2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Ben bu aydan hiç umutlu değilim demir depolar boşalmıştı ben bu ay damardan vs demir takviyesi aldım ettim ilclar kullandım pek umudum yok olurs da supriz olur elimde lh testi vardı onu yaptım 🤣🤣
Bende ikizlerime hamile kaldığımda elimde gebelik testi yoktu lh testim vardı bende ordan ilk öğrendim cnm

hoşgeldin canım benim :KK200: valla bizi ancak bizden birileri anlar, dışarıdan bakana ne derdimizi anlatabiliyoruz ne de bizi anlamasını bekliyoruz ama burada kendimi çok iyi hissediyorum, üzüntümden de sıkıntımdan da çekinmeden bahsedebiliyorum, 5 çocuklu kadınların beni anlamasını zaten beklemiyorum :KK70: ben seni de listeye ekliyorum
batına çok az kalmış, var mı belirtin
Kimseye birşeyini anlatamamak berbat gerçekten yumurtlamadan 3/4 gün sonra kasık ağrılarım oldu 1 hafta kadar sonra kesildii bugün test yaptım negatif regl beklicez artıık

Ay halis mi görüyorum yoksa çizgi mi var 7/8 dkda çektim
IMG_2910.jpeg

Ben bu aydan hiç umutlu değilim demir depolar boşalmıştı ben bu ay damardan vs demir takviyesi aldım ettim ilclar kullandım pek umudum yok olurs da supriz olur elimde lh testi vardı onu yaptım 🤣🤣
Ay var gibi inşallaah yanıtlmaz bizi😍 belirtileriniz nelerdi acaba paylaşabilirmisiniz ? Bende birkaç belirti yaşıyorumda

Ay var gibi inşallaah yanıtlmaz bizi😍 belirtileriniz nelerdi acaba paylaşabilirmisiniz ? Bende birkaç belirti yaşıyorumda
Daha 4 gün var bana
Reglime kadar yakip edeyiim dediiim ovu testinizi gördüm şimdi benimde yumurtlamadan sonra hiç tam silikleşmemişti bu şekildeydi yavaş yavaş koyulaştıı umudunuzu kaybetmeyiiin sabah yaptığım test negatifti benimdee şuan böyle
4 gün var ama olsa çıkardı diye düşünüyorum

X