2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dün akşam yorgan atacaktım nerdeyse üstüme bu akşam da yanıyorum. Yoksa 2.yumurtlama mı oldu? Beyim de maç izliyor ne yapıcam ben şimdi

bu ay biz de ekleneceğiz aşkoooo melisaa93
Yaaaaaa öyle miii diyosunnn
Hadi inşallah kıııızz gelsinnn bebişlerimiiiiizz. Bu ay dersimize daha iyi çalışacağız inşallah. Geçen ay da şahane çalışmıştık ama nasip değilmiş bu ay mezun olacağııızzz kemerleri bağlayın, sıkı tutunun, kalkış için hazırııızz , uçuyoruzzz sizin regller gelmedi daha dimi? melisaa93 fnd_50

10.gün bugün kuzum
Ama gerçekten farkında olmadan çok odaklamışım kendimi pozitife neredeyse ağlamak üzereyim
Freely yapmışsın değil mi? O 10. Gün gösteriyor genelde ama belli de olMAZ Ümidini kaybetme kuzum..

Çatlama günü hariç saydın değil mi canım gününü?
Örnek
1 Eylül peak
2 Eylül çatlamaysa
3 eylülü birinci gün olarak sayacaksın canım

Kız yazdım ya sabah mı öğlen miydi geldi diye :) ateşim bana her zaman doğruyu söyler dedi ki bugün regl gelecek önlemini al dedim tamam ve bingo.
Çakşır kökü suyum ve ovulasyon testlerim pazartesi elime geçer. Pazartesi hastaneyi arayıp Salı için randevu rica edeceğim hep dolu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…