2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlarr hayırlı günler herkeseee ultrason görüntüleri nasıl tatlı oyle nası hızlı gelişiyolarr benımde 14 subatt muayenem zaman gecmıyor bekledikceeee veee çok fena nezle oldum ya deli gibi burnum akıyorr silmekten tahriş oldu artık nane lımon veya ballı zencefıllı süt ıcmemde herhangi bı sakınca varmı bazı yerler nane östorojen hormonu salgılatır dusuk rıskıne yol acar gibi bişeyler okudumda tereddüt ettim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Acibademe gidiyorum ben, basta para tuzagi gibi gelmisti acikcasi ben yaptirmak istemiyodum ama esimin israriyla yaptirdim iyi ki de yaptirmisim suan icim cok rahat cok sukur insallah bu sekilde de ilerler bebislerimiz☺️
inşallah canım, ben izmirdeyim 4lü zamanı geliyo ama kararsızım sadece ayrıntılı yaptırıcam gibi. çok araştırıp bi doktor buldum normalde muayene ücretleri 250 civarı ama şansıma bu doktorun olduğu hastane 540 :) ben de 5 haftada falan gidiyorum 16da gidicem 21de ayrıntılı var mesela ekstra randevu almıcam, bebeğime doğru dürüst alışveriş yapmadım daha ama vitamine randevuya dünyayı döküyoruz :KK70:

Suyu da hic icim almiyor ya zorla icmeye calisiyorum bikac yudum aliyorum sanki yarim litre su icmis gibi oluyorum😕 zorlamama ragmen gitmiyor . Bakalim canim gidicem haftaya doktora ne dicek
Ah al benden de o kadar acayip susuyorum dilim damagim kuruyor ama icemiyorum

Hamiş anneler biz geldik hastaneden🤗Allah'ıma binlerce şükürler olsun hersey yolunda,bebisim sağlıklı büyümüş,detaylı şekilde herşeye baktı drum,midesi,poposu,baş çevresi,ense kalınlığı 1,26mm cok güzel dedi, boyumuz 62,98mm,yine 3gun önde çıktık 12w5d😍ikili test icin kan verdik,haftaya bugün cikar dedi👼Allah'ım cok mutluyum 🤲🏻🤲🏻herkezi böyle güzel haberleri ile karşılaştırsin inşallah🤲🏻veee A Acemianne42 bu son teoride cürütük😁dedi ki bakalim anne gibi sarisin mı,yoksa baba gibi esmer mi olucak....veee cooook çirkin bir kızın olucak dedi🤣🤣🤣 bu da fotomuz🤩💓💓💓

Eklentiler

• 16746525921525526774546420579399.jpg
    16746525921525526774546420579399.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 106
Ayy kizlar bebegim cok saglikli cok sukur. Bugun birinci detayli ultrasonumuz vardi her sey yolundaydi 😍 surekli poposunu kaldiriyodu elleri ayaklari kipir kipirdi. Bikac gundur sol kasigimda batma hissediyodum bebek orda zannediyodum ama tam gobek deliginin altindaymis. Iki bacak arasini gordum erkek zannettim doktora sordum bi tahminim var ama soylemek istemiyorum cok erken dedi ben israr ettim birazcik, tekrar bakti yuzde 60 hanimefendi bekliyoruz dedi 🥰🤭 bu arada 11+3 uz ama 12+0 cikti. Ve nifty icin kan verdim, esim de sma icin kan verebiliyomus. Saglik ocaginda yapiliyo mu biliyo musunuz? Bizden boyle, insallah hepimizin bebekleri cok iyidir hepimiz cok iyi hamilelik geciririz hepimiz saglikla kolaylikla bebeklerimizi kucagimiza alalimm😍
Erkek bebek ihtimali olan arkadaslar; soldan alta dogru 4.fotoda ben de pipi zannettim ama sanirim kordon o, yoksa doktorum yuzde 60 kiz demezdi diye dusunuyorum ona gore kendimizi kesin olarak hazirlamayalim bi cinsiyete. Saglikli hayirli evlatlar olsunlar yeter ki🥰
Ay eveeet demek böle çıkıntı görününce kordonda olabiliyor. Bende erkek derdim görseydim mesela . Hayırlı olsuuuun😍😍

Hamiş anneler biz geldik hastaneden🤗Allah'ıma binlerce şükürler olsun hersey yolunda,bebisim sağlıklı büyümüş,detaylı şekilde herşeye baktı drum,midesi,poposu,baş çevresi,ense kalınlığı 1,26mm cok güzel dedi, boyumuz 62,98mm,yine 3gun önde çıktık 12w5d😍ikili test icin kan verdik,haftaya bugün cikar dedi👼Allah'ım cok mutluyum 🤲🏻🤲🏻herkezi böyle güzel haberleri ile karşılaştırsin inşallah🤲🏻veee A Acemianne42 bu son teoride cürütük😁dedi ki bakalim anne gibi sarisin mı,yoksa baba gibi esmer mi olucak....veee cooook çirkin bir kızın olucak dedi🤣🤣🤣 bu da fotomuz🤩💓💓💓
Yaaaaa 😊😊😊😂😂😂 ayyy ne güzel sağlıkla gelsin kuzum mm... Böyle kız haberlerini duydukca ben de merak ediyorum yaaa. Daha bizim çok var 😭

Gözün aydın canım 💕💕💕 ne güzel haberler darısı bekleyen hepimize 🤩 bende kız hissediyorum ama tüm batıl testler vs erkek diyor bakalım cumaya

Yaaaaa 😊😊😊😂😂😂 ayyy ne güzel sağlıkla gelsin kuzum mm... Böyle kız haberlerini duydukca ben de merak ediyorum yaaa. Daha bizim çok var 😭
Amin canım insallah🤲🏻,hep erkek hissetmiştim,çok cirkin bir kiz çıktı 😁😁

Selam kızlar nasılsınız umarım bugün ve bu hafta muayenesi olan arkadaşlarımızın süreçleri çoook güzel geçer :KK36: bulantılarınız nasıl oldu acaba ben akşamdan beri baya kötüyüm işten eve gidicektim yakın olsa ne zamana kadar sürecek acaba dayanılmaz oluyor bazen :KK43:
Canım prilamla eskisine göre daha iyiyim en azından kahvaltı ve akşam yemeği yiyebiliyorum.ama bulantılar geçmiyor kusmayı bastırıyor . Ana ağız tadım yok yediğim hiç birşey tad vermiiiiiii. 8+2 yım bugün .. Allah yardımcınız olsun çalışanları düşünemiyorum

X