2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
bende 80le kaldim ilk 3 ay mide bulantisi cok oluca 78e dustum drda ilk 3 ay alma dedi zaten. ama acayip istah acildi suan bugun agzim.durmadi resmen😑
Bende sürekli yiyorum .ay yemeyince midem daha çok bulanıyor, midem yanıyor, hiç halim kalmıyor .iş yerinde yatacak yer aramaya başlıyorum .Ama yediğim zaman daha iyi hissediyorum.Ama tabiki yararlı bişey yediğim yok 😀😀 ev yemeklerine kapalıyız ❌❌🙈

Hamiş anneler biz geldik hastaneden🤗Allah'ıma binlerce şükürler olsun hersey yolunda,bebisim sağlıklı büyümüş,detaylı şekilde herşeye baktı drum,midesi,poposu,baş çevresi,ense kalınlığı 1,26mm cok güzel dedi, boyumuz 62,98mm,yine 3gun önde çıktık 12w5d😍ikili test icin kan verdik,haftaya bugün cikar dedi👼Allah'ım cok mutluyum 🤲🏻🤲🏻herkezi böyle güzel haberleri ile karşılaştırsin inşallah🤲🏻veee @Acemianne42 bu son teoride cürütük😁dedi ki bakalim anne gibi sarisin mı,yoksa baba gibi esmer mi olucak....veee cooook çirkin bir kızın olucak dedi🤣🤣🤣 bu da fotomuz🤩💓💓💓
ay canimm gozunaydin cok sevindiiim masallah😍😍😍 off benimde cinsiyet belli olsa bi an once cok merak ediyoruuum😍😍

Bende sürekli yiyorum .ay yemeyince midem daha çok bulanıyor, midem yanıyor, hiç halim kalmıyor .iş yerinde yatacak yer aramaya başlıyorum .Ama yediğim zaman daha iyi hissediyorum.Ama tabiki yararlı bişey yediğim yok 😀😀 ev yemeklerine kapalıyız ❌❌🙈
bende surekli acili eksili seyler yiyorum cok guzel geliyor😃

Hamiş anneler biz geldik hastaneden🤗Allah'ıma binlerce şükürler olsun hersey yolunda,bebisim sağlıklı büyümüş,detaylı şekilde herşeye baktı drum,midesi,poposu,baş çevresi,ense kalınlığı 1,26mm cok güzel dedi, boyumuz 62,98mm,yine 3gun önde çıktık 12w5d😍ikili test icin kan verdik,haftaya bugün cikar dedi👼Allah'ım cok mutluyum 🤲🏻🤲🏻herkezi böyle güzel haberleri ile karşılaştırsin inşallah🤲🏻veee @Acemianne42 bu son teoride cürütük😁dedi ki bakalim anne gibi sarisin mı,yoksa baba gibi esmer mi olucak....veee cooook çirkin bir kızın olucak dedi🤣🤣🤣 bu da fotomuz🤩💓💓💓
Ben tek bi kisiye yorumda bulunmustum cinsiyet icin o da sendin icime nedense kiz dogmustu 😍🌸 hayirlisiyla saglikla gelsin minik prenses annesii masallah hersey yolunda sükür 🧿🤲🏼🤩🌸

Bende bugun 12+5h şurdan bi tahmin yorutuyorum benim bebek erkek olabilir 7,5cm boyunda olduğu için erkekler biraz kizlara göre daha kalın 😊

Ben tek bi kisiye yorumda bulunmustum cinsiyet icin o da sendin icime nedense kiz dogmustu 😍🌸 hayirlisiyla saglikla gelsin minik prenses annesii masallah hersey yolunda sükür 🧿🤲🏼🤩🌸
Merhaba 8 haftalık hamileyim bende ultrason resmine göre yorumluyor musunuz acaba 😊

Eklentiler

• 20230125_140441.jpg
    20230125_140441.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 51
Yaaa çok teşekkür ederim canım inşallah 🤗😍bugün cok mutluyum,icim acayip rahatladı 😇Rabbime şükürler olsun 🤲🏻

Ayy kizlar bebegim cok saglikli cok sukur. Bugun birinci detayli ultrasonumuz vardi her sey yolundaydi 😍 surekli poposunu kaldiriyodu elleri ayaklari kipir kipirdi. Bikac gundur sol kasigimda batma hissediyodum bebek orda zannediyodum ama tam gobek deliginin altindaymis. Iki bacak arasini gordum erkek zannettim doktora sordum bi tahminim var ama soylemek istemiyorum cok erken dedi ben israr ettim birazcik, tekrar bakti yuzde 60 hanimefendi bekliyoruz dedi 🥰🤭 bu arada 11+3 uz ama 12+0 cikti. Ve nifty icin kan verdim, esim de sma icin kan verebiliyomus. Saglik ocaginda yapiliyo mu biliyo musunuz? Bizden boyle, insallah hepimizin bebekleri cok iyidir hepimiz cok iyi hamilelik geciririz hepimiz saglikla kolaylikla bebeklerimizi kucagimiza alalimm😍
Erkek bebek ihtimali olan arkadaslar; soldan alta dogru 4.fotoda ben de pipi zannettim ama sanirim kordon o, yoksa doktorum yuzde 60 kiz demezdi diye dusunuyorum ona gore kendimizi kesin olarak hazirlamayalim bi cinsiyete. Saglikli hayirli evlatlar olsunlar yeter ki🥰
Kız işte aynen bende de öyle oldu. Hala kasıklarimda zannederken az daha yukarda çıktı. USG aleti daha göbek deliğine yaklasti yani oralarda gördü. Bizimki de seninki gibi göbek atıyordu oynak sipalar 😂 çok sevindim hayırlı haberlerle gelmene... Hayırla gelsin inşallah 🤲💕

Kızlarr hayırlı günler herkeseee ultrason görüntüleri nasıl tatlı oyle nası hızlı gelişiyolarr benımde 14 subatt muayenem zaman gecmıyor bekledikceeee veee çok fena nezle oldum ya deli gibi burnum akıyorr silmekten tahriş oldu artık nane lımon veya ballı zencefıllı süt ıcmemde herhangi bı sakınca varmı bazı yerler nane östorojen hormonu salgılatır dusuk rıskıne yol acar gibi bişeyler okudumda tereddüt ettim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Vallahi kuzum saydıklarının hepsini yedik içtim şükür bir sorun yaşamadım. Nane limonu doktorum iç dedi, zencefil bal limon boğazım her agridiginda yiyorum ☺️

Canım nubu da kız zaten sağlıkla gelsin inşallah muhtemel hanfendi 😅 çok sevindim. Seninki de benimki gibi önden gidiyor günümüze kdr aynı bu kadar olur 😅 bu arada ben videoya çekip çekip sonra izliyorum. Özledim cooocuumu diye 😂😂

X