2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canlar dunku tahlilde kan ure azotu dusuk bide sodyum dusuk cikmis. tehlike arz ediyomu bu degerlerin dusuklugu acaba

Eklentiler

• 20221207_090340.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 45
Canlar dunku tahlilde kan ure azotu dusuk bide sodyum dusuk cikmis. tehlike arz ediyomu bu degerlerin dusuklugu acaba
Ayy beninde kan ure azato dusuk cikmis sebebi nedir acaba yetersiz beslenme diyor ama normalde sebze agirlikli beslenen biriyim anlamadim

Bana verdi hiç bir şey bakmadı 7.ay kadar günde 1 defa corasprin verdi 100 mg normalde adet olmayan kadınlara menopoz girenlere kan sulandırıci kullan diyorlar kan pihtilasmasin diye
MENEPOZ DURUMUNU BİLMİYORUM AMA HAMİLELİKTE PIHTILAŞMA VARSA İĞNE YOKSA SADECE CORASPİN VERİLİYOR. PIHTILAŞMA GENETİK TESTLE BAKILIYOR ÖZEL OLARAK GENETİĞE GİDİP BAKTIRMAN LAZIM DÜŞÜKLERİ OLANLARI GÖNDERİP BAKIYORLAR ÖZELLİKLE.

Ayyy kızlar simdi saglik ocagindaki ebe hanim aradi beni iste sonuclarima.bakmis gebelik tutmus gozukuyor bulantiniz var mi dedi. dedim evet yemek yedikden sonra basliyor genelde ama cok agir degil hafif bazen orta siddet dedim. yemekten sonraysa kalp atimi baslamis demektir dedi

Hayırlı olsun kuzum yaa, bu arada hamilelik günlüklerini sadece ben mi görmüyorum bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biri idi, şimdi bende gözükmüyor

Ben baktırdım genetik test hiçbir sorun yoktu sadece gecen sene kimyasal gecirdim diye vermiş olabilirde cnm

bende iyi beslendigimi.dusunuyordum ama sık.idrara cikmaktanda olabilirmis galiba canim
Soyle ben 1 bardak su icsem hemen idrara cikiyorum hatta oncedende derdim benim bobreklerim mi cok calisiyor yoksa suya mi ihtiyacim yok diye bide idrarimin rengi hemen beyaz olur azicik su icsem

Ben de öyle. Hatta çoğu zaman bir bardak su içip iki bardak çiş yaptığımı düşünürüm çünkü tutarsız, çok fazla yapıyorum
Soyle ben 1 bardak su icsem hemen idrara cikiyorum hatta oncedende derdim benim bobreklerim mi cok calisiyor yoksa suya mi ihtiyacim yok diye bide idrarimin rengi hemen beyaz olur azicik su icsem

Hayırlı olsun kuzum yaa, bu arada hamilelik günlüklerini sadece ben mi görmüyorum bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biri idi, şimdi bende gözükmüyor
sagol canim ben doktora gitmeden yapmak istemedim hamilelik gunlugunu bi gideyimde oyle yaparim nasipse hesap detaylarindan oluyor diye bliyodum

Kizlar hastaneye geldim kan vermek için
İkizlerin tüp bebek olduğunu, bu ay 3 gün hastanede yatarak ağır antibiyotiklerle zatürre tedavisi gördüğümü, bir sürü röntgen tomografi çekildiğini, gebeligin plansız oldugunu anlattım
Doktor da benim kadar şaşırdı tabi
Muayene oldum keseyi gördük ama 1,5 mm daha çok küçük dedi
Kan verdim sonuçlar öğleden sonra çıkacak
Tam 5+0ız bugün

Rabbim sağ salim kucağına almayi nasip etsin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…