2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın güzel teyzelerim. 🥰🧿 bir maşallahınızı alırım. Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Darısı bebek bekleyen herkesin başına inşallah.

1693811623823.png

Günaydın kızlar bugün adet günüm. birkaç gündür test yapıyorum silik çizgi çıkıyor ama sevinemiyorum sanki bunu da kaybedecek gibiyim :KK43: geçen sefer adet günümde lekelenmeler başladı öyle de gitti. bugünde her an kanama gelecek gibi hissediyorum ve kasıklarımda baya ağrı var. İnşallah bu sefer sağlıkla devam eder hamileliğim.
Kasık ağrısı yaşıyor musunuz hamiş arkadaşlarım

Teşekkür ederim canım ovulasyon testi yapmamıştım bu ay o yüzden kaçıncı günde olduğumu bilmiyorum
Kuzum bende ovulasyon yapmadim. Bugün gidip almayi düşünüyorum bikac gune olacak gibi ama takvime uyg. Göre mi degerlendirdiniz:) yada yumurtlama haftasini mi 🙂 Ben suan yumurtlama haftamdayim. Hatta 6 veya 7 si gözüküyor pik. O ozgeeeee1

Günaydın kızlar iyi haftalar herkese 🌸

O ozgeeeee1 ay ben yeni goruyoruuum çok tebrik ederiim ne güzel ben buradayım diye bağırıyor sağlıkla artsın sağlıkla kucağına al inşallah 😍😍🙏🏻💛

Kizlar malesef bata 3 gun var hala negatif olsa cikardi heralde diye dusunuyorm vakit kaybetmeden kadin doguma gitmek istyorm bugun randevu alabilirsem gidecegim
Hayır bugün gitme boşuna gidersin. Reglinin 2. Yada 3. Günü aile hekimliğinde hormon testi yaptır 4. Yada 5. Gün sonuçlarınla birlikte git doktora. Eğer aile hekimliğinde hormon testi yapılmıyorsa 3. Gün git doktora. Hem hormon testi yapar hemde rahmine bakar. Bugünlerden önce gitsende boşuna gidersin canım

Hayır hayır sakın kötüyü çağırma hep pozitif ol, kötü bir sey aklıma getirmemeye çalışıyorum ben de. Annelik hep bir endişe haliymis gerçekten daha bebis gelir gelmez endiselri de geliyor. Hep pozitifiz 🥰
İnanamıyorum sanırım ben. O kadar inandırmışım ki kendimi negatif görmeye, şimdi yok yaa testte falan sorun vardır diyorum😅

Günaydın kızlar bugün adet günüm. birkaç gündür test yapıyorum silik çizgi çıkıyor ama sevinemiyorum sanki bunu da kaybedecek gibiyim :KK43: geçen sefer adet günümde lekelenmeler başladı öyle de gitti. bugünde her an kanama gelecek gibi hissediyorum ve kasıklarımda baya ağrı var. İnşallah bu sefer sağlıkla devam eder hamileliğim.
İnşallah kuşum iyi düşün iyi olsunn 🙂

Kuzum suan hamis değilim ama ilk gebeligimde 3 ay kasik agrim oldu doktor normal bebek tutunuyor rahim buyuyor demisti

Hayır bugün gitme boşuna gidersin. Reglinin 2. Yada 3. Günü aile hekimliğinde hormon testi yaptır 4. Yada 5. Gün sonuçlarınla birlikte git doktora. Eğer aile hekimliğinde hormon testi yapılmıyorsa 3. Gün git doktora. Hem hormon testi yapar hemde rahmine bakar. Bugünlerden önce gitsende boşuna gidersin canım
Kuzum 3 ve 4 gunu hafta sonuna geliyor eger gununde adet olursam sorn olurmuki 2 veya 5 de gtsem

Kızlar bu arada geldiler kan aldılar 5 güne cevab çıkıcakmış🙌🏻🥹hemşire diyor titriyorsunuz anlatdım sebebini doktorun ismini söyleyince hemen tanıdı tabi..işte bize kaldı beklemek🙌🏻🙌🏻
Rabbim hayırla sonuçlandırsın İnşAllah 😍 Ben her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum. Çok sabrettin çok gözyaşı döktün. Rabbim hepsini görüyor. Hayırla nasip olacak İnşAllah 🥰

X