2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Haber verir misin canım kan çıkınca bende verdim bugün doktor istedi yine
Canım doktorum aradi hcg 500lerde çıktı dedi
Kese dediği şey kese değildi muhtemelen çok küçük demişti zaten
Artış takıp edilmeyecek ama iki seçenek var
Ya geç döllenme ya kimyasal gebelik
Pazartesi tekrar görüşelim dedi ama benim pazartesi salı en yoğun olduğum günler büyük ihtimalle çarşamba giderim yine

Benim avuç avuç dökülüyor.Duşta ayrııııı tararken ayrııııı.Tüm kıyafetlerim ,full saç.artık balıksırtı örüp geziyorum sağa sola dökülmesin diye
2.trimesterda saç dökülmesi de bıçak gibi kesiliyor
Hatta son aylarda saçlar o kadar gür ve sağlıklı oluyor ki insan o saçlarla vedalaşmak istemiyor
Lohusaliktaki saç dökülmesi tam bir kabus ama kel kalacağını sanıyor insan

Senin evde yaptığın gebelik testi regl gününden ne zaman önce pozitif çıkmıştı canım yada regl dönemi geçmiş miydi ? Geç döllenme olabilir kimyasal değildir bence çünkü 500 e kadar çıkıyor mu kimyasal da

Ay ben şu anda da kel kalacağımı sanıyorum

Kaç haftaliksin canim onceki mesajlara baktim ama goremedim yazdıklarını haftana göre keseyi kucuk mu buldu doktor

Adetim 6 gün gecikmisti canım test yaptığımda bugün gecikmenin 7.gunu
Döngünün ortasında hatta peçeteye pembe leke geldi yerlesme kanamasi olabilir diyerek adet gününde test yaptım negatif çıktı
Gecikmenin 3.gunu yine test yaptım o da negatif çıktı
İkinci negatiften sonra hamile olmadığıma ikna olmuştum
Dün 3 tane test yaptım hepsi pozitif çıkınca şok oldum zaten

Şimdi sucuklu tost yiyemiyoruz mu ya. e işten eve yorgun dönünce fiks menü tost +kolaydı. Napıcaz bu işi
Sucuğu aldığın yere güveniyorsan kasap sucuk yiyebilirsin canım her gün olmamak şartıyla
Zaten ilerleyen dönemde o da mide yanması yapıyor yediğine yiyeceğine pişman oluyorsun

Kötü örnek olmak istemem ama 616 dan kimyasalla sonuçlandı hatta 616 yi gecmis olabilirim bile cunku kanama gelmeden 1 gun once kan sonucu 616ydi. Belki dusmeye baslamis halidir onu bilemedim demek istiyorum Ama kötü yorumlamayalım tekrar belirtmek isterim bilgi vermek icin yazdim.

Sata göre bugün 5+0 canım
Muhtemelen ayni durumdayiz canim benim de adet gecikmesinden 2 gun sonra yaptigim erken ve normal testler negatif çıktı 4 gun sonra yaptim erken olan pozitif digeri negatif ciktı. Hcg 500 cikti demissin adet gecikmesinden kac gun sonra cikti bu değer

Canım seninki resmen geç döllenme benceeeeee hatta normal battan birkaç gün önce yumurtlamışın bence

Bugün canım gecikmenin 7.gunu 500 küsür çıktığını söyledi doktorum

Annişlerrrrr benim önceki gebelik sıkıntılı olduğu için 4 ay önce işten ayrılmıştım şimdi de çok şükür yine gebeyim ama aklıma sürekli önceki gebelik geliyor böyle zihnimi dağıtmak için evde neler yapmamı önerirsiniz? Bir arkadaş örgü başladım demişti kitap da okuyorum

Canım seninki resmen geç döllenme benceeeeee hatta normal battan birkaç gün önce yumurtlamışın bence
Bilmem ki dün ne yapcam 3 çocukla diye deliler gibi düşünürken şimdi bebek fikrine alıştım valla
Kese gelişmekte veya kalp atışı duyulmazsa üzülürüm
Hayırlısı olsun inşallah nasipte ne varsa onu yaşarız

Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin canım hepimize inşallah ağır antibiyotik tedavisi gördüm demiştin o ilaçlar geç yumurtlamana sebep olmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…