2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Masallah cnm hamilelik öncesi varmiydi göbek benm daha oyle pek yok hatta dogumdan kalan göbekte eridi 5 kilo vermisim 😅
Vala ben çok uzun zamandır 63 kg da geziyordum. Gebelikle beraber sigarayı bıraktım. O yüzden gebelik etkisiyle de kilo aldım tabii. Şu an 67 yım. Boyum 1.60. aslında Totom büyük de kapalı olunca saklanıyor guzelce 😂 yine de şu aralar dikkat ettim durdu çok şükür. Yine Totom büyüdü ve karnım çıktı benim karnım çabuk çıkıyor zaten 3 ünde de boyleydim 😅

Evet yaaa🤗🤗bu gidişle temmuz anneler oluruz😋Yaaa çok iyi yapmışsın 🤗ben o stresle o heyecanla,hic bisey aklima gelmedi,eşimde sağolsun düşünüp çekmedi,demin soruyorum niye video çekmedin diye istediğimde izlerdim,diyor ki nazar değmesin diye 😁😋bir daha ki insallah cekerim,bu arada 14subata aldım randevuyu😁💝
Valla öyle gözüküyor 😂bir sonrakine hazırlanın diyor ya hemen ayarla video😅 aklına ben geleyim 🥰

pozitifbiri pozitifbiri bende paylaşayım koca göbeğimi 10+2 nin göbeği buu çok mu çok tombik 🤣🙈
Yoo çok tatlış... O haftalarda benim de gazdan hazımsızlıktan daha da büyüktü. Şimdi indi o sislikler. Günlük WC ye çıkıyorum şükür. Şimdi de artık bebiş yukarı gelmeye başladı artık bu göbekler bebek göbeği 🥰

Bende de aynısı oluyo canım afedersin sümük gibi parça şeklinde geliyo arada ben üzerinde durmadım pek normal sanki

Ayy sağlıkla kucağınıza alın inşallah bende çok kız istiyorum ama erkek olacak herhalde🙈 hangi testler yanılttı sizi😍
Âmin inşallah 🤲🏻hepsi canim cin takvimi,rus takvimi,kese gore,yuzden sivilce lekeler çıkmadı,bulantı kusmalar yaşamadım,en son dun akşam meme ucu karardıysa erkek,beyazladiysa kiz,eee benim karardi o da tutmadı 😁 ama sağlıklı olsun,baska bisey istemem,ne olursa olsun zaten ilk çocuğum olucak🤗🤗🤗

Bur pozitiiiif de benden gelsin 💕 valla ben çok fittim 165 50 kilo ama bu gobus nasıl oldu da hemen belirdi bilmiyorum. Birde önceleri daha asagidaydi şimdi göbek deliğine yaklaştı şişlik pozitifbiri pozitifbiri dediğin gibi yukarı çıkıyor şimdiden

Eklentiler

• 1000001569.jpg
    1000001569.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 113
Bur pozitiiiif de benden gelsin 💕 valla ben çok fittim 165 50 kilo ama bu gobus nasıl oldu da hemen belirdi bilmiyorum. Birde önceleri daha asagidaydi şimdi göbek deliğine yaklaştı şişlik pozitifbiri pozitifbiri dediğin gibi yukarı çıkıyor şimdiden
Hihi çok şirinb maşallah 🧿🧿❤️❤️

Masallah göbüsler artik kendini belli etti iyice benimde iyice cikti siskinlik falanda degil bildigin bebis ama ben dar bisey giyemiyorum simdiden esimin ustlerini giymeye basladim bol bol kendi üstlerim dar gelmeye basladi

Bende sormadım kendi dedi cinsiyeti söyleyim mi,evet dedim,yok yok söylemiyim sürpriz olsun,dedim ki daha bundan sonra duramam😁ama hic erkek olasılığı demedi yüzde falan,direk cok cirkin bir kizin var dedi🤩
Cinsiyeti nasıl söyledi hemen canım,bende 13 haftalıkken gidecem kendi doktoruma oda söyler biseyler inş

Masallah göbüsler artik kendini belli etti iyice benimde iyice cikti siskinlik falanda degil bildigin bebis ama ben dar bisey giyemiyorum simdiden esimin ustlerini giymeye basladim bol bol kendi üstlerim dar gelmeye basladi
Ben tayt üzerine kazak salaş giyiniyordum ama taytlarım beli sıkınca hamile tayti aldım. yeni geldi üstlerim zaten bol. gerisini yaz gelince düşünürüz artık 💕 elbise filan havadar oluyor

Maşallah 🍀🤗dr ne dedi size?
Herşey normal çok şukur buraya ekliyorum belki bazilari kiyaslamak ister sonuçları ama cinsiyete bakmadı bile almanyadayım burda 18/20 haftada söylemeyi tercih ediyorlar tahmin bile etmiyorlar

Eklentiler

• 48F32906-760C-42DC-B154-45FF517FE87F.jpeg
    48F32906-760C-42DC-B154-45FF517FE87F.jpeg
    174,8 KB · Görüntüleme: 102
Bi sey sorucam size. Bugun nipt testi icin kan verdim ya, doktora sormadim cinsiyet kesin belli olur mu diye. Burda yaptiranlariniz olmustu kesin bakiliyo mu cinsiyete

X