2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok canım kaçırmadın,doğru yolda azimle inançla yürüyorsun 😊
Allah’ımın yardımı ile inşallah o ol derse her şey olur ona inanıyorum çok inanıyorum olmazsa da vardır bir bildiği diyorum ama o diyor ki benden isteyin ben de vereyim diyor. Ondan istiyorum inşallah hayırlısı ile sağlıkla olsun kuzum🤲🏻🥹😍

Şimdi baktım daha da pik olmuş bende almayı düşünmüyorum artık canım 🥹
Ya bu ay bende innovita aldım yanıltıyor mu yoksa?🥹 Önceki gebeliğimde innovita ile hamile kalmıştım ama üzerinden 3 sene geçti, zamanla bazı ürünlerin kalitesini bozuyorlar malesef😒

Kızlar adetim dün bitti zaten kısa sürer benim konu şu öylesine ovülasyon yaptım çakşıra başlamadan önce bakayım dedim . Laboyu biraz koyu görünce dedim bu böyleyse innovita piktir ve ben şok gerçekten de öyle.. yani bu innovita neden böyle yapıyor hassas değil galba 🧐 engin bilgilerinize sunuyorum ben bu innovitayı lütfen bi bakar mısınız 😵‍💫 bu arada polikistik değilim..
Ama sen yinede değerlendirsen mi kuzum, ne de olsa spermler 48-72 saat yaşıyormuş😅

Amh değeriniz gayet güzel sperm değerleri de iyi demişsiniz bence aşılamayı denemenizde yarar var. Tüp bebeği genelde yumurta rezervi azaldığında yada sperm sayısında problem olduğunda öncelikli görüyorlar. Tüp bebek yorucu bir süreç , aşılama ise daha basit o nedenle bir kez de olsa aşılama denemeni tavsiye ederim.
Çok haklısınız bizde bugün kesin karar verdik ilk önce aşılama deneyeceğiz Eylül 1 randevu aldım iğne fln veriyorlarmis galiba süreç nasıl bilginiz var mı ?

Kızlar adetim dün bitti zaten kısa sürer benim konu şu öylesine ovülasyon yaptım çakşıra başlamadan önce bakayım dedim . Laboyu biraz koyu görünce dedim bu böyleyse innovita piktir ve ben şok gerçekten de öyle.. yani bu innovita neden böyle yapıyor hassas değil galba 🧐 engin bilgilerinize sunuyorum ben bu innovitayı lütfen bi bakar mısınız 😵‍💫 bu arada polikistik değilim..
İnnovita ovulasyon testinde çok iyidir canım gebelik testi için aynı şeyi söyleyemesem de

Ben direkt tüp bebek yaptırdım negatif oldu, sıkıntılı süreç, aşılamayı hiç bilmiyorum. Şimdi normal deniyorum, tüp bebekte şans yüksek olarak görmüyorum eğerki bir sorun görünmüyorsa kişilerde normalde olur diye düşündüm gerçi 2 aydır yine olmadı ama olsun 😀
Canım ben düşük sonrası 5 ay da anca toparladı adet düzenim ve üzerinden 9 ay geçti bunun 4 ayı çatlatma iğnesi tedavisi olduk malesef olmadı ve aşılama ile başlamayı düşünüyoruz . Olmazsa hemen peşinden tüp yapalım diye düşündük bakalım . Allah isteyen herkese en hayırlısını nasip etsin zor gerçekten .

Şöyle en son evde ovülasyonla takip ettim piki yakaladığım gibi doktora koştum alttan baktı yumurtan 20mm olmuş bugün çatlar dedi ilişki önerdi eve geldim 1 -2 saat sonra çatlama oldu
Peki önemli olan çatlama olunca mı değerlendirmek ? Bende ovulasyon ile takip yapacağım da

fnd_50 fnd_50 canim senden ilham alarak gaza geldim. Son bir kac ovu testim kalmisti ben de yapayim dedim. Yakaladığım seye bak 🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20230819_194441_Femometer.jpg
    Screenshot_20230819_194441_Femometer.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 51
Amh değerin iyimis. Ama yaştan dolayı doktorlar tüp bebek onerebilir fakat ben olsaydım aşılamaya bir şans verirdim, evet ihtimal düşük ama tutma ihtimali de var en azından denedim dersin.
Ben 4 yıldır evliyim 2 buçuk yıldır hiç olmadı gebelik. 9 ay önce özelde aşılama yaptırdık negatif, şuan igneli aşılama surecindeyim tekrar aşılama deneyeceğim. Tutar veya tutmaz onu Allah bilir en azından denemiş olacağım. Doktorlarin dediğine göre iğneli aşılama daha iyimis. Bu sefer üni hastanesinde olacağım.
Bu aşılama da olmaz ise o zaman oturur tüp bebeği düşünürüm. Hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🏻
Canım benim doktor iğneli olacak demişti o zaman sevindim inşallah olur siz özelde yaptirmiyorsunuz galiba dimi ilaçlar ayrı ücret mi acaba diye soracaktım bilginiz var mı ? Eylül 1 randevu aldım aşılamaya karar verdik . İnşallah sizinki de olur

X