2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Allah istedi oldu kuzum🙌🏻☺️Devam edicek hiç stres yapma benim yaptığımı asla sen yapma..çok okuma burda ben çok okudum çok stres yaptım
Buraya girmeden önce hiçbir şey bilmiyormuşum zaten şimdi aklımdan bütün senaryolar geçiyor Rabbim sağlıklı ilerlemesini nasip etsin inşallah🙏🏻🙏🏻

Yaaa kuzum benim çok duygulandırdın beni. Birbirimize bu kadar içten seviniyor olmamız çok özel çok güzel 😍 hem benim vesilemle de enişte bey papara yemekten kurtulmuş 😅
Testle takip edeceğim kuzum evet birkaç gün ben de. Şu anda heyecan korku şaşkınlık karmakarışığım her şey mevcut.
Karnım ve kasığım çok ağrıyor korkmayayım dimi 🥹
Evet bu içten sevinme çok özel. Günüm sayende güzelleşti☺️
Kurtuldu kurtuldu enişte😄

Çok normal hissettiğin duyguların.
İnsan emşn olamıyor, inanamıyor, sevinemiyor. Bir tandna uçmak istiyor çok gairp yani.

Yok yok korkma o ağrılarda belirti sonuçta. Arada adet olacakmışsın gibi sancın da olacak insanı korkutmuyor değil ama gelmiyor.
Sen dinlen bol bol. Yorma kendini hiç. Bu hafta içi gidersin olmadı doktora için rahat eder

Kızlar hayattaki şansım🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2 adet almıştım bir de. Umarım iademi yaparlar. melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• IMG_8308.jpeg
    IMG_8308.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar ilk defa ovülasyona başladım😳
Bugün 9 cu gün. C çizgisinin silik çıkması normal mi t çizgisi hiç çıkmadı😂
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum🌸

Eklentiler

• IMG_9641.jpeg
    IMG_9641.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 65
Günaydın ballarım buda bugünkü ovulasyon testim 🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 62
Kızlarrr benim yarın gebelik test günüm, ama karın ve bel ağrısı dışinda hiç gebelik belirtim yok. Göğüslerimde hiç belirti yok, çok hafif şiş var ama bunlar adet öncesi de olan belirtiler. Böyle olup gebelikte pozitif gören var mı aranızda canlarım?

Neden kimse cevap vermiyor sadece belli basli kisiler konusuyor herkesin destege fikre ihtiyaci var
Hamilelik haberi var ve herkes onun sevincini paylaşıyor canım, sorun görülmemiş olabilir, gerilmene gerek yok. Ne sormustun biliyorsam yanıtlamaya çalışayım

Kızlarrr benim yarın gebelik test günüm, ama karın ve bel ağrısı dışinda hiç gebelik belirtim yok. Göğüslerimde hiç belirti yok, çok hafif şiş var ama bunlar adet öncesi de olan belirtiler. Böyle olup gebelikte pozitif gören var mı aranızda canlarım?
Göğüslerde benim belirtim olmuştu ama hiç goguslerinde belirti olmayıp hamile olduğunu öğrenenleri de okumuştum

Evet bu içten sevinme çok özel. Günüm sayende güzelleşti☺️
Kurtuldu kurtuldu enişte😄

Çok normal hissettiğin duyguların.
İnsan emşn olamıyor, inanamıyor, sevinemiyor. Bir tandna uçmak istiyor çok gairp yani.

Yok yok korkma o ağrılarda belirti sonuçta. Arada adet olacakmışsın gibi sancın da olacak insanı korkutmuyor değil ama gelmiyor.
Sen dinlen bol bol. Yorma kendini hiç. Bu hafta içi gidersin olmadı doktora için rahat eder
Gerçekten öyle canım. Hiçbir şey yokmuş gibi annem teyzem falan konserve yapıyoruz bağırmak haykırmak istiyorum ama sabret diyorum kendime. Biraz daha emin olayım kimseyi boşuna heveslendirmeyeyim diyorum şimdi. Haftaiçi kan verdikten sonra doktoruma yazayım en iyisi. Gel derse giderim artık

X