2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kozlar sizce ne yapayım ilaç içiyim mi çok kötü boğazım yutkunamıyorum ya L A L şimdi yaptım bu testi de boğazlarım çok ağrıyo ilaç içsem mi bilemedim ya
Aşkım bence var ya. Ümitlendirmek de istemiyorum ama. Dünkine göre çok daha net gördüm. Kız sen sabah ilk idrarla niye yapmıyosun bu testleri

Kozlar sizce ne yapayım ilaç içiyim mi çok kötü boğazım yutkunamıyorum ya L A L şimdi yaptım bu testi de boğazlarım çok ağrıyo ilaç içsem mi bilemedim ya
Valla canım fitresiz çizgi daha belli mis gibi hamilesin

Eklentiler

• IMG_20230714_211913.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 59
Aşkım bence var ya. Ümitlendirmek de istemiyorum ama. Dünkine göre çok daha net gördüm. Kız sen sabah ilk idrarla niye yapmıyosun bu testleri
Yaptım sabahta yaptım çok boğazım acıyo yutkunamıyorum ondan şimdi bida yaptım ilaç içsem mi die

Valla mı ya bu saf kocam niye görmüyor yanımda boğazım çok ağrıyo
Bağışıklığın düşüyor sakın ilaç içme hemen doktora git gebelik şüphem var boğazlarım kötü ona göre ilaç yazar mısınız de , yada ıhlamur yap çorba iç meyve tüket

Valla mı ya bu saf kocam niye görmüyor yanımda boğazım çok ağrıyo
Canım istersen acile git. Gebelik ihtimalim var de. Ona göre ilaç verirler belki. Parol da boğazına iyi gelmez. Ya da gargara yap dicem ama onların da üstünde gebelik ihtimali varsa kullanmayın doktorunuza sorun diyor. Tuzlu veya karbonatlı gargara mı yapsan? Ihlamurlu ballı çay vs.

Bir de alttan baksın bakalım. Ama telaşın varmış strestende olmuş olabilir içini ferah tut. Bir kere bende de oldu tarlusalla olabilmiştim. Bazen keyfi gelmiyor bu adet
o zaman pazartesine kadar bekliyim öyle gideyim doktora

Bağışıklığın düşüyor sakın ilaç içme hemen doktora git gebelik şüphem var boğazlarım kötü ona göre ilaç yazar mısınız de , yada ıhlamur yap çorba iç meyve tüket
Tamam canım içmicem bakalım nolcak yutkunurken bile çok acıyo umarım dediğiniz doğrudur pozitiftir 6 gün var adete

He birde bunuda söyleyim diyorlar bu kadar gecikmeden sonra hamilelik yaklaşıyor demek..ben gecikmenin 3 ayında hamile kalmiştım
ben de forumda öyle okudum, bakalım kismet, bence bu ev bana şans getircek inşallah, senin nasıl gidiyor hamişlik hiç okuyamadım formu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…