2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde adetim düzenliydi ama ara kanama oluyordu bende mesela adetim günü gününe gelir ama kesildikten 2 3 gün sonra tekrar geliyordu kanama 2 gün sürüyordu kistten dedi bana doktor o ilacı verdi

O ilacı kullandınız mı acaba ? Kist için doktor bana da doğum kontrol hapı verdi küçülür veya gider dedi. Gebelik ihtimalinin normal yolla imkansız olduğunu söyledi fsh ve lh değerimden ötürü çok yüksek diye. Tüp bebeğe başvurun dedi. Merak ettim kullanmismiydiniz ilacı kistiniz ne oldu

Evet ilacı kullandım canım kistim eridi geçmiş olsun size de

Soganin disinda bazi bitkiler var hayit otu falan. Hormonlari dengeliyor diye okumustum burda çogu kisiden. Ben hic denemedim ama bi umut işte bizler3

Bende denemedim ama denemek istiyorum keşke öyle bisey olsa ne güzel olurdu. Dün doktorum fsh ve lh den ötürü normal yolla gebe kalman imkansız zaman kaybetmeden tüp bebeğe başvur dedi Kistim var önce onu halletmem lazım şaştım kaldım ne yapicam ne edicem bilemiyorum Allah Herkesin yardımcısı olsun

Basit yumurtalik kıstı vardı bende miyom erimiyor diye biliyorum

Bende içe kanamalı kist var yumurtaligimda sizinki geçti mi acaba türü neydi ? Hemorajik kist diye geçiyor benimki ağrınız filan oluyormiydi acaba yeni öğrendim bende kist olduğunu lekeleme oldu bugün çamaşırımda korktum kahverengi şeklinde sizdede o tarz şeyler oldu mu

Basit yumurta kisti canım sol yumurtalık kisti eridi benimkisi adetle atıldı evet ağrı oluyordu ara ara da lekelenme oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…