2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bizim göbek de böyle 😀 12+4 den selamlar 🥰

Eklentiler

• 0C161AEC-278A-42D7-81A6-F0DB617F6DF0.jpeg
    0C161AEC-278A-42D7-81A6-F0DB617F6DF0.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 113
Hamiş anneler biz geldik hastaneden🤗Allah'ıma binlerce şükürler olsun hersey yolunda,bebisim sağlıklı büyümüş,detaylı şekilde herşeye baktı drum,midesi,poposu,baş çevresi,ense kalınlığı 1,26mm cok güzel dedi, boyumuz 62,98mm,yine 3gun önde çıktık 12w5d😍ikili test icin kan verdik,haftaya bugün cikar dedi👼Allah'ım cok mutluyum 🤲🏻🤲🏻herkezi böyle güzel haberleri ile karşılaştırsin inşallah🤲🏻veee @Acemianne42 bu son teoride cürütük😁dedi ki bakalim anne gibi sarisin mı,yoksa baba gibi esmer mi olucak....veee cooook çirkin bir kızın olucak dedi🤣🤣🤣 bu da fotomuz🤩💓💓💓
Yaa masallahh hayirli olsunn minik prensesiniz😍 insallah saglikla da dogar 🙏🏻 cok guzel bi bebekk😍😍

Kizlar cok kotuyum agliyorum. 12+6 yim..ilk kez kanama yasadim. lavaboya gittm azin birazcik fazlasi kan gelmisti adet gibi. ama gec farkettgm icin kahveye dönmus biraz kurumus galiba. aglamaya basladm doktora ulastm parca gelmiyorsa bide 2 saatte pedini doldurcak kdr kanaman yoksa bekle dinlen uzan sabah erkenden gel dedi. dün gece idrarimi yaparken kasik agrim oldu sizede yazmistm sabah bebek buyuyor diye telkin ediyorum kendimi diye. oglen sabah hic kasik agrim.yoktu ama kanama.oldu az once cok korkuyorum agliyorum

Elhamdülillah 😊 devlette demek sık sık kontrol olabiliyor anladım
Yani belkidet bu dr un öyledir hani. Değilse bizim gorumce özel yazeneden dra bakiniyordu o aydan aya çağırıyordu sasiriyordum birde düşük tehlikesi vardi nasil dr rahat böyle uzun zaman koyuyor diye ben hf min günü nu geçirmemeye çalışıyorum ilk fırsatta gideyim de iyi olduğunu duyayım diye içim içime sığmıyor

Hamiş anneler biz geldik hastaneden🤗Allah'ıma binlerce şükürler olsun hersey yolunda,bebisim sağlıklı büyümüş,detaylı şekilde herşeye baktı drum,midesi,poposu,baş çevresi,ense kalınlığı 1,26mm cok güzel dedi, boyumuz 62,98mm,yine 3gun önde çıktık 12w5d😍ikili test icin kan verdik,haftaya bugün cikar dedi👼Allah'ım cok mutluyum 🤲🏻🤲🏻herkezi böyle güzel haberleri ile karşılaştırsin inşallah🤲🏻veee @Acemianne42 bu son teoride cürütük😁dedi ki bakalim anne gibi sarisin mı,yoksa baba gibi esmer mi olucak....veee cooook çirkin bir kızın olucak dedi🤣🤣🤣 bu da fotomuz🤩💓💓💓
Allah nazarlardan saklasin masallah sağlıklı mutlu huzurlu bir sekilde kucagina al canim 🥰❤️🥰🥰🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Bence ye zararı yoktur 😊😊😊
Bende alsa eşim hergun tatlı diyom da oda diyo yemezsin bana zor yapiyon sen diyo 😂😂 bende ozmaan hep tuzlu eksi şeyler yiycem evrene mesaj göndercem gor diyom tamam diyo 😂😂 hadi yapta yiyelim diyo 😂😂 şuan tatlı yapmakla uğraşıyorum yaparken o yediğim kasikla serbetler cabasi 😂😂😂😂😂

Kizlar cok kotuyum agliyorum. 12+6 yim..ilk kez kanama yasadim. lavaboya gittm azin birazcik fazlasi kan gelmisti adet gibi. ama gec farkettgm icin kahveye dönmus biraz kurumus galiba. aglamaya basladm doktora ulastm parca gelmiyorsa bide 2 saatte pedini doldurcak kdr kanaman yoksa bekle dinlen uzan sabah erkenden gel dedi. dün gece idrarimi yaparken kasik agrim oldu sizede yazmistm sabah bebek buyuyor diye telkin ediyorum kendimi diye. oglen sabah hic kasik agrim.yoktu ama kanama.oldu az once cok korkuyorum agliyorum
Allahın izniyle bi şey olmaz. Sadece dınlen sabah güzel haberlerini alacağız

Canım sakin ol öncelikle.Sen sakin ol bebiş de kötü etkilenmesin .Böyle kanamalar yaşayan çok kişi olabiliyor.soğuk kanlı olmak ve gerçekten dinlenmek gerekiyor .Kendini yoracak bişey mi yaptın bugün acaba

Canım sakin ol öncelikle.Sen sakin ol bebiş de kötü etkilenmesin .Böyle kanamalar yaşayan çok kişi olabiliyor.soğuk kanlı olmak ve gerçekten dinlenmek gerekiyor .Kendini yoracak bişey mi yaptın bugün acaba
Buna kabizlikt bile etki ediyo kanamaya gerçekten varsa böyle birşey dra söylemeli fazla ıkınma falan onunda etkisi olur inşallah güzel haber alirsin sabah drundan baharrr34

Bahar cım aynen sakin ol , ağlayıp kendini üzme, hiçbir fayda sağlamaz. Dinlen güzelce, sana ne dicem, adet dönemine denk gelmiş olabilir mi ?

Bahar cım aynen sakin ol , ağlayıp kendini üzme, hiçbir fayda sağlamaz. Dinlen güzelce, sana ne dicem, adet dönemine denk gelmiş olabilir mi ?
Aaa evet baharrr34 baharrr34 o dönemde damla şeklinde olabiliyormuş belki öyledir

X