2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Geçende göbüş fotosu atıyordunuz alın o zaman benden size 13 haftalık bir pozitif
maşallaahh nane lımon bılgısı ıcın tesekkurler valla mahfoldum cesme gibi akıyo burnum afedersınız basıma vuruyor artık agrı
pozitifbiri bende paylaşayım koca göbeğimi 10+2 nin göbeği buu çok mu çok tombik
Maşallah maşallah siz zayıfsınız diye sanırım hemen cıkmıs minnak göbüşler benim daha hiç belli değil

Geçmiş olsun canım sinuslerini bosaltmalisin baş ağrısı yapar. Tuzlu su çek burnuna ve boşalt. Allah şifa versin canım. Çabucak iyileşirsin inşallah ekimm24

Âmin insallah canim. sana ne dedi doktor gittin mi sen

Benim 3haftada bir çağırıyor,bugün gittik,bir daha ki 14subatta gidicez doktorun degistirme sansin yok mu canım?

Bişmiyorum ki canım ilk bebişim de böyle değildi ama 17. Haftada anca başlamıştı belli olmaya bu seferki değişik

Benim 3haftada bir çağırıyor,bugün gittik,bir daha ki 14subatta gidicez doktorun degistirme sansin yok mu canım?
Maalesef, zaten bu doktoru o kadar zor buldum ki, burda hasta limiti var doktorların o yüzden limiti dolu olanlar yeni hasta kabul etmiyorlar. Bu doktoru 3 ayda bulabildim, şehirdeki tek hasta kabul eden jinekologdu. Özel klinikle desteklemeye çalışıcam muayenelerimi
Seninki daha ilgiliymiş benimki ohooo neredeyse doğumda çağırcak

Benimde pazartesi randevum 10+1 olacak inşallah o güne. Bizimkiler nasıl görünür acaba ultrasonda .artık başını ayaklarını ayırt edebilir miyiz ki merakımdan ölcem
Benim en son böyleydi kuzum geçen hafta çarşamba günü

Eklentiler

• IMG_20230118_193430.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 69
Yaaa kıyamam bende oyle düşünüyordum ama açıkçası sürpriz oldu bizede,ne oldu ne bitti anlamadan gülmeye basladimsana söyleyeceği zaman video cek,sürpriz yaparsın eşine,sağlıklı olsunlar inşallah

Nefise rahmetli tanisamadigim kaynanamin adı aseli de ben seçtim anlamı coook güzeldi Nefise Asel diyoruz . Ama Mira güzelmiş alime aileden birinin adi galiba
Kaynanamın adı ama ben kimsenin isimi koymak istemiyorum,ne anne ne baba....farkli olsun,tek olsun istiyorum

Yaaaa gercekten mı cok üzüldüm, o nasil bir doktor,allahtan bulsun,ya benim icin dr cok önemli,yildizim barışmıyorsa ister en iyisi olsun birdaha gitmem

Ya benim doktorum cok iyi,Allah var simdi,arkadas gibi,sakaci,ilgili,bilgili...ki oyle olmali zaten,ben ona emanet ediyorum kendimi bebeğimi,uzun bir yol birlikte yürüyeceğiz sonuçta

Ya benim doktorum cok iyi,Allah var simdi,arkadas gibi,sakaci,ilgili,bilgili...ki oyle olmali zaten,ben ona emanet ediyorum kendimi bebeğimi,uzun bir yol birlikte yürüyeceğiz sonuçta
Ne güzel yaa çok sevindim senin adına. Trye gelince ben de gitmek istiyorum doktora. En azından sormak istediğim her şeyi sorarım. Burda soru soruyorum onu bile yarımağız cevaplıyo doktor. Valla bizim doktorlara şöyle böyle bi ton şey diyorlar ama gerçekten Türk doktorları çok iyi. Burda hemşireler de doktorlar da hem suratsız hem alakasız. Şöyle bi güleryüzle merhaba deseler olmaz sanki, hepsi somurtuyor. Ama bu kadar kadın sorunsuz doğurduğuna göre güveneceğiz ne yapalım.

Kizlar bende şu gobek bel kaşıntısı gitmek bilmedi cildim cok kurudu nemlendirici kisa sureli rahatlatiyor sadece cok mu catlayacam acaba ben neden boyle oluyor erkenden? Kan degerlerimde normaldi hep

Canım kalbini dinletmedi diye kiziyorsun ama burda da cok doktor zararli deyip dinletmiyormus. Benim doktorum her gidisimde dinletiyor diye rahatsızım ben de. İlk randevumda zararliymis dinlemesek mi acaba demistim 6 haftalikti o zaman, sasirip yok oyle bir sey deyip dinletmisti. Sonra günlerce üzüldüm neden dinletti, bebegime zarari olmus mudur diye hep aklim onda kaldi. Zarari var mi bilmiyorum ama dinletmesi beni psikolojik olarak kotu etkiledi o zaman bu konuda bi belirsizlik varsa madem annenin istegine göre davranilmasi lazim aslinda

Eki Görüntüle 3197447
Göbiş fotoları gelmeye başlamış bizde 9+3 ten selamlarımızı yollayalım teyzeler gerçi bebek değil göbek bence ama
Bugünkü fotolarda şunu fark ettim, maşallah ne kadar forma gebelerimiz varmış grupta
Size yemek yedikten sonra bir foto atacağım yer yerinden oynayacak

Bugünkü fotolarda şunu fark ettim, maşallah ne kadar forma gebelerimiz varmış grupta
Size yemek yedikten sonra bir foto atacağım yer yerinden oynayacak
49.5 ile gebe kaldım canım +2 ile devam ediyoruz ama bu hafta vermiş olabilirim çok iştahsızlık kusmalarım vardı

Aynen canım utanmasa doğumda gel diyecekmiş hangi ülkedesin canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…