2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gerçekten öyle canım. Hiçbir şey yokmuş gibi annem teyzem falan konserve yapıyoruz bağırmak haykırmak istiyorum ama sabret diyorum kendime. Biraz daha emin olayım kimseyi boşuna heveslendirmeyeyim diyorum şimdi. Haftaiçi kan verdikten sonra doktoruma yazayım en iyisi. Gel derse giderim artık
Ben olsam aniden oturduğum yerden zıplayıp hamileyim diyebilirdim😂 Aşka gelip birden Allaah diyenler gibi😄

Kızlar selam ben 10. Gün yumurtlama gördüm bariz agrı da hissettim doktor erken çatlama kalitesiz olabilir filan dedi adetten 5 gün sonra yumurtlama olup hamile kalan var okudum kaç kişinin ama bi modum düştü yumurtlamada çok koyu olmuyor testte zaten kalitesizmi aceba
Bak benim yumurtlamam bu şekilde. Döngüm 26-27 günde bir oluyor yani kısa. Kalite konusundan birşey diyemeyeceğim doktorlar en iyisini bilir.

Eklentiler

• 1F9B757F-175A-4327-A51A-D04217675E2D.jpeg
    1F9B757F-175A-4327-A51A-D04217675E2D.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 47
Sakin ol şampiyon 😍😍😍 ne sormuştun görmemiş olabiliriz bazen çoğu mesaj arada kaynıyor sor bakalım yardımcı olabileceğim bir şeyse yardımcı olurum
7 eylul bat var bu ay cok garip seyler oluyor birde endometriozism var o yuzden cok stres yapiyorm bidahaki ayda esim yok 😢 bu ay tahmini yumurtlamadan iki gun once ve bir gun sonra degerlendrdm misafrlerm oldugu icin ilk cocugumda bi yil bi cok takviye sonucu Allah nasip etmişti bata 4 gun var ve nagatf gördüm burdan donme ihtimali varmi acaba yoksa ekimemi kaldim 😢 negatifi gorunce çökmüş durumdayim o kadar ugras 😢

Bende tüm yazıları takip ediyorum 10/15 sayfa birikse bile okuyorum ama ne zaman bişey yazdam banada dönüş olmuyor konuşmalar gerçekten belli kişiler arasında dönüyor :/
Bende hepsini okuyorum hepsini heycanla takip ediyorum ama malesef az yazdgmiz 8cin sanirim mesajlar arada kayniyor

Evet daha önce hiç yapmadığım için herkes ovülasyon yap dedi 20’li olandan aldım ben de.
7 ci günü değerlendirdik. Şuan testi yaptım ama c çizgisi silik çıktı anlamadım neden böyle olmuş olabilir?
Test kitindeki boya ile alakalıdır diye düşünüyorum. Fazla testin varsa tekrarlayabilirsin canım için rahat eder. 2 damladan fazla damlatma o da rengini dağıtıyor.

Kese görme vaktı tam olarak ne zaman olur bebegım. Ben 2 gün arayla kan verdim ilki 41 sonrası 141 daha vermeme gerek var mı bılmıyorum
5 haftalıkken görülür sanırım.
Çok iyi artmış hcg niz. Bence gerek yoktur. Ama bilemiyorum bu konularda çok geride kaldım. İnşallah yakında bilgileri tazelerim😄

Kızlarrr benim yarın gebelik test günüm, ama karın ve bel ağrısı dışinda hiç gebelik belirtim yok. Göğüslerimde hiç belirti yok, çok hafif şiş var ama bunlar adet öncesi de olan belirtiler. Böyle olup gebelikte pozitif gören var mı aranızda canlarım?
Bende ayni durumdayim karin ve bel agrisi insallah gebeliktendir

Annemler yazın şehir dışında oluyor arada geliyorlar geçen bizdelerdi çok zor tuttum eşim sakin ol şimdi değil diyip durdu 😂 annemlerle yan yana az gelmeye çalışıyorum soylemiyim diye 😅
Çok zormuş ya gerçekten. Sabah öğrendim öğlen yanlarındaydım bilip de söylemeyince de insan ihanet ediyor gibi hissetmiyor mu😂😂

X