2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Freely yapmışsın değil mi? O 10. Gün gösteriyor genelde ama belli de olMAZ Ümidini kaybetme kuzum..

Çatlama günü hariç saydın değil mi canım gününü?
Örnek
1 Eylül peak
2 Eylül çatlamaysa
3 eylülü birinci gün olarak sayacaksın canım
Evet canım freely yaptım.
21-22 Ağustos pikti
23 Ağustosta çatlama oldu 24 Ağustostan itibaren saydım kuzum.
Gerçi ilk hamileliğimde de 10.gün tam bu saatlerde yapmıştım negatifti. 11.gün yaptığımda pozitifi görmüştüm ama işte

Kız yazdım ya sabah mı öğlen miydi geldi diye :) ateşim bana her zaman doğruyu söyler 😍 dedi ki bugğn regl gelecek önlemini al dedim tamam ve bingo.😁
Çakşır kökü suyum ve ovulasyon testlerim pazartesi elime geçer. Pazartesi hastaneyi arayıp Salı için randevu rica edeceğim hep dolu🥺
Kız ben takip edemiyorum yazılanları ya da okudum unuttum, aklım gitti bu negatif testlerden sonra.
İyi gel sarılalım o zaman bi tur 🤗🤗 regldaş olarak. Benim de bugün geldi. Salı doktora gidiyorum inşallah. Gazamız mübarek olsun kuzum 🙏🙏

Evet canım freely yaptım.
21-22 Ağustos pikti
23 Ağustosta çatlama oldu 24 Ağustostan itibaren saydım kuzum.
Gerçi ilk hamileliğimde de 10.gün tam bu saatlerde yapmıştım negatifti. 11.gün yaptığımda pozitifi görmüştüm ama işte
Erken kuzum inşallah bir kaç güne göreceksin. İlla 10. Günde görülecek diye de birşey yok 🤗🥰 inşallah bir kaç güne pozitif haberini alırıZ

canim olabilir bence. Testin poztf gibi gorunuyor. Yarin sabah tekrarla istersen. Daha da koyulasirsa emin olursun
Canım az önce tekrar yaptım normal kaset testle daha koyu çıktı 😍

IMG_1147.jpeg

Kız ben takip edemiyorum yazılanları ya da okudum unuttum, aklım gitti bu negatif testlerden sonra.
İyi gel sarılalım o zaman bi tur 🤗🤗 regldaş olarak. Benim de bugün geldi. Salı doktora gidiyorum inşallah. Gazamız mübarek olsun kuzum 🙏🙏
Evet Salı günü doktora gideceğini okumuştum hatta sana yanıt yazmıştım görmedin😁😁 aynı gün gideceğiz çok heyecanlı dedim😍😍 tabi ben randevu ayarlayabilirsem🥹 sarılalım aşkım sarılalım birbirimize iyi gelelim🥰♥️

Erken kuzum inşallah bir kaç güne göreceksin. İlla 10. Günde görülecek diye de birşey yok 🤗🥰 inşallah bir kaç güne pozitif haberini alırıZ
Yaa amin inşallah canımm🙏🏻
Eşimede küsüm zaten şuan çünkü onu suçluyorum. Pek oralı olmadı bu ay, değerlendiremedik doğru düzgün. Olursa mucize olur diye dalga geçiyordu benimle 2 gün önce🥹

Evet Salı günü doktora gideceğini okumuştum hatta sana yanıt yazmıştım görmedin😁😁 aynı gün gideceğiz çok heyecanlı dedim😍😍 tabi ben randevu ayarlayabilirsem🥹 sarılalım aşkım sarılalım birbirimize iyi gelelim🥰♥️
Ay kız hiç görmemişim mesajını. Evet Çok heyecanlıymışşş gerçekten, herşeyimiz denk gelmiş 😍 bakalım doktorlar ne diyecek 🙏🙏

Yaa amin inşallah canımm🙏🏻
Eşimede küsüm zaten şuan çünkü onu suçluyorum. Pek oralı olmadı bu ay, değerlendiremedik doğru düzgün. Olursa mucize olur diye dalga geçiyordu benimle 2 gün önce🥹
Canım bir sürü arkadaşımız en az değerlendirdikleri çok önemsemedikleri ay hamile kaldı burda. Umarım sen de onlardan biri olursun 🙏🤰

X