2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebişim bence laboquick i baz al. Çünkü bence innovitanın pik i böyle olmuyor. Çoook daha koyu oluyor innovitada pik. Benim de bir önceki ayda kafam karışmıştı. Bu ay sadece laboquick ile ilerledim ve beni asla yanıltmadı.
Labo tam gününde pik çıkarıyor evet zaten innovita bir tane kaldı ondan almayayım 🥴

Kızlar adetim dün bitti zaten kısa sürer benim konu şu öylesine ovülasyon yaptım çakşıra başlamadan önce bakayım dedim . Laboyu biraz koyu görünce dedim bu böyleyse innovita piktir ve ben şok gerçekten de öyle.. yani bu innovita neden böyle yapıyor hassas değil galba 🧐 engin bilgilerinize sunuyorum ben bu innovitayı lütfen bi bakar mısınız 😵‍💫 bu arada polikistik değilim..
Kuzum innovita bana kışın hcg de pozitif çoklardı o yüzden hiç güvenmem kendisine

Merhaba , benim adetlerim 28-34 gün arası. Ben 30 temmuzda hamile kaldım( temmuzda korunmasız sadece o gün olmuştu) o yüzden net biliyorum hamile kaldığım tarihi. 14 ağustosta beta 291, 17 ağustos da 884 çıktı, gayet normal ben şunu soracağım; pazartesi kadın doğuma gidiyorum yani 21 inde, 17 ağustos da 884 ise ve iki katına çıkması gerekiyorsa beta hcg nin pzt 3500 olması gerekiyor, kesem görünür mü diye soracaktım 🙏🏻

Sen bilirsin kuzum. Ben olsam deldirmem boş yere kolumu. Madem evde test varmış. Şimdi yapsan varsa çıkabilir zaten Bat'a 3 gün kaldı.
Gebelik testleri boş erken gebelikse. Çoğunda yalancı pozitif çıkıyo benim hatta formdaki herkes hadi hayırlı olsunlar falan dedi ama yok yani. Güvenilir bir kaset değilse kan en iyisi

İnşallah vardır kuzum 🥰🧿
Aminnn ecmain 🤲🏻💜 şuan psikolojik değilse eğer şiddetli kasık ağrım var akıntıyla beraber ama akıntı sarımtırak etrafı su gibi o geldikçe kasıklarım sızlıyor😍😍 herhalde beta yeni yükselmeye başlarken yakalamış olabilirim bide ilk idrar değil 🙏🏻

Arkadaşlar bisey sorcam (gebelik öğrenmek için değil başka sebepten ötürü kan vermistim) adete 7 gün kala beta 2.80 cıktı. 4 gün öncede sağlık ocağına gittim doktor çok ara bi değer gebelik olabilirde olmayabilirde ama olma ihtimali var bi kaç gün sonra tekrar kan ver dedi. Şimdi adetime 3 gün kaldı bu sabah prodoctor erken gebelik testi yaptim ve hiç bi şekilde silik çizgi dahi göremedim yani negatif. Daha test yapmaya gerek var mı sizce ? Böyle bi durum yaşayan var mı ? Kendimi hamile gibi hissediyorum bu yaşıma kadar hiç yaşamadığım ağrıları yaşadım şu son 1 haftada karnımın sağ kısmı özellikle gece yatacağım sıra ağrı desem değil batma desem değil değişik bi şekilde hem kasilma hem ağrıyla karışık degisik bisey yaşadım dün geceye kadar. Bel ve sırt ağrılarım var halsizligim var halsizlikten 3 gün yemek yapamadım çamaşır vs yıkayamadım. 2 bacağım ağrıdı. Geçen hafta idrarim açık renkti bu hafta koyu ve bulanık renk. Kendimi hamile gibi hissediyorum ama 8 aydır denedigimiz için belki de o şekilde olmasını istediğim içindir bilemiyorum. Benim bu ikinci olacak olursa ilk kızımda ben hiç bir gebelik belirtisi yaşamadığım için direk testte adetten önce silik cizgi çıkmıştı o şekilde öğrenmiştim. O yüzden gebelik belirtisi mi değil mi emin olamıyorum sadece. Acaba testim yanılma payı varmıdır ? Adetime 3 gün var ama bazen stres kaynaklı bi kaç gün erken veya geç olabiliyor. Sizce yokmudur ? Olsa az da olsa erken gebelik testinde cikmazmiydi silik olarak sonuçta 3 gün var az bi süre. Hiç böyle bisey yaşayan oldu mu

Arkadaşlar bisey sorcam (gebelik öğrenmek için değil başka sebepten ötürü kan vermistim) adete 7 gün kala beta 2.80 cıktı. 4 gün öncede sağlık ocağına gittim doktor çok ara bi değer gebelik olabilirde olmayabilirde ama olma ihtimali var bi kaç gün sonra tekrar kan ver dedi. Şimdi adetime 3 gün kaldı bu sabah prodoctor erken gebelik testi yaptim ve hiç bi şekilde silik çizgi dahi göremedim yani negatif. Daha test yapmaya gerek var mı sizce ? Böyle bi durum yaşayan var mı ? Kendimi hamile gibi hissediyorum bu yaşıma kadar hiç yaşamadığım ağrıları yaşadım şu son 1 haftada karnımın sağ kısmı özellikle gece yatacağım sıra ağrı desem değil batma desem değil değişik bi şekilde hem kasilma hem ağrıyla karışık degisik bisey yaşadım dün geceye kadar. Bel ve sırt ağrılarım var halsizligim var halsizlikten 3 gün yemek yapamadım çamaşır vs yıkayamadım. 2 bacağım ağrıdı. Geçen hafta idrarim açık renkti bu hafta koyu ve bulanık renk. Kendimi hamile gibi hissediyorum ama 8 aydır denedigimiz için belki de o şekilde olmasını istediğim içindir bilemiyorum. Benim bu ikinci olacak olursa ilk kızımda ben hiç bir gebelik belirtisi yaşamadığım için direk testte adetten önce silik cizgi çıkmıştı o şekilde öğrenmiştim. O yüzden gebelik belirtisi mi değil mi emin olamıyorum sadece. Acaba testim yanılma payı varmıdır ? Adetime 3 gün var ama bazen stres kaynaklı bi kaç gün erken veya geç olabiliyor. Sizce yokmudur ? Olsa az da olsa erken gebelik testinde cikmazmiydi silik olarak sonuçta 3 gün var az bi süre. Hiç böyle bisey yaşayan oldu mu
En hassas gebelik testler bile hcg belli Bi sayıya gelince çift cizgi gösterir biraz daha bekleyin

Testini atar mısın canım

En hassas gebelik testler bile hcg belli Bi sayıya gelince çift cizgi gösterir biraz daha bekleyin
Öyle mi diyorsunuz. Üstünde 7 güne kadar kesin sonuç yazdığı için sabah biraz ümitsizliğe kapıldım ama niyeyse içimdeki his çok degisik ve ben gebe gibi hissediyorum kendimi bu belirtilerle beraber. O zaman elimde 1 tane de normal kaset test var salı günü tam adet günümde yeniden deneyeyim adet olmazsam

Öyle mi diyorsunuz. Üstünde 7 güne kadar kesin sonuç yazdığı için sabah biraz ümitsizliğe kapıldım ama niyeyse içimdeki his çok degisik ve ben gebe gibi hissediyorum kendimi bu belirtilerle beraber. O zaman elimde 1 tane de normal kaset test var salı günü tam adet günümde yeniden deneyeyim adet olmazsam
3 gün geçtikten sonra erken gebelik testi yapın tekrar bence çıkar

🤣ben kaset test yapcam cnm ya eeken gebeliklere pek guvenmiyrum benim 3 arkadasta yumurtlamanin 10. Günü kaset test ile öğrendi
Canım bende hep silik çıkıyor bütün testlerde o yüzden benim için testlerin hepsi problem geçen ay tek bu marka silik çıkartmamıştı

X