2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

tamamdır bende alayım bari doktor sanırım yaşadığım ilde alttan bakıyor çocuk istediğimizde ondan gitmek istemedim bu ayda uygulamaya göre yumurtlama günümün pikimde birden çocuk yapmaya karsr verdik yaptık bakalım tuttu mu görücez😀 tutmadıysa direkt başlalayım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız😍
🥰🥰🥰🥰 Her zaman burdayz

birşey daha sorucam benim ilk gebeliğim olacak tutarsa hemen sağ kasığımda ağrı var belimde ağrıyor hafif hafif göğüs ucumda da hafif bi sızı var.. başımın ağrıdığıda oldu. Dümden beride beyaz akıntım var sizce bunlar belirti mi ? Reglime 7 gün var uygulamaya göre ☺️

birşey daha sorucam benim ilk gebeliğim olacak tutarsa hemen sağ kasığımda ağrı var belimde ağrıyor hafif hafif göğüs ucumda da hafif bi sızı var.. başımın ağrıdığıda oldu. Dümden beride beyaz akıntım var sizce bunlar belirti mi ? Reglime 7 gün var uygulamaya göre
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi

Merhabalar,
Hepimize en başta sabırlı olmayı ve asla ümidimizi kesmemeyi diliyorum.
Evet herkes çocuk soruyor, haddi olan da olmayan da darlıyor(!)
Biz kimseyi dinlemiyoruz, Allah’a sığınıp, sabırla doğru zamanı bekliyoruz İnşallah ♥️
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Hayırlı sağlıklı gebelikler yaşayıp Ağustos-Eylül ayının “Anne Adayları” olalım İnşallah.

Ben bugün adet oldum, yani;
SAT 2-6 Ağustos
BAT 26-30 Ağustos (inşallah olmaz 🙏)

Konuyu açma sebebim de bu ay artık tedaviye başlamam, buradan adetim biter bitmez yaptığım ovülasyon testinden tutun HSG filmime, doktorun yazdığı ilaçtan iğneye kadar yazıp bilgi vermek ve çok daha bilgili arkadaşlardan bilgi almak. Hepimize faydalı olmasını diliyorum Rabb’imden.
İsteyen arkadaşlar bana SAT-BAT ve yumurtlama tarihlerini yazabilir, ben bir liste hazırlayacağım. Oradan birbirimize destek olur, birbirimize akıl danışırız. Bu ay ovülasyon testi de yapacağım İnşallah, onları da buradan paylaşıp bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum,

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 👼🙏🐣

SAT 👍BAT 🙌SONUÇ 💗
@muggle1 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
bekleniyor... :KK5:
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
@Linakiz 💕
12 Temmuz
8 Ağustos
@aslana 💕10 Temmuz10 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@simomays 💕18 Temmuz11 Ağustosbekleniyor... :KK5:
U umayaks 💕
13 Temmuz
12 Ağustos
@Ask-I Zuleyha 💕18 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@raziyesmsk 💕
17 Temmuz
13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@ynsysra85 💕13 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@lazsibel 💕15 Temmuz14 Ağustosbekleniyor... :KK5:
Kahvelim_ Kahvelim_ 💕
17 Temmuz
14 Ağustos
@dasistmasist 💕
11 Temmuz
15 Ağustos
Basakbasak1 Basakbasak1 💕
17 Temmuz
15 Ağustos
@ervaca 💕17 Temmuz17 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@anneolmakkistiyorumm 💕21 Temmuz18 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@badeli61 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Sipser 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Aysegul Alav 💕
1 Ağustos
23 Ağustos
N nobody54 💕
6 Ağustos
26 Ağustos
@Merve3553 💕5 Ağustos1 Eylülbekleniyor... :KK5:
@ilayasil 💕
2 Ağustos
2 Eylül

Merhaba, biz de 5 aydır çocuk niyetindeyiz. Artık çok özledim, kavuşmak istiyorum minik kuşuma.. inşallah burada mutlu haberler veririz birbirimize.
Benim de sat 19 temmuz.
Bat 18 Ağustos.. inşallah bu sefer gelir bebişimiz.
Belirti olarak sadece ve ilk defa sol kasıkta bir noktada bir gündür ağrım var .

Geçen ay çok ümitliydim, göğüste aşırı hassasiyet vardı. Ne var ki adet günümden 4 gün önce kanama geldi. İlk başta tam yerleşme kanaması gibi kahvemsi az bir akıntıydı. Sonra sökülünce tabi moraller sıfır.
Geçen aya kadar 4 aydır yani hep ovülasyon testi yapıyordum ama strese sebep oldu. Bıraktım. 14-16-18. Günleri değerlendirdim. Bakalım. Bu beşinci ay. Ne olur sol kasıkta ki devamlı ağrı bir döllenme habercisi olsun...

Merhabalar,
Hepimize en başta sabırlı olmayı ve asla ümidimizi kesmemeyi diliyorum.
Evet herkes çocuk soruyor, haddi olan da olmayan da darlıyor(!)
Biz kimseyi dinlemiyoruz, Allah’a sığınıp, sabırla doğru zamanı bekliyoruz İnşallah ♥️
Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.
Hayırlı sağlıklı gebelikler yaşayıp Ağustos-Eylül ayının “Anne Adayları” olalım İnşallah.

Ben bugün adet oldum, yani;
SAT 2-6 Ağustos
BAT 26-30 Ağustos (inşallah olmaz 🙏)

Konuyu açma sebebim de bu ay artık tedaviye başlamam, buradan adetim biter bitmez yaptığım ovülasyon testinden tutun HSG filmime, doktorun yazdığı ilaçtan iğneye kadar yazıp bilgi vermek ve çok daha bilgili arkadaşlardan bilgi almak. Hepimize faydalı olmasını diliyorum Rabb’imden.
İsteyen arkadaşlar bana SAT-BAT ve yumurtlama tarihlerini yazabilir, ben bir liste hazırlayacağım. Oradan birbirimize destek olur, birbirimize akıl danışırız. Bu ay ovülasyon testi de yapacağım İnşallah, onları da buradan paylaşıp bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum,

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN 👼🙏🐣

SAT 👍BAT 🙌SONUÇ 💗
@muggle1 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi 💕
11 Temmuz
8 Ağustos
@Linakiz 💕
12 Temmuz
8 Ağustos
@aslana 💕10 Temmuz10 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@simomays 💕18 Temmuz11 Ağustosbekleniyor... :KK5:
U umayaks 💕
13 Temmuz
12 Ağustos
@Ask-I Zuleyha 💕18 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@raziyesmsk 💕
17 Temmuz
13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@ynsysra85 💕13 Temmuz13 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@lazsibel 💕15 Temmuz14 Ağustosbekleniyor... :KK5:
Kahvelim_ Kahvelim_ 💕
17 Temmuz
14 Ağustos
@dasistmasist 💕
11 Temmuz
15 Ağustos
Basakbasak1 Basakbasak1 💕
17 Temmuz
15 Ağustos
@ervaca 💕17 Temmuz17 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@anneolmakkistiyorumm 💕21 Temmuz18 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@badeli61 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Sipser 💕21 Temmuz21 Ağustosbekleniyor... :KK5:
@Aysegul Alav 💕
1 Ağustos
23 Ağustos
N nobody54 💕
6 Ağustos
26 Ağustos
@Merve3553 💕5 Ağustos1 Eylülbekleniyor... :KK5:
@ilayasil 💕
2 Ağustos
2 Eylül
Beni de ekler misiniz sat 20 temmuz bat 17 Ağustos

Kızlar bakar mısınız testime bata 9 gün var artımed erkn gebelik testi yaptım ilk defa kullanıyorum bu marka test yanlış sonuç verebilir diyorlar bilgisi olan var mı
IMG_20230808_173031.jpg

bugün akşam başlayayım o zaman :) iş çıkısı eve gidince yapayım o ara tuvalete de çıkamıyorum bir şeyde içemiyorum nasılsa :) ilk gebeliğimde adetlerim çok düzenli olduğu için programla hemen hamile kalmıştım. maalesef düşük yaptım sonrasında adetlerimin düzeni bozuldu. şimdi program ile doğru yumurtlamayı tutturamıyorum. testler ile bu sefer olur umarım:)
Olur inşallah :)

merhabalar balım, tabii ki katılabilirsin
inşallah gelecekyıla karnımızda yavrularımızla girelim :anne: ben seni de şimdi listeye ekliyorum
birazdan listemizi paylaşacağım
ilk gebeliğin mi olacak inşallah
bir de ne zamandır çocuk istiyorsun, umarım her şey yolundadır
Merhaba benimde sat 13 temmuz bat 12ağustos
Çatlatma iğnesi oldum bugün 11. Günü benide ekleyebilirmisin 🎀ama adet olcakmış gibi sancılarım başladı

X