2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bende dün kontrole gittim, alttan muayene ile keseyi gördü yolk saç gözlenmedi dedi

Kese gören arkadaşlar yolk saç gördü mü doktorlarınız
Öncelikle hayırlı olsunn☺️ bana yolk saç ile ilgili hiçbirşey dememişti kese gözüktü 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi muhtemelen onunda zamanı vardır

Sadece şu aşamada kan takibi yapılıyor bende canım muayene olmadım henüz çünkü görünmez bir şey ama ovulasyon testi ile biliyorum geç yumurtlama olduğunu😇
Benimki planlı değildi ovulasyon testi yapmadım ama bugün keseyi gördüm
Nolur nolmaz diye doktor yine beta hcg istedi
İlk defa kan verdim bugün kaç çıkacak merak ediyorum açıkçası
Kese gorduysek düşük çıkacağını sanmiyorum

Benimki planlı değildi ovulasyon testi yapmadım ama bugün keseyi gördüm
Nolur nolmaz diye doktor yine beta hcg istedi
İlk defa kan verdim bugün kaç çıkacak merak ediyorum açıkçası
Kese gorduysek düşük çıkacağını sanmiyorum
Haber verir misin canım kan çıkınca bende verdim bugün doktor istedi yine

Evet canlar doktorum her ihtimale karşı 2 günde bir kan alacağız demişti 17 küsür ile gebeliği öğrendim ikişer gün arayla 41 ve 127 çıktı sonuçlar.yumurtlama tarihime göre 4+0 ım.15 gün sonra görüşürüz dedi doktor size o gittiğimde bebeğimin kalp atışını da duyabilir miyim💞

Kizlar hastaneye geldim kan vermek için
İkizlerin tüp bebek olduğunu, bu ay 3 gün hastanede yatarak ağır antibiyotiklerle zatürre tedavisi gördüğümü, bir sürü röntgen tomografi çekildiğini, gebeligin plansız oldugunu anlattım
Doktor da benim kadar şaşırdı tabi
Muayene oldum keseyi gördük ama 1,5 mm daha çok küçük dedi
Kan verdim sonuçlar öğleden sonra çıkacak
Tam 5+0ız bugün
ÇOK SEVİNDİM. SAĞLIKLA GELSİN BEBİŞ :)

Evet canlar doktorum her ihtimale karşı 2 günde bir kan alacağız demişti 17 küsür ile gebeliği öğrendim ikişer gün arayla 41 ve 127 çıktı sonuçlar.yumurtlama tarihime göre 4+0 ım.15 gün sonra görüşürüz dedi doktor size o gittiğimde bebeğimin kalp atışını da duyabilir miyim💞
YÜKSEK İHTİMAL DUYABİLİRSİN CANIM.

Kızlar adetime 4kala beta hcg 400 1 Aralık'ta verdiğimde bugün kontrole gittik 4+5 haftalık sizce değer nasil

Eklentiler

• IMG_20221207_142626.png
    IMG_20221207_142626.png
    74,3 KB · Görüntüleme: 62
Son regli tarihi ba alınmıyormu canım? Yumurtlama mı alınıyor dikkate

X