2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Folik asit mutlaka kullanmalisin hatta gebelikden 3 ay önce başlanması söyleniypr. Çünki bebek için en önemli 28 gün aralığı ve sen rn çabuk 14 15 ci günde öğreniyon önemli bi kısmı kaçırmış oluyon. Mutlaka kullan
Peki doktorun mu yazmaso gerek haricen alınır mı

neye göre alınıyor peki önerdiğiniz var mı☺️ bende belirti var ama regl mi hamilelik mi anlayamadım şuan bekliyorum 7 gün var regliye duruma göre başlayayım olmadı 😊

tamamdır bende alayım bari doktor sanırım yaşadığım ilde alttan bakıyor çocuk istediğimizde ondan gitmek istemedim bu ayda uygulamaya göre yumurtlama günümün pikimde birden çocuk yapmaya karsr verdik yaptık bakalım tuttu mu görücez😀 tutmadıysa direkt başlalayım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız😍

tamamdır bende alayım bari doktor sanırım yaşadığım ilde alttan bakıyor çocuk istediğimizde ondan gitmek istemedim bu ayda uygulamaya göre yumurtlama günümün pikimde birden çocuk yapmaya karsr verdik yaptık bakalım tuttu mu görücez😀 tutmadıysa direkt başlalayım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız😍
inşallah güzel haberi verirsin canım. ilk vajinal muayeneden bende çekinmiştim. ama tedirgin olacak bir şey yokmuş :)

X