2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Her gün sabah işten çıktığımdan beri yürüyüş yapıyorum sıkılaşma oldu ama kilo veremedim dikkat ettiğim halde bide senin dediğini yapcam 7 den sonra sadece su

Her gün sabah işten çıktığımdan beri yürüyüş yapıyorum sıkılaşma oldu ama kilo veremedim dikkat ettiğim halde bide senin dediğini yapcam 7 den sonra sadece su
İnsilün direnci için glifor kullansan aslında canım diyetle birlikte güzel kilo verdiriyor. Bende ilk kullandığımda yan etki yapıyordu baş ağrısı ishal mide bulantısı falan. Sonra yemek arasında almaya başladım biraz yemek yiyip hapı içiyorum sonra yemeye devam ediyorum böylece yan etki görmemeye başladım

Ben işten çıkmadan önce göz kenarlarımda oluşan kaz ayaklarına takmıştım kendime bi miktar para ayırdım . Sonra gittim trendyoldan aldım yorumlara bakarak memnun kaldım bi sipariş daha verdim benim en büyük motivem böyle işlerle uğraşmak kendime bakmaya bayılıyorum ya

Oh en güzelini yapıyorsun valla

Aaa bide böyle deniyim kızzz dediklerinin aynısını oluyordu bıraktım bende

Oh en güzelini yapıyorsun valla
Serum nedir bilmiyordum valla bayadır uzaklaşmıştım dedim yeter kendine gel hemen aldım vay beee dedim ama acayip yakıyo açtı 5 günde dedikleri kadar varmış önümüzdeki ay başka marka denicem sıkıntı olmaz demi öyle değişiklikte

İnşAllah cennette buluşacağız bebeklerimizle umarım emeklerinin karşılığını en kısa sürede hayırlı şekilde alırsın canım

Yaz yaz bir şey olmaz bende mesajlarını okuyorum ama neyden bahsettiğini anlayamadım yüz serumu mu?
Göz çevresi aşkım ben çok gülerim de ondan oluyor galiba işten çıkınca da canım sıkıldı tribe girdim aldım markası dermoten

Hoşgeldinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…