2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok iyi yaptın valla o kadar sevindim ki gözlerim doldu ya. Kahvaltı hazırlarken gördüm mesajını. O sırada eşime kızıyordum çok bulaşık çıkartıyor diye sonra snein haberi alınca ben gülmeye başladım küsemeden barıştık gene😄
Az kalsın patatese tuz diye çay atacaktım o kadar heyecanlandım ki...
Çok mutlu oldum çokkkk. İçimden nasıl geliyorsa öyle yap. Ben çok pimbirikli biri değilim biraz da garanticü olduğum için testle takip etmiştim. Lekelenmem olmasa doktora da hemen gitmezdim. Her ne kadar yerleşme olduğunu düşünsem de yine tedirgin olurum ona. İnşallah seninok yolunda gider herşey art arda doğururuz.

Canım kızlar inşallah sizde pozitifleir bir an önce görürsünüz. Duamda hep varsınız🙏
Yaaa kuzum benim çok duygulandırdın beni. Birbirimize bu kadar içten seviniyor olmamız çok özel çok güzel 😍 hem benim vesilemle de enişte bey papara yemekten kurtulmuş 😅
Testle takip edeceğim kuzum evet birkaç gün ben de. Şu anda heyecan korku şaşkınlık karmakarışığım her şey mevcut.
Karnım ve kasığım çok ağrıyor korkmayayım dimi 🥹

O ozgeeeee1 merak ettiğim belirtilerden idrar kokması, kirpik karışması, nabzın hızlı atması, baş dönmesi bunlar var mıydı? 😃
Hiçbiri yok bende şu an😅 benim en belirgin belirtim baş ağrısı oldu. Son 3-4 gündür bir anda baş ağrısı girmeye başladı. Hatta dün parol içecektim yoktu arveles iç dediler, nolur nolmaz içmeyeyim dedim. İyi ki de içmemişim. Baş ağrısından sonra da şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı var.

Geçen aylarda da böyle bi muhabbet vardı da. İçimden gelecek gibi bişey demiştin. O aklıma geldi🥲
Ola bilir kuzum ama bak dediğim gibi sayı azalıyor her ay kaç kızımız hamiş oluyor çok şükür☺️🙌🏻eylülde kesin kalan kızlarımızdan hamiş haberleri alıcaz sende onların içinde ola bilirsin üzülmek yok😌

Hiçbiri yok bende şu an😅 benim en belirgin belirtim baş ağrısı oldu. Son 3-4 gündür bir anda baş ağrısı girmeye başladı. Hatta dün parol içecektim yoktu arveles iç dediler, nolur nolmaz içmeyeyim dedim. İyi ki de içmemişim. Baş ağrısından sonra da şiddetli bel ağrısı ve kasık ağrısı var.
Hafta ilerledikçe çıkıyordur o zaman😃

X