2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bebiş bal varsa tatlı kaşığıyla boğazına içten süre biliyorsan sür, süremezsende ağzına al yavaş yavaş erisin ağzında, çocukluktan bana annem hep öyle yapıyordu, şimdi de boğazım ağrıdımı yapıyorum
Eşime aldırayım bal bari ondan yok canım evde

Eklentiler

• Screenshot_20230714-213707_Chrome.jpg
    Screenshot_20230714-213707_Chrome.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 27
Evet ama içerisinde gebeliği tetikleyecek bir madde taşımıyor, papatya çayıda içebilir mesela aktarcıyım ben fazlaya kaçmadan bunları tüketebilir🙏 ki doktorların size verdiğin kimyasal ilaçlar daha tehlikeli ☺️
Doktora sormak lazim kuzum bence fikrine saygı duyarım ama 🙏😊 ben pek fazla güvenmiyorum ıhlamura

Doktora sormak lazim kuzum bence fikrine saygı duyarım ama 🙏😊 ben pek fazla güvenmiyorum ıhlamura
Ihlamuru çuval çuval Tüketmiyorsunuz 1 bardak ıhlamur gözünüzü korkutuyor ama doktorların verdiği Kimyasalı içmeye çekinmiyorsunuz onlar Bir yeri tamir ederken başka yerleri bozuyor bitkilerden korkmayın lütfen onlara güvenin şifa onlarda 🙏 çayda bitki mesela 😂 ıhlamuru da öyle düşünün

Kuzum ıhlamur da bitki çayı
Ihlamur tüketti hep hamiş arkadaşlarım. Adaçayı, yeşilçay falan içmeyin diyorlar söktürücü olduğu ve kafein içerdikleri için ama aslında onları da kararında içersen zararı yok diye de diyorlar. Maydanozu yemek gibi. Hepsi kararında olacak. Avuç avuç bardak bardak olmayacak diye biliyorum ama tabi uzmanı da değilim bu işin ♥️ 😊 🥰 herkes başka birşey diyor 😊 Ancak paroldan veya herhangi bi ilaçtan daha zararsızlardır diye tahmin ediyorum Zumruduanka96 Zumruduanka96

Ihlamuru çuval çuval Tüketmiyorsunuz 1 bardak ıhlamur gözünüzü korkutuyor ama doktorların verdiği Kimyasalı içmeye çekinmiyorsunuz onlar Bir yeri tamir ederken başka yerleri bozuyor bitkilerden korkmayın lütfen onlara güvenin şifa onlarda 🙏 çayda bitki mesela 😂 ıhlamuru da öyle düşünün
Kuzum ıhlamur çayı güçlü bir çay normal çayla ne alakası var kuzum😂 arkadaşımız daha önce bir düşüğü olduğu için onu düşündüm doktorun hangi verdiği kimyasalı içmişim anlamdım doktorun verdiği hamilelikte tek ilaç protestan oldu bana onuda güvenip tam olarak araştırmadan içemedim ve her doktorada sordum iyi geldiğini söylediler ve bende doktora söylenmesi daha doğru olabilir dedim😂🙏

Ihlamur tüketti hep hamiş arkadaşlarım. Adaçayı, yeşilçay falan içmeyin diyorlar söktürücü olduğu ve kafein içerdikleri için ama aslında onları da kararında içersen zararı yok diye de diyorlar. Maydanozu yemek gibi. Hepsi kararında olacak. Avuç avuç bardak bardak olmayacak diye biliyorum ama tabi uzmanı da değilim bu işin ♥️ 😊 🥰 herkes başka birşey diyor 😊 Ancak paroldan veya herhangi bi ilaçtan daha zararsızlardır diye tahmin ediyorum Zumruduanka96 Zumruduanka96
Kuzum bende duyumlarıma yönelik söyledim vala 🙏😊 babannemler gözümüzü aşırı korkutmuştur o yönlerden aman şu olmasın yapma flan iste

Canim en iyisi çaya limon sık iç ben bitki çayı iceemem hep oyle yaparim soğuk alinca bide bez ütü ile isit boğazıni yakmayacak şekilde üstüne sıcak bez kat iyi olursun ılık seyler tüket ilaçlarda gribe pek fayda etmez sabahlari tuzlu ılık su ile gargara yap
Parolda var evde ondanda içebilirim

X