2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Merhaba hanımlar
Sat 21temmuzdu
Agustos 3 yumurtlama diyordu ama ben 2sinde çatladım çünkü acayip şiddetli karın kasık kramplarım vardı nefes alamadım nerdeyse. Temmuz 27-30 ve
Ağustos 2_4 _6 değerlendirdik.
Bat tarihim 17 ağustos şuan 6 gün kaldı. Arada ufak çok küçük ve anlık ağrı gelip geçiyor. Mide yanmam, şişkinliğim var ve ishalim dünden beri ne yersem ishal gibi. Benim ilk gebeliğimde 6 ay ishalle geçmişti. Ondan şüphelenip erken gebelik testi yaptım sabah dümdüz negatif gördüm. Batı bekleyeceğim mecbur. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun❤❤❤
Canım günümüz aynı benim de 6 gün var 🤗 şişkinlik hissi bende de oluyor iki lokma yemk yesem hemn karnım şişiyor ve uyku halim çok bu aralar. Geçenlerde bende yapmıştım erkn gebelik testi silik çizgi gördüm ama yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o marka için senin testin markası neydi

Canım günümüz aynı benim de 6 gün var 🤗 şişkinlik hissi bende de oluyor iki lokma yemk yesem hemn karnım şişiyor ve uyku halim çok bu aralar. Geçenlerde bende yapmıştım erkn gebelik testi silik çizgi gördüm ama yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o marka için senin testin markası neydi
Freely mi yalancı pozitif çıkarıyor anlamadım erken gebelik yaptığım test de miratech ti

Evet olmayadabilir tabiki bu da Allahtan ama oladabilir bikaç gün daha sıkın dişinizi. Bir önceki gebeliğimde hiç belirtileri farketmemiştim hamile olduğumU öğrendikten sonra a bu da olmuştu bak bu da vardı diye hatırladım bunda da iğne olduğum ve kendimi çok dinlediğim için belirtileri bulabiliyorum yoksa yine farkedilmeyebilir. Mide bunaltısı kusma tiksinme onlar için çok erken zaten şuan eğer varlarsa yerleşmeye çalışıyorlar 6-7 günlükler bununda 3-4 günü döllenme dersek bikaç gündür rahimdeler 🥹 o göbek deliği altı dolgunluk hissi yok bende sadece düzenli hiç geçmeyen hafif düzeyde bi adet ağrısı ara ara da şekil değiştiren iğne batması daha keskin bir batma ve yanma hissi var özellikle sağ kasığımda
Benimde öyleydi adet baktım bir hafta 10 gün olmuş geçeli stresten oldu sandım pandeminin ilk zamanlarıydı çünkü daha ahh ne günlerdi oydu buydu derken bir baktım hamileyim 😍 şimdi 3 yaşına girmesine 3 ay var geçen yıl da istemiştik kardeşi olsun nasip olmadı kısmet değilmiş kimyasal yaşadım. Sonra uzunca bi dönem korunduk daha bu ay tekrar deneyelim dedik tabi kimyasaldan sonra tahlillerim yapıldı bi problem yok şimdilik nasip kısmet dediğim gibi hiç ummadığın anda geliyor. Bende hiç ağrı sancı yok sadece mide bağırsak yanma ve ishal gibi var bakalım gelişmelerden haberdar edelim birbrimizi 🤍

Yok canım freely için değil artımed için yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o yüzden sormak istedim testin markasını sana
anladım şimdi 😅 kafa dalgın kusuruma bakma . İlk gebeliğimde hiç böyle şeyler duymamıştım herhangi bi eczaneye girip gebelik testi istemiştim sorsan adını bile hatırlamıyorum bugunler için keşke adına dikkat etseymişim kaset testti onı hatırlıyorum böyle 10-15 liralık bişeydi maksimum
Yok canım freely için değil artımed için yalancı pozitif çıkarıyor diyorlar o yüzden sormak istedim testin markasını sana

anladım şimdi 😅 kafa dalgın kusuruma bakma . İlk gebeliğimde hiç böyle şeyler duymamıştım herhangi bi eczaneye girip gebelik testi istemiştim sorsan adını bile hatırlamıyorum bugunler için keşke adına dikkat etseymişim kaset testti onı hatırlıyorum böyle 10-15 liralık bişeydi maksimum
Anında çift çizgi görmüştüm o testte ertesi gün özelde kan verdim 22 bin kusurlardaydı betam. Burda okuyorum erken gebelik testleri dediğiniz gibi yalancı pozitif sonuç verebiliyormuş 😵‍💫

Benimde öyleydi adet baktım bir hafta 10 gün olmuş geçeli stresten oldu sandım pandeminin ilk zamanlarıydı çünkü daha ahh ne günlerdi oydu buydu derken bir baktım hamileyim 😍 şimdi 3 yaşına girmesine 3 ay var geçen yıl da istemiştik kardeşi olsun nasip olmadı kısmet değilmiş kimyasal yaşadım. Sonra uzunca bi dönem korunduk daha bu ay tekrar deneyelim dedik tabi kimyasaldan sonra tahlillerim yapıldı bi problem yok şimdilik nasip kısmet dediğim gibi hiç ummadığın anda geliyor. Bende hiç ağrı sancı yok sadece mide bağırsak yanma ve ishal gibi var bakalım gelişmelerden haberdar edelim birbrimizi 🤍
Allah bağışlasın 🤲🏻 biran önce kavuşsun kardeşine inşallah ♥️ benim ilk olacak nasip olursa 9 haftalıkken kaybettim ilkini kalbi durmuştu ocak ayında onda sonradan fark ettiğim belirtilerle aynı şeyleri yaşıyorum hemen hemen bakalım bikaç güne görürüz inşallah haberleşelim mutlaka 🤲🏻♥️

Allah bağışlasın 🤲🏻 biran önce kavuşsun kardeşine inşallah ♥️ benim ilk olacak nasip olursa 9 haftalıkken kaybettim ilkini kalbi durmuştu ocak ayında onda sonradan fark ettiğim belirtilerle aynı şeyleri yaşıyorum hemen hemen bakalım bikaç güne görürüz inşallah haberleşelim mutlaka 🤲🏻♥️
Allahım daha büyük acılar göstermesin mucizleriyle sevindirsin inşallah 🙏🌸

Merhabalar,
Hepimize en başta sabırlı olmayı ve asla ümidimizi kesmemeyi diliyorum.
Evet herkes çocuk soruyor, haddi olan da olmayan da darlıyor(!)
Biz kimseyi dinlemiyoruz, Allah’a sığınıp, sabırla doğru zamanı bekliyoruz İnşallah ♥️
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Hayırlı sağlıklı gebelikler yaşayıp Ağustos-Eylül ayının “Anne Adayları” olalım İnşallah.

Ben bugün adet oldum, yani;
SAT 2-6 Ağustos
BAT 26-30 Ağustos (inşallah olmaz 🙏)

Konuyu açma sebebim de bu ay artık tedaviye başlamam, buradan adetim biter bitmez yaptığım ovülasyon testinden tutun HSG filmime, doktorun yazdığı ilaçtan iğneye kadar yazıp bilgi vermek ve çok daha bilgili arkadaşlardan bilgi almak. Hepimize faydalı olmasını diliyorum Rabb’imden.
İsteyen arkadaşlar bana SAT-BAT ve yumurtlama tarihlerini yazabilir, ben bir liste hazırlayacağım. Oradan birbirimize destek olur, birbirimize akıl danışırız. Bu ay ovülasyon testi de yapacağım İnşallah, onları da buradan paylaşıp bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum,

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 👼🙏🐣

SAT 👍BAT 🙌SONUÇ 💗
@muggle1 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor... :KK5:
@Pkolu_anneadayi 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
@Linakiz 💕
12 Temmuz
8 Ağustos
@aslana 💕10 Temmuz10 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@simomays 💕18 Temmuz11 Ağustosbekleniyor... :KK5:
U umayaks 💕
13 Temmuz
12 Ağustos
@Ask-I Zuleyha 💕18 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@raziyesmsk 💕
17 Temmuz
13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@ynsysra85 💕13 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@lazsibel 💕15 Temmuz14 Ağustosbekleniyor... :KK5:
Kahvelim_ Kahvelim_ 💕
17 Temmuz
14 Ağustos
@dasistmasist 💕
11 Temmuz
15 Ağustos
@gulseliinn 💕
17 Temmuz
15 Ağustos
E ervaca 💕17 Temmuz17 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@anneolmakkistiyorumm 💕21 Temmuz18 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@badeli61 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Sipser 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Aysegul Alav 💕
1 Ağustos
23 Ağustos
N nobody54 💕
6 Ağustos
26 Ağustos
@Merve3553 💕5 Ağustos1 Eylülbekleniyor... :KK5:
@ilayasil 💕
2 Ağustos
2 Eylül

Ne kadardır bekliyordun canım bebek için
Biz geçen yıl Ağustos ayından beri korunmuyoruz. Martta bi kimyasal gebelik oldu. Doktor Marttan itibaren 1 yıl deneyin dedi ancak eşimin sonuçları doğal yoldan hamile kalabilme şansımı çok çok düşürdüğü için ve benim yaşım da 34. O yüzden hemen olsun istiyoruz artık. O ufak ihtimali beklemeye gerek yok 😊

Anladım canım yaş faktörü ve diğer sorunlar etkili bu konuda hakkımızda hayırlısı olsun 🤲😊
Biz geçen yıl Ağustos ayından beri korunmuyoruz. Martta bi kimyasal gebelik oldu. Doktor Marttan itibaren 1 yıl deneyin dedi ancak eşimin sonuçları doğal yoldan hamile kalabilme şansımı çok çok düşürdüğü için ve benim yaşım da 34. O yüzden hemen olsun istiyoruz artık. O ufak ihtimali beklemeye gerek yok 😊

Kızlar ovulasyon testini nasıl neye göre yapıyorsunuz ilk defa yapıcam
Sabah ilk idrar ile yapılmayacak.
12 ile 4 arsası en doğru sonuç verdiği zaman dilimleri.
Her gün aynı saatte yapılması gerekiyor.
Kaset önermiyorum ben , Çubuklu olanlar daha kaliteli.
Adet bitiminden hemen sonra pik görene kadar devam çatlama olduktan sonra da bırakabilirsiniz.
2-3 saat yeme içme yok sonra test yapıyorsunuz. 🌸🌺

X