2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Acaba kılcal damar çatlaması bebek rahim vs büyüdüğü İçin mi oluyor canım yaşarsak biz de korkmayalım

Acaba kılcal damar çatlaması bebek rahim vs büyüdüğü İçin mi oluyor canım yaşarsak biz de korkmayalım
Benimde 8ci haftada hafif lekelenmem oldugunda,dr demisti ki olabilir,kan sulandiricidan olabilir,rahim büyünce bağlar geriliyor,kılcal damarlar çatlıyor olabilir,yani kanama yogun ve kırmızı adet kanama olmadi surece boşuna stres yapma demisti

Evet canım yüzde 60 erkek dedi ama daha erken sonraki muayenede bakicaz dedi. Bu sene kiz senesi galiba burda da hep prenses haberleri aliyoruz, doktorum da hastalarinda daha cok kiza denk geldigini soyledi
Saglikli olsun canım,bukadar prenses icinde birer prens da lazim

Ayy maşallah yaa, hem her şeyin yolunda olmasına hemde prenses geliyor olmasına rabbim bizlere de hayırlı haberler nasip etsin
Âminnn canim insallah
Anamm prenses mi geliyor masallah yaa senin bebegini hep erkek olacak diye düşünmüştük saglikla gelsin insallahh rabbim korusun herkesin de kiz yaa kizi bi ben bulamadim galiba burda
aynen ben bile ilk bastan beri erkek hissediyrdum insallah yanilmaz doktorumsagol caniiiim
Gözün aydın canım çok sevindim
cok sagol canimm
dun yazdim.ya tavsan senesiymis bol kiz haberi alcakmsiiz diye sagolasn canim.cok tesekkurler ❣

Kızlar herkes cinsiyeti öğreniyor hemen cinsiyet partisi yapacak olan yok mu
Ben yapmam,benimki tup bebek,okadar zorluklar atlattık,hava atmaya gelmez, nazardan korkarim,saglikli gelsin inşallah da baska bisey istemem,benim daha aile disinda hic kimse bilmiyorgöbeğim da yok

Ben yapmam,benimki tup bebek,okadar zorluklar atlattık,hava atmaya gelmez, nazardan korkarim,saglikli gelsin inşallah da baska bisey istemem,benim daha aile disinda hic kimse bilmiyorgöbeğim da yok
Kuzucum benimde tüp Bebek benim de şu an sadece anne baba kardeşler biliyor ben belki kendi aramızda Sahil kenarında Ufak sis balon patlatma gibi bişey düşünüyorum sırf hatıra kalsın diye zaten sosyal medyada paylaşmayı düşünmüyorum bebek doğsun hele bir sağlıcakla herkese sürpriz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…