2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu çakşır kökü suyunu kök olarak alıp kaynatanlar varmış bir de. Öyle deneyen var mı? Şimdi yukarda yazmış bi arkadaş kargoda kırıldığını. Öyle aklıma geldi benim de.

Bi kac gundur yaziyorum testimi atiyorum kimse yazmiyor ortami germek gbi bi amacim yok ama yani bende merak ediyorim.4 gun kala test yaptm negatif cikti. Ama cok garip sekilde bel agrim var acaba test yapmaya devam etsemmj 4 gunde olsa cikarmiydi
Benim 4 gün önce negatif çıkmıştı, 2 gün kala pozitif çıkmıştı herkesin aynı şekilde yansımıyor adete 2 gün kala daha doğru bir sonuç oluyor yani

Göğüs şişkinliğin hassasiyetin var mı? Ben de yok, garip olan şu adet dönemlerinde noröalde göğüslerimde çok şiş olurdu🙈
Bende oglum dogduktan sonra hicbir adette gogus hassasyeti olmadi nedense simdide yok ama hic bi ay bu kadar bel ve karin agrisi olmamisti. cok anormal sekilde var uc dort gundr ve bata 4 gun var once erken adet olcam dedm ama hala gelen giden yok bilmiyorm umutlaniyorum negetifi gorunce uzuluyorm cok

Çok zormuş ya gerçekten. Sabah öğrendim öğlen yanlarındaydım bilip de söylemeyince de insan ihanet ediyor gibi hissetmiyor mu😂😂
Valla öyle meyve veriyor ağzıma geri çıkartıyorum bu yıkandı mi diye, pis değil ya ben topladım ellerim tertemizdi diyor bı de 😂 aaah annee bı bilsen diyorum 😂😂

Ay hadi inşallah bakalım ınofolıc ile yarıcakmı onu çok merak ediyorum 😅🥰
Ben bu ay onu kullanmadım ya bu ay olmazsa diğer ay onu denicem 🤭 tek çakşırla çörekotunu yaptım ateş takibi yapıyorum ama bir garip ilerliyor bir derece düşüp iniyor sadece 🤣

X