, inşallah bu ay güzel haberler alırız
Evet ilk kez aşılama oldum, 3 cm çikolata kistim var maalesef ..
eşim gemi kaptanı karada kaldığı belli aylar içinde çocuk olması gerek hissi beni daha da strese sokuyor .. aşılama süreci tahmin ettiğim kadar zor bi süreç değilmiş ama çok stresli emeklerimizin karşılığını alırız inşallah

Evet yumurta günlerimi değerlendirdim bir dolu bir boş olarak uygulamaya göre takip ediyorum en yüksek olduğu gündü ilk denememiz eğer tutarsa çok şaşıracağım 🙈 biz hep 1 sene dolsun demiştik doldu ve değerlendirmeye başladık ama folik asit falanda kullanmıyorum nasip ne zaman bakalım🙈 evet ilk gebeliğim olacak allah nasip ederse.. bu aralar etrafımda hamile kalıp bebeği canlanmayan yakınlarımı duyunca ben panik yaptım aslında hemen denemek istedim o yüzden yaşım 29 a 1 ay var ister istemez onuda düşünüyorum ☺️
Folik asit mutlaka kullanmalisin hatta gebelikden 3 ay önce başlanması söyleniypr. Çünki bebek için en önemli 28 gün aralığı ve sen rn çabuk 14 15 ci günde öğreniyon önemli bi kısmı kaçırmış oluyon. Mutlaka kullan

Merhaba kızlar dün adetim bitti bu ay inşallah sağlıkla hamile kalırım :) ilk kez ovulasyon testi deneyeceğim. adetim çok düzenli değil. 29 gün ile 37 gün arasında değişiyor. bugünden itibaren ovulasyon testlerine başlasam mı acaba

Merhaba kızlar dün adetim bitti bu ay inşallah sağlıkla hamile kalırım :) ilk kez ovulasyon testi deneyeceğim. adetim çok düzenli değil. 29 gün ile 37 gün arasında değişiyor. bugünden itibaren ovulasyon testlerine başlasam mı acaba
Evet hemen başlamalısın :) 2-3 saat yeme içmeyi kesmek gerekiyor biliyorsunuzdur :)

Merhabalar,
Hepimize en başta sabırlı olmayı ve asla ümidimizi kesmemeyi diliyorum.
Evet herkes çocuk soruyor, haddi olan da olmayan da darlıyor(!)
Biz kimseyi dinlemiyoruz, Allah’a sığınıp, sabırla doğru zamanı bekliyoruz İnşallah ♥️
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Hayırlı sağlıklı gebelikler yaşayıp Ağustos-Eylül ayının “Anne Adayları” olalım İnşallah.

Ben bugün adet oldum, yani;
SAT 2-6 Ağustos
BAT 26-30 Ağustos (inşallah olmaz 🙏)

Konuyu açma sebebim de bu ay artık tedaviye başlamam, buradan adetim biter bitmez yaptığım ovülasyon testinden tutun HSG filmime, doktorun yazdığı ilaçtan iğneye kadar yazıp bilgi vermek ve çok daha bilgili arkadaşlardan bilgi almak. Hepimize faydalı olmasını diliyorum Rabb’imden.
İsteyen arkadaşlar bana SAT-BAT ve yumurtlama tarihlerini yazabilir, ben bir liste hazırlayacağım. Oradan birbirimize destek olur, birbirimize akıl danışırız. Bu ay ovülasyon testi de yapacağım İnşallah, onları da buradan paylaşıp bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum,

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 👼🙏🐣

SAT 👍BAT 🙌SONUÇ 💗
@muggle1 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor... :KK5:
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
Linakiz Linakiz 💕
12 Temmuz
8 Ağustos
A aslana 💕10 Temmuz10 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@simomays 💕18 Temmuz11 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@umayaks 💕
13 Temmuz
12 Ağustos
@Ask-I Zuleyha 💕18 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@raziyesmsk 💕
17 Temmuz
13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@ynsysra85 💕13 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@lazsibel 💕15 Temmuz14 Ağustosbekleniyor... :KK5:
Kahvelim_ Kahvelim_ 💕
17 Temmuz
14 Ağustos
@dasistmasist 💕
11 Temmuz
15 Ağustos
@gulseliinn 💕
17 Temmuz
15 Ağustos
@ervaca 💕17 Temmuz17 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@anneolmakkistiyorumm 💕21 Temmuz18 Ağustosbekleniyor... :KK5:
badeli61 badeli61 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Sipser 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Aysegul Alav 💕
1 Ağustos
23 Ağustos
N nobody54 💕
6 Ağustos
26 Ağustos
Merve3553 Merve3553 💕5 Ağustos1 Eylülbekleniyor... :KK5:
ilayasil ilayasil 💕
2 Ağustos
2 Eylül
SAT : 24Temmuz
BAT : 17Ağustos
2agustosta histeroskopi oldum .regli günümde yine kontrole gidicem ve nasıl ilerleyecegimize karar vericez hayırlısıyla 🥰

Evet hemen başlamalısın :) 2-3 saat yeme içmeyi kesmek gerekiyor biliyorsunuzdur :)
bugün akşam başlayayım o zaman :) iş çıkısı eve gidince yapayım o ara tuvalete de çıkamıyorum bir şeyde içemiyorum nasılsa :) ilk gebeliğimde adetlerim çok düzenli olduğu için programla hemen hamile kalmıştım. maalesef düşük yaptım sonrasında adetlerimin düzeni bozuldu. şimdi program ile doğru yumurtlamayı tutturamıyorum. testler ile bu sefer olur umarım:)

bugün akşam başlayayım o zaman :) iş çıkısı eve gidince yapayım o ara tuvalete de çıkamıyorum bir şeyde içemiyorum nasılsa :) ilk gebeliğimde adetlerim çok düzenli olduğu için programla hemen hamile kalmıştım. maalesef düşük yaptım sonrasında adetlerimin düzeni bozuldu. şimdi program ile doğru yumurtlamayı tutturamıyorum. testler ile bu sefer olur umarım:)
Nereden aldın acaba testleri

X