2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bu yorum doğru olabilir. Benim de USG de dikkatimi çeken tek şey uzun ve ince olmasıydı. Ben doktora söyleyin nolur bile demedim söyleyim mi dedi söyleyin dedim 😂 büyük ihtimalle kız çıkıntı yok dedi. Normalde benzetmelere falan aldanmam, malum 2. Oğluma yüzde 80 kız denmişti. 😂 Ama farklı hissettim bu seferkinde, sanırım bu kez kız 😂😂😂 eğer değilse hislerime falan guvenmicem hiç 😂😂
Maşallah 🍀🤗dr ne dedi size?

Geçende göbüş fotosu atıyordunuz alın o zaman benden size 13 haftalık bir pozitif 🥰

Eklentiler

• IMG_20230125_140610.jpg
    IMG_20230125_140610.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 141
Selam kızlar nasılsınız umarım bugün ve bu hafta muayenesi olan arkadaşlarımızın süreçleri çoook güzel geçer :KK36: bulantılarınız nasıl oldu acaba ben akşamdan beri baya kötüyüm işten eve gidicektim yakın olsa ne zamana kadar sürecek acaba dayanılmaz oluyor bazen :KK43:
Kızın olacak gibi içime doğdu yorumunu okurken söylemek istedim 😉

Kız işte aynen bende de öyle oldu. Hala kasıklarimda zannederken az daha yukarda çıktı. USG aleti daha göbek deliğine yaklasti yani oralarda gördü. Bizimki de seninki gibi göbek atıyordu oynak sipalar 😂 çok sevindim hayırlı haberlerle gelmene... Hayırla gelsin inşallah 🤲💕

Vallahi kuzum saydıklarının hepsini yedik içtim şükür bir sorun yaşamadım. Nane limonu doktorum iç dedi, zencefil bal limon boğazım her agridiginda yiyorum ☺️

Canım nubu da kız zaten sağlıkla gelsin inşallah muhtemel hanfendi 😅 çok sevindim. Seninki de benimki gibi önden gidiyor günümüze kdr aynı bu kadar olur 😅 bu arada ben videoya çekip çekip sonra izliyorum. Özledim cooocuumu diye 😂😂
Evet yaaa🤗🤗bu gidişle temmuz anneler oluruz😋Yaaa çok iyi yapmışsın 🤗ben o stresle o heyecanla,hic bisey aklima gelmedi,eşimde sağolsun düşünüp çekmedi,demin soruyorum niye video çekmedin diye istediğimde izlerdim,diyor ki nazar değmesin diye 😁😋bir daha ki insallah cekerim,bu arada 14subata aldım randevuyu😁💝

Bu yorum doğru olabilir. Benim de USG de dikkatimi çeken tek şey uzun ve ince olmasıydı. Ben doktora söyleyin nolur bile demedim söyleyim mi dedi söyleyin dedim 😂 büyük ihtimalle kız çıkıntı yok dedi. Normalde benzetmelere falan aldanmam, malum 2. Oğluma yüzde 80 kız denmişti. 😂 Ama farklı hissettim bu seferkinde, sanırım bu kez kız 😂😂😂 eğer değilse hislerime falan guvenmicem hiç 😂😂
Bende sormadım kendi dedi cinsiyeti söyleyim mi,evet dedim,yok yok söylemiyim sürpriz olsun,dedim ki daha bundan sonra duramam😁ama hic erkek olasılığı demedi yüzde falan,direk cok cirkin bir kizin var dedi🤩

Ya kizlar bisey sorucam size.. 2 gün evvel de olmustu. Peceteyle silerken peceteye balgam gibi bisey geldi cok cok acikti rengi sari biile diyemem ama fark ettim kivamindan.. neden olabilir bu? Var mi böyle birsey yasayan?
Bende de aynısı oluyo canım afedersin sümük gibi parça şeklinde geliyo arada ben üzerinde durmadım pek normal sanki

Tesekkurler canım,amin insallah herkez böyle mutlu döner doktordan.Banada tum testlerde erkek çıkıyordu😊bende dahil evdekiler herkez erkek dedik,ama sürprizzzz 🤩😍😍
Ayy sağlıkla kucağınıza alın inşallah bende çok kız istiyorum ama erkek olacak herhalde🙈 hangi testler yanılttı sizi😍

X