2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Negatif🥹 Bu ay pek umutlu değildim zaten😔

Eklentiler

• DEE4FD10-C2CF-4E6C-B8CF-9B7FD7DEA00E.jpeg
    DEE4FD10-C2CF-4E6C-B8CF-9B7FD7DEA00E.jpeg
    116,6 KB · Görüntüleme: 50
Dün akşam yorgan atacaktım nerdeyse üstüme 😄 bu akşam da yanıyorum. Yoksa 2.yumurtlama mı oldu? Beyim de maç izliyor ne yapıcam ben şimdi🤣

bu ay biz de ekleneceğiz aşkoooo melisaa93 melisaa93
Yaaaaaa öyle miii diyosunnn :anneadayı: :emir_bebek:
Hadi inşallah kıııızz :halay: gelsinnn bebişlerimiiiiizz. Bu ay dersimize daha iyi çalışacağız inşallah. Geçen ay da şahane çalışmıştık ama nasip değilmiş 😅 bu ay mezun olacağııızzz 😅 kemerleri bağlayın, sıkı tutunun, kalkış için hazırııızz , uçuyoruzzz 💃💃💃💃 sizin regller gelmedi daha dimi? melisaa93 melisaa93 fnd_50 fnd_50

10.gün bugün kuzum
Ama gerçekten farkında olmadan çok odaklamışım kendimi pozitife neredeyse ağlamak üzereyim😢
Freely yapmışsın değil mi? O 10. Gün gösteriyor genelde ama belli de olMAZ Ümidini kaybetme kuzum..

Çatlama günü hariç saydın değil mi canım gününü?
Örnek
1 Eylül peak
2 Eylül çatlamaysa
3 eylülü birinci gün olarak sayacaksın canım

Yaaaaaa öyle miii diyosunnn :anneadayı: :emir_bebek:
Hadi inşallah kıııızz :halay: gelsinnn bebişlerimiiiiizz. Bu ay dersimize daha iyi çalışacağız inşallah. Geçen ay da şahane çalışmıştık ama nasip değilmiş 😅 bu ay mezun olacağııızzz 😅 kemerleri bağlayın, sıkı tutunun, kalkış için hazırııızz , uçuyoruzzz 💃💃💃💃 sizin regller gelmedi daha dimi? melisaa93 melisaa93 fnd_50 fnd_50
Kız yazdım ya sabah mı öğlen miydi geldi diye :) ateşim bana her zaman doğruyu söyler 😍 dedi ki bugün regl gelecek önlemini al dedim tamam ve bingo.😁
Çakşır kökü suyum ve ovulasyon testlerim pazartesi elime geçer. Pazartesi hastaneyi arayıp Salı için randevu rica edeceğim hep dolu🥺

X