2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sık sık su iç canım. Enfeksiyon da genel olabiliyor deniyor. Varsa çabuk atlatırsın inşallah. Erken yumurtlama ihtimali de var ama bu ay için onu düşünme. Teste başlamasan da gün aşırı ilişkiye başlayın bir dahaki sefere adet bittikten sonra. Gerek kalmaz inşallah bu ay hamilelik haberi alırsın🙏
Geçen ay sık idrara çıkma vardı sanıyodum ki hamileyim🤦🏼‍♀️ şimdi idrarda yanma olunca dedim kesin idrar yolu enfeksiyonum yarın gidip ilacımı yazdırıcam. Aminn inşAllah sanada nasip olsun bana da burda isteyen herkese de🤲🏻🤲🏻
Hepimize en kısa hayırlı zamanda bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşAllahh🤲🏻🤲🏻

Canım hazır daha yumurtlamadan olmadan idrar yollarında enfeksiyon çıktıysa tedavi olmanı öneririm kuzum. Adet dögün düzenli ise 9. Gün için geç kalıp kalmadıgını bilebilirsin kuzum büyük ihtimal geç degildir kuzum
Yarın gidip ilacımı yazdırıcam inşAllah.
Hep döngüm sabit 26. Gün adet olurum düzenli.
Çok teşekkür ederim🌸

Yarın gidip ilacımı yazdırıcam inşAllah.
Hep döngüm sabit 26. Gün adet olurum düzenli.
Çok teşekkür ederim🌸
O zaman yumurtlaman 12. 13. Günlere denk gelir. Bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktorum tek içimlik toz verdi hamile oldugum halde. Sende bu dönemde içersen yumurtlama olup döllenme olana kadar geçer inşalalh sıkıntı olmaz

Aynı cümleleri banada kurdu doktorum . Dayanamayıp 3 gün önce yaptım . Sonuç negatif çıktı .
Eylülün 8 inde reglim . Beklemek biraz zor😥 sizin ne zaman regli gününüz?
Evet beklemek strese sokuyor ama akışına bırakmak lazım aslında düşündükçe olmuyor . Benim 6 eylülde olmam lazım normalde geçen ay 8 inde olmuştum kimyasal gebelik dedi o gün kanamam başlamıştı. Birde benim yumurta rezervim düşük çıktı o yüzdende ister istemez stres yapıyorum

O zaman yumurtlaman 12. 13. Günlere denk gelir. Bende de idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktorum tek içimlik toz verdi hamile oldugum halde. Sende bu dönemde içersen yumurtlama olup döllenme olana kadar geçer inşalalh sıkıntı olmaz
İnşAllah canım çok teşekkür ederim yardımın için🤲🏻🌸

Eklentiler

• IMG_20230903_105425.jpg
    IMG_20230903_105425.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar felaket bir kasık ağrım var hapşırınca bile bitşey batıyor sanki bebek yerleşmiş olabilir mi yapar mı böyle ağrı

Kızlar iyi geceler🌸
Adetimin 9. Gününe girdim. 2 gün önce bitmişti ama ovülasyona başlayamadım. Yarın öğlen başlıycam. Yumurtlama olma ihtimali yoktur değil mi 2 gün içerisinde?
Birde idrar yolu enfeksiyonu oldum hamile kalmayı engeller mi?
Merhaba🤗 ben adet bitiminden 2 gün sonra pik gördüm. Daha önce takip etmiyorsan gününü belirlemek için mutlaka adet bitiminden hemen sonra test yapmaya başlayabilirsin.

Günaydın güzel kızlarım. Maalesef artık çok aranızda olamıyorum. Bu ara çok iyi değilim. Ayakta duramıyorum sürekli yatmam gerekiyor. Artık her şeyi yiyemiyorum. Kusmalarım da başladı. Sürekli midem bulanıyor.

Önemli bir durumu olan bana özelden mesaj atarsa sevinirim. Ama genel sorularınızı buradan sorarsanız daha iyi olur, artık herkes her şeyi biliyor hemen yanıtlar birileri.

Yarın sabah nasipse ilk doktor randevumuz var, dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum. 😊 İnşallah kalbinin attığını duyarız küt küt.🙏💕
canım dualarım senınle ınsallah duyacaksın o muthiş sesi... <3
@ O ozgeeeee1 cım ve

Asdb Asdb cım yurekten tebrık ederim kızlar.. hayırla saglıkla devam etsin inşallah <3 <3​

X