2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Okuma canım boşver doktorlar hep öyle en kötü ihtimalleri söylüyorlar benim saglık ocagı doktorum ikiside aynı şeyi söyledi bende 60 ile ögrendim ama daha batıma iki gün vardı erken verdim birde benim ikinci çatlayan yunurtam tuttu. Sonra 2 gün durdum tekrar verdim 290 çıktı şimdide saglık ocagı arıyor gel kaydını yapalım diye beklesinler. Doktorumda ikinci betamı görünce pazartesi kan ver sonuçlar çıkınca gel dedi onada perşembe yada cuma gitcem en azından keseyi görürüm inşallah
Ayyy aynı ben de ilk 64tü benim de batıma daha vardı, sonra 219 oldu 2.5 gün sonra, sonuç çıktıktan sonra doktora görünmedim ama bir sonraki ölçümü ben de perşembe yaptırmayı düşünüyorum. Çünkü 2 günde bir gitsem bile kese gözükmüyor ben de senin gibi düşündüm canım en azından belki kese görünür.

Evet stresli ama sonuçta regl gecikince de öğrensen de süreç rahat ilerlemiyor. Ben 32.günde öğrendim. Çok sor geçti ama süreç. Yani erken test yapmadım diyebilirim
Anladım canım ben battan önce yapmıştım ama yine de stresten kaçış yok demek ki 😞 doktor bana lekelenme ve ağrı olabilir dedi ama bunun için bir ilaç vermedi senin bahsettiğin ilacı nasıl verdiler kuzum?

Kızlar sadece meme uçlarım hassas ve dolgun var mı gebelik belirtisinde bu? kasık ağrım var sayılırdı o da geçti sadece oturunca alt karnım özellikle sağ kısmında bir şey var hissi yaşıyorum başka bir belirtim yok :///

3.5 yıl sonra ilk defa gebelik oluştu kan değerim 70 Di. Dr : " ben olsam sevinçten buraları yıkardım bu ne tepkisizlik!" dedi. Ben birşey hissedemedim temkinliyim kanamam vardı çünkü. Sonuç kimyasal a döndü 1 günde. Olumsuz ve negatif olmayın ama çok umutlanıp da bağlanmayın. Sizin Dr un olasılıkları söylemesi bence normal güzel olan. Herşeyin hayırlısı İnşaAllah güzel sonuç alırsınız
Evet az önce gelen yorumlarda da öyle demişler doktorlar genelde böyle her ihtimali söylermiş ben de bilmediğim için çok modum düşmüştü doktordan sonra ama haklısınız. İnşallah hepimiz güzel ve sağlıklı sonuçlar alırız🙏🏻

Anladım canım ben battan önce yapmıştım ama yine de stresten kaçış yok demek ki 😞 doktor bana lekelenme ve ağrı olabilir dedi ama bunun için bir ilaç vermedi senin bahsettiğin ilacı nasıl verdiler kuzum?
İlk keseyi gördüm kese güzel değil dendi iki kese dendi hatta. Başka doktor da böyle dedi yüksek ihtimal boş gebelik ama yine de ilaç vereyim dedi verdi lekelenme var diye. Sonra 3.doktor bebek var dedi dinlenmen gerek söylemediler mi hiç dedi. 4.doktorda kalp atışı duydum çok şükür ❤️ ama bunların hepsi şimdi git şu gün gel şeklinde oldu. Yıpratıcıydı çok. Ağrı için ilaç içmem ama ben olsam kuzum. Belim de kopuyor mesela ama içmem

Daha önce ovu testi kullanmadıysan bence uygulamalar yerine birkaç kere test takibi yap canım. Böylelikle vücudunun hangi günlerde yumurtladığını netleştirmiş olursun ona göre ilerlersin
Pcos var bende hiç belli olmuyor ama gec yumurtluyorum o bellı. Oğlumdan önce cok kullanmıstım ovu testı ama sımdı bı mantık göremiyorum gun aşırı değerlendiriyoruz sadece tam gününü bilip erkenden test yapabilmek için istiyorum 😂

İlk keseyi gördüm kese güzel değil dendi iki kese dendi hatta. Başka doktor da böyle dedi yüksek ihtimal boş gebelik ama yine de ilaç vereyim dedi verdi lekelenme var diye. Sonra 3.doktor bebek var dedi dinlenmen gerek söylemediler mi hiç dedi. 4.doktorda kalp atışı duydum çok şükür ❤️ ama bunların hepsi şimdi git şu gün gel şeklinde oldu. Yıpratıcıydı çok. Ağrı için ilaç içmem ama ben olsam kuzum. Belim de kopuyor mesela ama içmem
Yaa çok uğraştırıcı olmuş ilk 3 doktor nasıl görmez o anki stres ve moral bozukluğu, çok geçmiş olsun ve çok şükürr çok sevindim kalp atışı duymanıza maşallah hep sağlıklı bir şekilde devam etsin kolaylıkla 💕 haklısın içmemek en iyisi en azından ağrı için

Yaa çok uğraştırıcı olmuş ilk 3 doktor nasıl görmez o anki stres ve moral bozukluğu, çok geçmiş olsun ve çok şükürr çok sevindim kalp atışı duymanıza maşallah hep sağlıklı bir şekilde devam etsin kolaylıkla 💕 haklısın içmemek en iyisi en azından ağrı için
Amin kuzum inşallah. İnşallah hepimiz sağlıklı bebişlere kavuşalım ❤️😍

X