2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar naptınız ben daha adet olmadım normal kendim olmayı bekliyorum o yzden sat bat veremedim olunca haber ederim inşallah hepimizin yüzü güler de hayırlı müjdeler veririz burdan birbirimize inşallah 🤲🏻☺️☺️
Canım adet sökücü neden kullanmak istemiyorsun. Aslında kist oluşumu filan varsa adet sökücü iyi gelebilir.

Arkadaşlar merhaba dünkü gebelik testi silik çıkınca sabah ilk idrarla tekrar yaptım, alttaki test
Sizce var mı, teşekkürler

Eklentiler

• IMG_0237.png
    IMG_0237.png
    714,2 KB · Görüntüleme: 59
Selam kızlar,
Temmuz ve Ağustos ayları için gebelik planlayan varsa isimlerini bu başlığa yazdırabilir. Şimdiden herkes için hayırlı olsun :KK200: :dua:
Kızlar isimlerinizi yazdırırken beni etiketlemeyi unutmayın. Mesajlarınız gözümden kaçabilir. Ya da özelden de mesaj atabilirsiniz.
Güncel SAT ve BAT tarihlerinizi de eklemeyi unutmayınız isimlerinizi yazdırırken.

Tablonun en altında da Artımed ve Freely test için bilgilendirme yazısı ve görselleri mevcut.

🤓 Hamilelik İçin Önemli Notlar :
  • Öncelikle tüm anne adayları olabildiğince stresten uzak dursun. Hatta meditasyon yapın her gün 10 dk. Zihninizi rahatlatın. Karnınızı sevin, bebeğinizin 9 ay evi orası olacak. Olumsuz asla düşünmeyin ve umutsuzluğa kapılmayın. Her gün karnınızda sanki o varmış gibi düşünün, bebeğinizin ilk ultrason görüntüsünü, karnınızdaki ilk tekmesini hayal edin. Pozitif olumlama yapın. Evrene pozitif enerji göndereceğiz sadece. Bir şey zaten olmuş gibi davranırsak o şeyin olma hızı çok çabuk gerçekleşiyor unutmayın.
  • Hergün bir şekilde egzersiz yapın, ille cardio yapmaya gerek yok. Yarım saat yürümek bile tamamen hareketsiz kalmaktan iyidir.
  • Abur cubur yemeyi bırakın, vücudunuza olabildiğince sağlıklı gıdalar sokun. Mümkünse sigara içen güzellerim sigarayı bırakın. Hatta eşinize bıraktırın. Sigara sperm kalitesini etkileyebiliyor.
  • Vitamin takviyesi alın mutlaka, D vitamini, Omega 3, B12 gibi. Doktorum bana "İnositol" de kullandırıyor kaliteli yumurtlama için. Doktorunuza danışıp alın izin verirse.
  • İlişkiden sonra hemen kalkmayın mümkünse bir 20-30 dk kalça altına yastık koyarak bekleyin.
  • İlişkiden sonra hemen duş almayın. En az 3 saat sonra alın çok almanız gerekiyorsa. (Her gün yumurtlamıyoruz ayda 1 gün olan bir şey ve biraz geç duş almakta sıkıntı olmaz) Gerekirse ertesi gün alın.
  • Genelde doktorlar 1 dolu 1 boş ilişki öneriyorlar yumurtlama dönemi sürecinde. Ancak siz her gün de çalışma yapabilirsiniz durumunuz el veriyorsa.
  • Ovulasyon testi ile takip ediyorsanız pik gördükten sonra 1 hafta gün aşırı ilişkiye devam edin. Bazı kadınlarda pikten sonra hemen çatlama olmayabiliyor.
💕ANNE ADAYI 💕
SAT (Son Adet Tarihi)​
BAT (Beklenen Adet Tarihi)​
DURUM 👼🏻 / 🔴
Renklibiri00--
maaaavi--
Nurrkaya--
Sipser19 Mayıs18 Haziran
Merveeee5721 Mayıs18 Haziran
Nurse953528 Mayıs24 Haziran
aynuray_30 Mayıs24 Haziran
bhykrttl29 Mayıs25 Haziran
Pkolu_anneadayi31 Mayıs-
eylem912 Haziran27 Haziran
Numerus clauses1 Haziran29 Haziran
beun83 Haziran29 Haziran
fiyonaprensesolan30 Mayıs30 Haziran
Mervesavas283 Haziran1 Temmuz
Doga4 Haziran1 Temmuz
Belisimm2 Haziran2 Temmuz
canancan113 Haziran2 Temmuz
aynurland3 Haziran2 Temmuz
sev92 Haziran3 Temmuz
gunaygul4 Haziran3 Temmuz
difembahyaa8 Haziran3 Temmuz
zuzu38383 Haziran3 Temmuz
bliiss6 Haziran3 Temmuz
Deniz_615 Haziran4 Temmuz
simurgggg7 Haziran4 Temmuz
Cancanyus5 Haziran4 Temmuz
melisaa933 Haziran5 Temmuz
babytoys7 Haziran6 Temmuz
dream23118 Haziran6 Temmuz
ozuge5 Haziran7 Temmuz
gunes0502 Haziran7 Temmuz
Boldi11 Haziran7 Temmuz
fnd_505 Haziran-
Tikabasa8 Haziran8 Temmuz
sundy9410 Haziran8 Temmuz
halles16 Haziran8 Temmuz
cnlrm16 Haziran-
YILDIS12 Haziran10 Temmuz
IADK13 Haziran10 Temmuz
tgdrnkzl13 Haziran11 Temmuz
TeraziBurcuu14 Haziran11 Temmuz
Sunshine59716 Haziran19 Temmuz
Afratafrac21 Haziran19 Temmuz

:oha: Kızlar Artımed ve Freely gebelik testlerinin içinden bazen farklı test çıkabiliyor ve yanıltıcı oluyor sahte olanlar. Asıl almanız gerekenlere yönelik görselleri paylaşıyorum aşağıda.

* ARTIMED (Alttaki gerçek olan)

Eki Görüntüle 3261813 Eki Görüntüle 3261814

* FREELY ( İçinde aşağıdaki jelatinden varsa alın, üstünde hamile kadın görseli varsa almayın)
Selamlar beni de ekler misiniz, son adet tarihi 17 Haziran, beklenen adet tarihini boş birakabiliriz, çok düzenli olmadığı için onu tam tahmin edemiyorum, yumurtlamayı tespit edince söylerim ☺️

IMG_5677.jpeg

Kızlar bugün 10.günüm en alttakini daha yeni yaptım pik yakınmıdır yumurtlama akıntısıda gördüm bugün

Eki Görüntüle 3262673
Kızlar bugün 10.günüm en alttakini daha yeni yaptım pik yakınmıdır yumurtlama akıntısıda gördüm bugün
Pik in eli kulağında canım. Şayet bugün gördüysen yumurtlama akıntısını bugünden itibaren değerlendirmeye başlayın 1 dolu 1 boş şekilde. kalça altına yastık koyup yarım saat o şekilde bekleyebilirsen bekle. Benim yumurtlama akıntım gelsikten 4 gün sonra pik olur mesela. Bazı kadınların ertesi günü pik oluyor. Önemli günler.

Selamlar beni de ekler misiniz, son adet tarihi 17 Haziran, beklenen adet tarihini boş birakabiliriz, çok düzenli olmadığı için onu tam tahmin edemiyorum, yumurtlamayı tespit edince söylerim ☺️
Ekledim canım, hayırlısı olsun inşallah. Bu yaz bitmeden güzel haberi alırsınız umarım :KK200: :dua:

O zaman yumurtlamanı gördükten sonra Bat için haber bekliyorum.

Pik in eli kulağında canım. Şayet bugün gördüysen yumurtlama akıntısını bugünden itibaren değerlendirmeye başlayın 1 dolu 1 boş şekilde. kalça altına yastık koyup yarım saat o şekilde bekleyebilirsen bekle. Benim yumurtlama akıntım gelsikten 4 gün sonra pik olur mesela. Bazı kadınların ertesi günü pik oluyor. Önemli günler.
Tamam canım teşekkür ederim inş bu ay olur :dua:

Cnm senin yumurtlama zamanın geldı sanırım
Ovü testi yapıyomusun buay yoksa
Gün aşırımı yapıyosun?
Ovu yapiyorum canim ama cok silik su siralar. Bugun 11.gün benim genelde 15 16.gunlerde oluyor.gecen ay 14.gunde gormustum sadece. Sen ne durumdasin yazliga gectiniz mi? Gecmeden denk gelecek gibi mi? Test yapiyor musun?

Kızlar çakşır suyunu duydunuz mu, forumda gördüm bende , böyle şeylere inanmamda şaşırdım, özellikle eşinde sıkıntı olanlar bunu kullanmış hep hamile kalmışlar 😀🤔🤭

X