2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Herşey yolunda olmasına o kadar çok sevindim ki, maşallah çok güzelsiniz 🙏
Haklı çıkmam lazım ya Benim kızıma da 12.haftada erkek denmişti, 15.hafta gibi kız dendi belki döner 🥴😅😎 şaka bir yana tekrardan hayırlı olsun
Teşekkür ederim canım,ya inan ki cok rahatladım bugün 🤗darısı tum bekleyen annislere😇🤲🏻 vallah bilemem canım simdilik teorin tutmadı,sonrasini bilemem dönerse söylerim,ama simdilik çürüdü 😋😁😁😁
😂 mira güzel tabi ki canım 🤭🤭
Teşekkürler canım 🤗 bende öyle diyorum😋😇ama tabiki daha karar vermedim😏😉

Teşekkür ederim canım,ya inan ki cok rahatladım bugün 🤗darısı tum bekleyen annislere😇🤲🏻 vallah bilemem canım simdilik teorin tutmadı,sonrasini bilemem dönerse söylerim,ama simdilik çürüdü 😋😁😁😁

Teşekkürler canım 🤗 bende öyle diyorum😋😇ama tabiki daha karar vermedim😏😉
Daha çook değişebilir canım 🤩 bahtı güzel olsun sağlıklı olsun isim çok da önemli değil ☺️

Maşallah kızlar bebisler çok tatlı 🥰 benimde cuma günü kontrolüm var inşallah bende güzel fotolar atarım buraya tam 10+0 olmuş olacak cuma günü ♥️
Benimde pazartesi randevum 10+1 olacak inşallah o güne. Bizimkiler nasıl görünür acaba ultrasonda .artık başını ayaklarını ayırt edebilir miyiz ki merakımdan ölcem🥰🥰

Kızlar randevularınız ne sıklıkla oluyor? Bugün 9. haftada randevum vardı, diğer randevumu taa 8 Marta verdi doktor. Ama arada ikili test için başka merkeze gitmem lazım 11-14 hafta arası. Yurtdışındayım, burda işler biraz farklı yürüyor sanırım, doktorum da hiç güleryüzlü canayakın değil. Moralim çok bozuk 😢

Kızlar randevularınız ne sıklıkla oluyor? Bugün 9. haftada randevum vardı, diğer randevumu taa 8 Marta verdi doktor. Ama arada ikili test için başka merkeze gitmem lazım 11-14 hafta arası. Yurtdışındayım, burda işler biraz farklı yürüyor sanırım, doktorum da hiç güleryüzlü canayakın değil. Moralim çok bozuk 😢
Burda 11. Hafta ikili testler sonra ayda bir canım

size anca öglen yazabilirim.kizlar merak etmeyin. ilceye gidiyoruz dr icin. mesafemiz var biraz. bilginiz olsun iyi aksamlar💕
Canım çok geçmiş olsun sabaha daha çok var doktora gidene kadar kendini yiyip bitirme daha dün başıma geldi. Stres herseyden fazla zararlı sen zaten adet dönemindeymişsin. İnşallah hemen uyursun yarına da iyi haberlerle gelisin 🙏

O zaman normal herhalde. Bana bi tek ultrasonda bebeği gösterdi, kalbini bile dinletmedi 🙁 çok soğuk burda doktorlar.
Evet bizler biraz daha dıygusalız. Yanlış bilmiyorsam burda da bazı yerler kalp atışını dinletmemekten yana. 11. haftada cinsiyet tahmini falan da yapıyorlar ama yurt dılında kesinlikle belli bir haftadan önce böyle tahmin vs yok. Her şey standart düz

Evet bizler biraz daha dıygusalız. Yanlış bilmiyorsam burda da bazı yerler kalp atışını dinletmemekten yana. 11. haftada cinsiyet tahmini falan da yapıyorlar ama yurt dılında kesinlikle belli bir haftadan önce böyle tahmin vs yok. Her şey standart düz
Ben sordum kalp atışını dinleyebilir miyim diye ama zararlı olduğu için dinletmiyoruz dedi. Anlamadım neden zararlıymış, çok heveslenmiştim. Eşimi içeri bile almadılar…
Ben konizasyon oldum, serviksin sürekli kontrol edilmesi gerekmez mi? 20. Hafta ve sonrası servikse bakıcaz dedi. Öncesinde de bakılması gerekmiyor mu, sanki burda doktorlar çok ilgisiz 🙁 İnş cinsiyeti Türkiye’de öğrenicem 🙏🏻

Ben sordum kalp atışını dinleyebilir miyim diye ama zararlı olduğu için dinletmiyoruz dedi. Anlamadım neden zararlıymış, çok heveslenmiştim. Eşimi içeri bile almadılar…
Ben konizasyon oldum, serviksin sürekli kontrol edilmesi gerekmez mi? 20. Hafta ve sonrası servikse bakıcaz dedi. Öncesinde de bakılması gerekmiyor mu, sanki burda doktorlar çok ilgisiz 🙁 İnş cinsiyeti Türkiye’de öğrenicem 🙏🏻
Takip gerektirir mi hiç bilmiyorum maalesef. Ama bazen de diyorum ki bizler mi pimpirikliyiz doğrusunu onlar mı yağıyor acaba diyorum. Bir bakıyorum instagram videolarına hayat doğal akışında bir bakıyorum kendime sanki hamilelik değil de hastalık. Allaha güvenip hayırlısını dileyelim vardır o doktorların da bir bildiği

Bende sormadım kendi dedi cinsiyeti söyleyim mi,evet dedim,yok yok söylemiyim sürpriz olsun,dedim ki daha bundan sonra duramam😁ama hic erkek olasılığı demedi yüzde falan,direk cok cirkin bir kizin var dedi🤩
Okurken bile gözlerim doldu doktor bana cinsiyetini falan söylese ben kesin ağlarim. Eşim zaten görevde uzun süreli. Yalnız gidiyorum kontrollere çok üzülüyorum ve içime atıyorum. yalnızlığımı duygusal olarak belli etmemeye çalışıyorum. Memleketimden 12 saat uzaktayım iyiki oğlum yanımda. 9 yaşında ama yavrum kıyamam erken olgunlaştı o da. 😔

Takip gerektirir mi hiç bilmiyorum maalesef. Ama bazen de diyorum ki bizler mi pimpirikliyiz doğrusunu onlar mı yağıyor acaba diyorum. Bir bakıyorum instagram videolarına hayat doğal akışında bir bakıyorum kendime sanki hamilelik değil de hastalık. Allaha güvenip hayırlısını dileyelim vardır o doktorların da bir bildiği

Belki de biz abartıyoruz ama zaten hormonlar alt üst, çok hassas ve duygusal oluyo insan. Keşke doktorlar da biraz daha sevecen yaklaşsa… İnş hepimizin hakkında hayırlısı olsun 🌺

Bende sormadım kendi dedi cinsiyeti söyleyim mi,evet dedim,yok yok söylemiyim sürpriz olsun,dedim ki daha bundan sonra duramam😁ama hic erkek olasılığı demedi yüzde falan,direk cok cirkin bir kizin var dedi🤩
İlk gebeliğimde drum cook duygusuz ve ki erkekti iceri benden baska uc kadin daha alirdi sırada olanlari ona yat tamam buna yat tamam der gonderirdi doğuma kadar bana cinsiyeti söylemedi ben dogumda öğrendim cinsiyetini erkek dedi ebe koskoca ekranda göremedimi de dr pipiyi yani demedi demeyi birak hiç ultrason resmi vermedi ilkin cahilligi hic başka bir dr a da gitmedim ozelde ozmanlar lüks tu pahalıydı öyle bir sey oldu bizde.

X