2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maşallah Rabbim sağlıkla sıhhatli kucağınıza da almayı nasip etsin
Birinci detaylı ultrason dediğiniz tarama mi oluyor?
Detaylı ultrason 18-25 haftalarda yapılmıyor muydu? Eksik mi biliyorum acaba

Yaaaa çokkk güzelll ♥ inşallah benimki de cuma günü gösterir kendini ♥ 13 haftalık, olacak miniğimmm bana da bu kadar çok ultrason verir mi devlete gidiyorum
bu kadar çoğu bırak ben 7+3te egeye gittim bi tane bile vermedi bebeğimin ilk ve tek ultrason fotosu 11+2den. özelde 5 6 tane veriyolar

Bence erkene alma canım testlerini yaptırdın nasıl olsa, çok sık ultrasona girmekte iyi değil, bırak biraz büyüsün

Bunu üçüncü gebelikte bende cozemediysem hiç hesaplamiyom daha ii vallaha benim gununle dr daki bazen tutmuyor ondan dr un dediği güne aliyom randevu oda hic kusuruna denk gelmedi hep 8 hf .10 hf . 12 hf yha denk geliyor cihazda ne çıkarsa o diyom

Yaaaa çokkk güzelll ♥ inşallah benimki de cuma günü gösterir kendini ♥ 13 haftalık, olacak miniğimmm bana da bu kadar çok ultrason verir mi devlete gidiyorum
Normalde bana da bi tane veriliyodu ama bu hafta 11-14 arasi yapilan bi detayli ultrasondu o yuzden cok verdiler. Sizinki cok daha net gorunur daha ilerde tarihiniz

Allah Allah demek ki siz tam bir ay sonraya randevu alıp gidiyorsunuz
Ben de mi çok kafa yormasam acaba
Sadece gereken zamanda muayaneye gideyim diye bir tarih belirleyeyim dedim onu da 15 haftalık gideyim diye düşündüm bir aksilik olmazsa inşaallah , haftalık hesabı bu yüzden sormak istedim :)

Yükledim ancak fazla hafta çıkarıyor Dextercim, ben de doktorumun dediği haftayı baz aldım çünkü ultrasonda bakıp söylüyor diye biliyorum
doktorun dediği haftaya göre başlangıç gününü değiştir ben öyle yaptım sonra haftasından ilerde dedi yine değiştirdim her gittiğinde farklı çıkabiliyo

Maşallah Rabbim sağlıkla sıhhatli kucağınıza da almayı nasip etsin
Birinci detaylı ultrason dediğiniz tarama mi oluyor?
Detaylı ultrason 18-25 haftalarda yapılmıyor muydu? Eksik mi biliyorum acaba
Cok tesekkur ederiiiz☺
Bize birinci detayli dendi, bakilanlar su sekilde

Eklentiler

• 08D3DDA6-B04B-4209-BC60-38994A0BA7C3.jpeg
    157,3 KB · Görüntüleme: 99
Dr diyo bana ki öğrendim ogreneli hep iki hf ya bi çağırıyor hf ya sali gidicem bakalım ozman ne diycek ikili tarama yapilcak iste birde bebeği gorusem icim rahat etcek Yeter

Teşekkür ederim bir de öyle deneyim :))
Zamana çokta takilmayim o halde
aynen canım 2 kere 5 gün geride çıktı son girtiğimde 2 gün ilerde çıktı bu sefer bakalım ne olacak, doktorun son dediğine göre şu an 13+2yim 3 hafta sonraya randevu aldım cinsiyet için

Dr diyo bana ki öğrendim ogreneli hep iki hf ya bi çağırıyor hf ya sali gidicem bakalım ozman ne diycek ikili tarama yapilcak iste birde bebeği gorusem icim rahat etcek Yeter
Özele mi gidiyorsunuz, iki hafta gitmek son aylarda filan olmuyor muydu acaba:)
Allah muhafaza bir riskiniz yoktur inşallah,
özel olduğu için sık sık gitme şansınız vardır inşallah :)

aynen canım 2 kere 5 gün geride çıktı son girtiğimde 2 gün ilerde çıktı bu sefer bakalım ne olacak, doktorun son dediğine göre şu an 13+2yim 3 hafta sonraya randevu aldım cinsiyet için
Yaaa inşallah bebeğinizin sağlıklı sıhhatli bir şekilde cinsiyetini öğrenirsiniz yeter ki sağlıklı olsunlar ❤

Yaaa inşallah bebeğinizin sağlıklı sıhhatli bir şekilde cinsiyetini öğrenirsiniz yeter ki sağlıklı olsunlar ❤
Amin canım dua alınca çok seviniyorum bi ferahlık geliyo inşallah hepimiz sağlıklı tombik yavrularımıza kavuşuruz

Eklentiler

• Screenshot_20230125-152012_Period Tracker.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 92
  • Screenshot_20230125-152000_Settings.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 93
Aynen yha hamilelik son aylarını nasıl cikacaz bakalım diyom dubaya dönerim bu kadar yersem . Kasik ağrısı falan hafifti derken yemek yedikden sonra bes aylik göbek çıkıyor sanki bende yerimden kalkamiyom
Valla kuzum bende biraz dikkat ediyorum yediğim içtiğime de zaten 79 kilo ile hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…