2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Şimdi ben gittiğimde bebek 12 haftalık olcak, ama sat'a göre 13. Eğer bebek gününü yakalarsa 13 haftalıkken gitmiş olcam. Bu 2li test filan onlara geç kalmış olmayalımda:KK43:
Geç kalmış olmazsın canım iyi tarihte gidiyorsun 14. Haftaya kadar oluyor zaten test. Ben 11+0da kontrole gittim ikili test için bir hafta daha bekle dedi bana doktor bir haftada daha da gelişmiş oluyorlar hem, ben adete göre 12+2 ultrasona göre 12+5 te randevumu aldım haftaya gidiyorum :KK66:

Selamlar geldikkk 💕 ben de iyi haber getiridm . Bebeğin ensesi burun kemiği normal iyi dendi , kafasını ellerini vs gördüm gitmeden hemen vişne suyu içmiştim hareketliydi bebiş ama kordon bacak arasından cikmadi o yüzden cinsiyeti saptayamadı doktor sadece ufak bir tahmin ama yüzde bile veremem alışveriş yapma dedi . 11+5 de gittim ama 12+5 çıktı erken döllenme olduğunu tahmin ediyordum zaten. Lütfen cinsiyet tahmini yapar mısınız teyzeleri 🙏🙏

Eklentiler

• 1000001726.jpg
    1000001726.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 84
  • 1000001729.jpg
    1000001729.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 84
Bende inanmiyorum ama kestiremiyorum da🤭
Ben de aynıyım yaa saçım zaten belimdeydi hamile kaldığımda, uçlarından alırdım hep kendim aynı boyda kalırdı şimdi popoma değiyor artık doğuma kadar rapunzel olucam heralde inanmıyorum ama kesmek de istemiyorum😂

canim bir iki gun bile cok etki ediyor bu surecte. dr seni tekrar ne zmn cagirdi kontrol icin? e tabi herkesin gelisimi farkli oluyor demekki senin bebis icinde erken donem suan. olusur Allahin izniyle gonlunu ferah tut canim
Benim kadın doktorumda kontrolüm 9 şubattaydı normalde ama ben aradım erkene çektim önümüzdeki çarşambaya, fakat onu bile bekleyemeyip bugün hastaneye gittim. Çarşamba gitmem lazım şimdi ama gitmesem de olur o gün

Selamlar geldikkk 💕 ben de iyi haber getiridm . Bebeğin ensesi burun kemiği normal iyi dendi , kafasını ellerini vs gördüm gitmeden hemen vişne suyu içmiştim hareketliydi bebiş ama kordon bacak arasından cikmadi o yüzden cinsiyeti saptayamadı doktor sadece ufak bir tahmin ama yüzde bile veremem alışveriş yapma dedi . 11+5 de gittim ama 12+5 çıktı erken döllenme olduğunu tahmin ediyordum zaten. Lütfen cinsiyet tahmini yapar mısınız teyzeleri 🙏🙏
Hey maşallah vallahi kuzum nubunu göremedim benzetemedim ben yaa ama çok mrak ettim neye benzetti Önder hoca ☺️

Ben de aynıyım yaa saçım zaten belimdeydi hamile kaldığımda, uçlarından alırdım hep kendim aynı boyda kalırdı şimdi popoma değiyor artık doğuma kadar rapunzel olucam heralde inanmıyorum ama kesmek de istemiyorum😂
Uzun saç zor olur canım hamilelik de senin baya uzunmuş 🤭hormonlar zaten vitaminler hemen uzatıyor bende inanmiyorum ama kestiremiyorum baklm ilerleyen zamanlarda belki kestirrim😇

Hadi gözün aydın sevindim canım sağlıklı olmasına ben kıza benzettim 🤭

Evet doktor normal dedi de gelde kalbime anlat. Bir yandan normal geliyor bir yandan nede geri ki diyorum:/ geç döllenmede olmamıştır bence çünkü bata 4 5 gün kala öğrendim 25ti hcg
Benım 10 gün gerideydi sat ı 10 gün ileri aldı geç döllenmedir dedi çok sorun olacak bir şey olduğunu düşünmüyorum

Uzun saç zor olur canım hamilelik de senin baya uzunmuş 🤭hormonlar zaten vitaminler hemen uzatıyor bende inanmiyorum ama kestiremiyorum baklm ilerleyen zamanlarda belki kestirrim😇
Sorma zaten herkes sen nasıl yapıyosun o kadar saçla diyor da ben yıllardır böyleyim alıştım artık🙃şimdilik makas vurmayı düşünmüyorum bakalım yaza doğru fikrim değişirmi bilemiyorum artık🤭

Hey maşallah vallahi kuzum nubunu göremedim benzetemedim ben yaa ama çok mrak ettim neye benzetti Önder hoca ☺️

Hadi gözün aydın sevindim canım sağlıklı olmasına ben kıza benzettim 🤭
Ultrasonu açar açmaz kafasi filan çok düzgün narin görünüyordu bende kıza benzettim içimden. Ama hoca belki erkek olabilir ama kordonu var net bise göremiyorum dedi . Ay erkek olabilir dediğinde çok şaşırdım ama kabulüm tabiki yani 😂😂

Şimdi kız olsa iyi olur diyorsun da , erkek dese de en az onun kadar sevineceğine eminim ama evet insan bir salak olmuyor değil erkek olabilir denince 😂
Ultrasonu açar açmaz kafasi filan çok düzgün narin görünüyordu bende kıza benzettim içimden. Ama hoca belki erkek olabilir ama kordonu var net bise göremiyorum dedi . Ay erkek olabilir dediğinde çok şaşırdım ama kabulüm tabiki yani 😂😂

Gönlünden geçen olsun canım inşallah önce 😇doktorlar daha iyi bilir tabikide bizimki tahmin sadece ben kıza benzettim 🤭hayırlısı olsun

Ne güzel görünüyor maşallah 🧿🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bana kız gibi geldi tamamen his 👧🏼💕

Aaa ben de kiza benzetmistim bu yorum sasirtti beni😅 cok tatli bi oglun olacak eger erkekse masallah 😍😍🥰

Şimdi kız olsa iyi olur diyorsun da , erkek dese de en az onun kadar sevineceğine eminim ama evet insan bir salak olmuyor değil erkek olabilir denince 😂
Yok yok yani işin şakası ne olursa olsun yavrum sonuçta 💕 ama adamın olarak senden de bir tahmin bekliyorum
Gönlünden geçen olsun canım inşallah önce 😇doktorlar daha iyi bilir tabikide bizimki tahmin sadece ben kıza benzettim 🤭hayırlısı olsun
Hayırlısı olsun hepimize bende kıza benzettim valla
Ne güzel görünüyor maşallah 🧿🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bana kız gibi geldi tamamen his 👧🏼💕
Ay bana da kız gibi geliyor inşallah sağlıklı olsunlar da 🙏

Canım bende inanmiyorum zaten de kestiremiyorum da🤭😇 ne saçma hurafeler var ya insanın psikolojisini bozuyor
Aslında kilit nokta bunu yapmak sizi rahatsız edecekse doğru olduğunu düsündügünüz icin degilde rahatsiz edecek hissi yaratmamasi adina kestirmeyin derim. Aman ya cok sacma benimde kesime ihtiyacim var bakis acisina girebilirseniz de kestirin gitsin. Bu tibben zararli olan bi sac boyama degil. Bi inaniş. Vicdanen nasıl rahat ederseniz o sekil yapın. Kestirip korkmak belki kestirmekten kaynakli degil korkudan kaynakli zarar verir olcagi budur 🙏

X