2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gerçekten öyle canım. Hiçbir şey yokmuş gibi annem teyzem falan konserve yapıyoruz bağırmak haykırmak istiyorum ama sabret diyorum kendime. Biraz daha emin olayım kimseyi boşuna heveslendirmeyeyim diyorum şimdi. Haftaiçi kan verdikten sonra doktoruma yazayım en iyisi. Gel derse giderim artık
Kolay gelsin canım ama dikkat et ağır kaldırma. Kaytarmaya bak sen😄
Ben de aileme yeni söyledim. Dediğin gibi heveslendirmek istemedim. İnşallah herşey yolunda gidecek🙏

Gerçekten öyle canım. Hiçbir şey yokmuş gibi annem teyzem falan konserve yapıyoruz bağırmak haykırmak istiyorum ama sabret diyorum kendime. Biraz daha emin olayım kimseyi boşuna heveslendirmeyeyim diyorum şimdi. Haftaiçi kan verdikten sonra doktoruma yazayım en iyisi. Gel derse giderim artık
Annemler yazın şehir dışında oluyor arada geliyorlar geçen bizdelerdi çok zor tuttum eşim sakin ol şimdi değil diyip durdu 😂 annemlerle yan yana az gelmeye çalışıyorum soylemiyim diye 😅

Evet beklemek strese sokuyor ama akışına bırakmak lazım aslında düşündükçe olmuyor . Benim 6 eylülde olmam lazım normalde geçen ay 8 inde olmuştum kimyasal gebelik dedi o gün kanamam başlamıştı. Birde benim yumurta rezervim düşük çıktı o yüzdende ister istemez stres yapıyorum
Peki yumurta rezervi düşüklüğü nasıl anlaşılıyor.? Ben direk duphaston ile regli olup yumurtlamamı takip edip değerlendirdik. Bir de klomen kullanmıştım yumurtlamadan önce .

Peki yumurta rezervi düşüklüğü nasıl anlaşılıyor.? Ben direk duphaston ile regli olup yumurtlamamı takip edip değerlendirdik. Bir de klomen kullanmıştım yumurtlamadan önce .
6 aydır yumurta takibi yapıyoruz duphaston kullanmadım hiç ne için kullanılıyor

Kolay gelsin canım ama dikkat et ağır kaldırma. Kaytarmaya bak sen😄
Ben de aileme yeni söyledim. Dediğin gibi heveslendirmek istemedim. İnşallah herşey yolunda gidecek🙏
Zaten istediğimizi bildikleri için her an hamileymişim gibi yaklaşıyolar sağolsunlar. Dün saçımı kestiricem diyordum teyzem hamile olabilirsin kestirme diye takıldı bana😅 her ay bu muhabbetler dönüyordu şimdi biliyorum ya olduğunu bıyık altından gülüyorum🤭

Hamilelik haberi var ve herkes onun sevincini paylaşıyor canım, sorun görülmemiş olabilir, gerilmene gerek yok. Ne sormustun biliyorsam yanıtlamaya çalışayım
Bi kac gundur yaziyorum testimi atiyorum kimse yazmiyor ortami germek gbi bi amacim yok ama yani bende merak ediyorim.4 gun kala test yaptm negatif cikti. Ama cok garip sekilde bel agrim var acaba test yapmaya devam etsemmj 4 gunde olsa cikarmiydi

Zaten istediğimizi bildikleri için her an hamileymişim gibi yaklaşıyolar sağolsunlar. Dün saçımı kestiricem diyordum teyzem hamile olabilirsin kestirme diye takıldı bana😅 her ay bu muhabbetler dönüyordu şimdi biliyorum ya olduğunu bıyık altından gülüyorum🤭
Gül canım gül tadını çıkart😄

Canım görülmemiş olabilir mesajın ben yardımcı olayım göremedim mesajını bir daha yazarmısın ❤️
Normalde 7 eylulde bat vardi ama 8-9 gun kala asiri bel ve adet agrisi suan 4 gun var ama agrim azaldi ama test yaptim negatif sizce yarin yapsammi olsaydi 4 gunde cikarmiydi

X