2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba🤗 ben adet bitiminden 2 gün sonra pik gördüm. Daha önce takip etmiyorsan gününü belirlemek için mutlaka adet bitiminden hemen sonra test yapmaya başlayabilirsin.
Kızlar selam ben 10. Gün yumurtlama gördüm bariz agrı da hissettim doktor erken çatlama kalitesiz olabilir filan dedi adetten 5 gün sonra yumurtlama olup hamile kalan var okudum kaç kişinin ama bi modum düştü yumurtlamada çok koyu olmuyor testte zaten kalitesizmi aceba

Pikten iki gün sonra diyebilirim canım. Sanki yine yumurtluyor gibi sağ kasığım ağrıyordu. Hala da ara ara sağ kasığım ağrıyor. Sanki yumurtam çatlıyormuş gibi bir ağrı. Rabbim sana da sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah akabinde de sağlıkla bebeğini kucağına alıp büyüt inşallah 🙏
Çok çok amin kuzum benim daha bi belirtim yok yumurtlamam yeni bitti hayırlısı ne zamansa o zaman olsun🤲🏻🤲🏻

Kızlar birşey sorucam bilen biri cevap verebilir mi.. dün müdürümün doğum günüydü pasta yedik ve gıda zehirlenmesi yaşıyoruz şuan bende ishal kusma yok şimdilik midem bulanıyor sadece. Merakım şu yumurtlamam yeni bitti döllenme zamanıdır eğer varsa birşey bu zehirlenme etkiler mi

Olsun kuzum etiketi boş ver sen😅 yaaa nasıl mutlu oldum ama🥹 ben diyorum o ilaç bir mucize benim gibi zor hamile kalan kaldıysa sizlerde kalıcaksınız😀Amin canım Amin🙌🏻🙌🏻🙌🏻
O ozgeeeee1 ovulasyonda yapmadın👍👍bak ben diyorum boş verin o testleri nasıl hamiş olucaksınız hemen🤗
Geçen ayki döngümün başında başlamıştık kuzum o ilaca. O ay regl oldum. Dedim belki de bi sonraki aya etki edecek. Eşim kullanmaya devam etti bitirdi. Gerçekten de oldu🥹🙏🏻

O ozgeeeee1 canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🙏 her sabah uyanıp biri daha pozitif çıktı mı acaba diye kontrol ediyorum hamiş kalanlar bizlere umut oluyor bizede sıranın yaklaştığını hissediyorum 💛
Aminnn canım çok sağol🙏🏻 umudunu hiç kaybetmeyin benim 11.ayda geldi mucizem, inşallah sağlıkla da devam eder 🙏🏻

Yok ertesi gününden 22 ağustosda vuruldum akşam 9 buçukta iğnemi bnmde 6 sında beklenen regl :) ne geçen ay kimysal gebelik heçirdin doktor reglin 1 hafta en az geçmeden test yapma dedi yoksa kimyasal gebelikleri gep görürsün dedi korktum bnde şimdi ne yapayım bilemedm :)
Günaydınn ben yine bekleyemedim . 21 ağustos saat öğlen 1 de vuruldum bugun 13. Gün hala ilacın etkisimidir

Eklentiler

• IMG_6994.png
    IMG_6994.png
    324,8 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba🤗 ben adet bitiminden 2 gün sonra pik gördüm. Daha önce takip etmiyorsan gününü belirlemek için mutlaka adet bitiminden hemen sonra test yapmaya başlayabilirsin.
Evet daha önce hiç yapmadığım için herkes ovülasyon yap dedi 20’li olandan aldım ben de.
7 ci günü değerlendirdik. Şuan testi yaptım ama c çizgisi silik çıktı anlamadım neden böyle olmuş olabilir?

Eklentiler

• IMG_9641.jpeg
    IMG_9641.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 60
X