2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

sevgipıtırcığı çok iyii fikir, kabul edilse güzel olur ama sona 96 da olsun 😍 o olmazsa bile, şanslı96, dinç96 , neşeli96 tarzı olabilir sondaki 96 ya dikkatinizi çekerim 😁 hem 96 dan dolayı senin kim olduğunu hatırlamaları kolay olacaktır
Günaydın balım çok mantklı dediklerin 🥰

Üzülme, İnşallah bir dahaki sefere sağlıklı gebelik haberi verirsin bize🤲🏻 Ben 42 yaşındayım, 40 yaşında evlendim hiç çocuğum yok... Profesör ünvanım geldi bir baktım, herkesin yuvası çocuğu var, ama benim sadece kariyer... Öyle hızlıca evlilik kararı alıp evlendim 2 yıldır çocuk için uğraşıyoruz, inana her adet olduğumda yüreğim parçalanırdı, ama artık diyorum ki çok şükür yumurtam var ve halen rutin adet oluyorum. Demekki çocuğum da olabilir🍀 Ekim ayına kadar böyle doğal deneyeceğim, olmazsa tüp bebek deneyeceğim😉
Hayranım istediğini elde eden başarısını kanıtlamış kadınlara💐

Kızlar günaydın , Ben bu ay ilk kez ateş takibi yapıyorum bugün benim döngümün 11.günü yumurtlama olduğunda yada çatlama geldiğinde vücut sıcaklığındüşüyor mu yükseliyor mu yardımcı olabilir misiniz rica etsem Eki Görüntüle 3295978
Evet canım yumurtlama başlamış ateşin yükseldiğinde çatlamış olacak ☺️ Sen değerlendir.yalnız bunun kesinleşmesi için 3 gün ateşinin daha yüksek olması gerekiyor. Bu sadece öngörü. Ovülasyon testin varsa yap kesinleştir

Kizlar malesef bata 3 gun var hala negatif olsa cikardi heralde diye dusunuyorm vakit kaybetmeden kadin doguma gitmek istyorm bugun randevu alabilirsem gidecegim

Eklentiler

• 16938112033254368611979358898786.jpg
    16938112033254368611979358898786.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 35
Yaaa aminn inşallah kuzum😍 çok korkuyorum anlamadığım bi şekilde. Sabah tekrar test yapıcam diye heyecandan dünü zehir ettim kendime
Hayır hayır sakın kötüyü çağırma hep pozitif ol, kötü bir sey aklıma getirmemeye çalışıyorum ben de. Annelik hep bir endişe haliymis gerçekten daha bebis gelir gelmez endiselri de geliyor. Hep pozitifiz 🥰

Kozlar bu ay rahim filmi çekilmeye karar verdim artık bu kadar zaman denemeye rağmen olmuyorsa muhakkak vardır bir sorun diye düşünüyorum artık

X