2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bi bakarmısınız durum nedir

Eklentiler

• AA1C0845-BD3A-41F7-8D8E-2A2F9D9DE6F8.jpeg
    AA1C0845-BD3A-41F7-8D8E-2A2F9D9DE6F8.jpeg
    65,5 KB · Görüntüleme: 81
15 iç dakka benim kuzum bugün yaptım
Var daha peak'e kuzum. İki gün içinde peak olacak zannımca. Lakin benim böyle görüp, ertesi gün peak gördüğümde oldu. Takipte kalmalısın. Elinde test yeterince varsa sabah akşam yapabilirsin. Ben böyle çatlamaya yakın gün de üç yaptığım bile oluyor canımmm. Tam çatlama saatini yakalamak istiyorum. Sen kaçıncı günündesin?

Teşekkür ederim çakşır suyu çörekotu kürünü yaptım ya belki erkene atmıştır diye korktum birde size sorayım dedim gidişattan anlarsınız diye tecrübelisiniz ya 🤗
İyi yaptın 😇sen ama gün aşırı değerlendir belli olmaz çekebilir öne. Önden sperm bulunsun içeride

Bak canım instagramda neye denk geldim. Senin luteal faz kısa ya bunun sebebi progesteron eksikliğinden olabilirmiş. Bu da hamileliğe engel oluyormuş. Safransari Safransari

Eklentiler

• IMG_8292.jpeg
    IMG_8292.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 73
Var daha peak'e kuzum. İki gün içinde peak olacak zannımca. Lakin benim böyle görüp, ertesi gün peak gördüğümde oldu. Takipte kalmalısın. Elinde test yeterince varsa sabah akşam yapabilirsin. Ben böyle çatlamaya yakın gün de üç yaptığım bile oluyor canımmm. Tam çatlama saatini yakalamak istiyorum. Sen kaçıncı günündesin?
9 gün kuzum bugün ınofolıc kullanıyorum ya sanırım erken olcak yumurtlama

X