2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oyle mi ben yumurtlamayi baz almıştım benim kac tane arkadasim yumurtlamayi baz aldigi gün 10. Günde hamislik haberini aldi ama catlamadan 1 gün onceki yumurtlamayi baz aldilar hani. Benim 11 i pik 12 catlama o zaman benimde daha yarin daha 8-9 gun olmus olacak bende yarini 10. Gün diyordum
Senin de daha bugün 7. günün.
11 pik ve 12 si çatlama ise 1. gün 13'ü oluyor. Bu şekilde sayılıyor.

Senin de daha bugün 7. günün.
11 pik ve 12 si çatlama ise 1. gün 13'ü oluyor. Bu şekilde sayılıyor.
Aa oylemi valla ne bileyim ark. Hep oyle saydi yunurtlamanin 10. Günü net sekilde gebelik haberlesini aldilar. Ben senil dediğin gibi sayarsam yarin daha 8. Günüm o zaman bnmde cikmaz bende yapmiyayim test daha erken çok

Aa oylemi valla ne bileyim ark. Hep oyle saydi yunurtlamanin 10. Günü net sekilde gebelik haberlesini aldilar. Ben senil dediğin gibi sayarsam yarin daha 8. Günüm o zaman bnmde cikmaz bende yapmiyayim test daha erken çok
Evet bebişim çok erken. Arkadaşlarında tahminimce 8 ya da 9. gününde görmüştür. Bazılarında beta artışı çok yüksek olup 8. günde gölge çıkartabiliyor. Ama bence 10. gün yapmak daha iyi.

Evet bebişim çok erken. Arkadaşlarında tahminimce 8 ya da 9. gününde görmüştür. Bazılarında beta artışı çok yüksek olup 8. günde gölge çıkartabiliyor. Ama bence 10. gün yapmak daha iyi.
Tm cnm bende öyle yapayim o zaman en azindan pazrtesiyi bekleyeyim 9 olmuş olsun bari ben ovulasyon yaparim en kötü ona da bakip duruyorum sabahtan beri sinirim bozuldu yok az mi silinmis yok bilmem ne olmus iyikide kaptirmiyorum kendimi yani soran olursa bu kaptrmamis halim😅

Tm cnm bende öyle yapayim o zaman en azindan pazrtesiyi bekleyeyim 9 olmuş olsun bari ben ovulasyon yaparim en kötü ona da bakip duruyorum sabahtan beri sinirim bozuldu yok az mi silinmis yok bilmem ne olmus iyikide kaptirmiyorum kendimi yani soran olursa bu kaptrmamis halim😅
Bu arada ben hamileyim ve merakımdan ovulasyon testi yaptım elimde son 1 tane vardı. Bende pik olmadı çok silik çıktı. Ovulasyonla hamilelik tespiti tam doğru değil bence.

X