2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Hoşgeldiniz ama listeye ekleme yapamıyoruz topik sahibine ulaşamıyoruz. İlaç demişsiniz ne ilacı kullnıyordunuz ki bıraktınız ?

Canım teşekkür ederimm

Kızlar birşey sorucam bilen varsa cevaplar mısınız adetin 2 gün gecikti normalde gecikme olmaz hiç ilk gün sabah yaptım test negatif sizce gebelik varmıdır

Öyle hiç olmayacak bir zaman da ilk cocuğuma hamile kaldım ki. Ailem eşimi o zamanlar istemedi. Kaç kere ayrılma noktasına gelip geri barıştık. ( sevgiliydik o zaman ) baktık ki birbrimiz olmadan nefes alamıyoruz. Evlendik. Ailem bana bütün kapılarını kapattı. Evlendiğim ay hamile olduğumu öğrendim. Onca stresin üzüntünün arasında.. Aldırmayı düşündüm. Bunca sorunun içinde nasıl sağlıklı bi hamilelik geçiririm diye. Öğrendiğimden bir hafta sonra kalp atışını duydum. O an vazgectim karşımda kim durmak isterse dursun ben oğlumdan vazgeçmicem dedim ( cinsiyetini hissetmiştim) aldırma düşüncesi bile ahmaklıktı şımarıklıktı.. Her gün ailemin kapısına dayandım. Babam bi gün beni eve aldığında boşan gel kabulümsün dedi yine dünyam başıma yıkıldı tek cocukları olduğum anneme babama torununuz gelecek ne boşanması diyemedim tam 30. Haftam da düşük tehlikesi yaşadım. Eşim işten çıkarıldı işsizlik maaşından biriktirdiğim parayla çocuğumun ihityaçlarını aldım hala eşime derim Allah bereket versin ya o da olmasaydı onca manevi zorluğun üstüne bir de maddi zorluk. Gel zaman git zaman oğlum doğdu herşey normale döndü. Ailemle barıştık eşim çok daha iyi olanaklara sahip bi iş imkanı buldu. Ve ben her gün salya sümük ağlayarak hem kendime hem karnımda ki cana eziyet ettim. Her zorluğun arkasında muhakkak bir kolaylık vardır bunu hiç aklından çıkarma

Merhaba benimde son adet tarihim 10 Temmuz 3 Ağustos tan beri hafif kahverengi akıntım geliyor 9 ya da 10 Ağustos‘ta adet olmam gerekiyordu ama olmadım geçen hafta tes yaptım bugün de test yaptım ve direkt negatif tek çizgi çıktı gebelik değilse ne olmuş olabilir daha önce böyle bir şey yaşayan var mı cevaplarsınız çok sevinirim

Bir hafta geçsin Canım bünyeden bünyeye fark eder 1 hafta içinde adet gorm3zsen tekrarlarsin

Kızlar ,Tamamen cahillikten soruyorum şu an, şöyle bir şey oluyor mu başına gelen var mı ben senaryo mu yazıyorum …?
Haziran ayında adetim 3 gün gecikti ve yumurtlama gününden adet olana kadar sırt bel kasık ağrısı ,bulantı yaşadım, bu arada testlerimin bir kısmı çok silik çizgi verdi. Sonra adet 3 gün gecikti ve geldi…
Sorum şu: döllenme oldu tutunamadı mı ? O belirtiler ya da silik
Çizgi buna mı delalet ? Bu mümkün mü uyduruyor muyum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…